Jump to content
akka

identy.lv mu serveris?

Recommended Posts

14 hours ago, bdmku said:

Pieprasītāka būs season 4, jo tādu serveru gandrīz vispār nav vairāk. Divi Lv serveri ar season 4, viens max pay to win, otrs izmiris gandrīz(tikai Castle Siege dienās cilvēki) Citu season 4 serverus neredzu nekur apkārt.  
Bet toties season 6-16 visur apkārt. :D

Es ļoti ceru,ka Tu šajā serverī nebūsi! :) 

Lai gan šeit ar Tevi neauklēsies (cerams) un būs bans pēc bana :D 

Edited by Dzivnieks
Link to comment
Share on other sites

Super ideja, pasen nav spēlēts sakarīgā latviešu serverī, pārsvarā tie serveri atveras un pēc mēneša klapējas ciet.

Ceru, ka pirmajā nedēļā visiem jau nebūs +all sets un cilvēki nekačāsies top spotos.

Ar nepacietību gaidu.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, _TnT_ said:

Super ideja, pasen nav spēlēts sakarīgā latviešu serverī, pārsvarā tie serveri atveras un pēc mēneša klapējas ciet.

Ceru, ka pirmajā nedēļā visiem jau nebūs +all sets un cilvēki nekačāsies top spotos.

Ar nepacietību gaidu.

es jau protams neko nezinu par servera konfiguraciju, bet ja ir tiiri play2win (un ja atmina nevilj, tad s6 paradas visi tie Jewel of Excess etc, ar ko boostot itemus), nedomaju, ka nedelas laikaa kads uzgrindos visu uz max (unless tur nav kkadi slepenie deals pa draugam/draudzenei :D)... or vnk visi supporto 1 playeri :D

Link to comment
Share on other sites

On 12/15/2020 at 1:01 PM, Dzivnieks said:

Es ļoti ceru,ka Tu šajā serverī nebūsi! :) 

Lai gan šeit ar Tevi neauklēsies (cerams) un būs bans pēc bana :D 

Lai atkal nebutu tu nekas? :)  Speciāli atnākšu , lai varētu paklapēt tāpat ka tur kur spēlē šobrīd. <3
Es pa season 6 zinu lietas ko tu noteikti nezini, būsi mana mazā kura mirs viss laik, un raudās, ka speed hack kā parasti. :D
Visu recordošu lai būtu proof.

Varesiet ar label nākt un taisīt Regi guild, tik gribēšu redzēt kā tiksiet galā season 6 :D , kur ir fīčas ko nezināt. :D
tāpat ka šajā serverī kur šobrīd spēlējat, tik raudāt protat ka speed hacks, bet 0 proofu ir. :D :D :D 

Edited by bdmku
Link to comment
Share on other sites

Izskatas forši, bet kur garantija, ka neaizvērs vai neizmirs ka jebkurš cits LV Mu serveris, cerams vismaz būs paštaisīti configi  / text faili nevis no interneta novilkti

Edited by sniedzinsh
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, sniedzinsh said:

Izskatas forši, bet kur garantija, ka neaizvērs vai neizmirs ka jebkurš cits LV Mu serveris, cerams vismaz būs paštaisīti configi  / text faili nevis no interneta novilkti

Vienmēr risks ir uz mu, tādēļ vajag labas reklāmas, un aktīvus topa balsotājus(Tad cilvēki paši paradīsies, no visas pasaules ) 
Vienīgi serverim vajadzētu ( . eu , com , net or smth. Lai redz ka Starptautisks serveris, ne tikai priekš Latviešiem domāts.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kntent said:

Nebiji domājis ka varētu kkadu S10+ ? Itkā man te viens teica ka pa 30eur varot nopirkt full S12 lkm paku. 

skatīsies kā ies ar šo mu un tad jau manīs, nav problēma pēc laika atvērt vēl kādu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×