Jump to content
Bob the builder

Sūdzība (JB) Miskuzi

Recommended Posts

1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir) Miskuzi
2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda Sveiki! Šodien tiku nogagods par vārdu ''bļa'' uz 30 minutēm, tas tak nav normāli tagad ja viņs ņems un gagos par vārdu bļa. Nu labi visus viņš par to negagos, jo pierieksh vienam pabrīdināja lai nelamājās es pēc laicina pateicu bļa mani insta nogagoja, tur ir redzams tīri naids pret spēlētāju no administrācijas puses, jo šim adminsitrātoram es jau kādu laiciņu nepatīku! Un vēl pa dienu viens no jūsu administratoriem pat noteikumus pats neprot, liekot vienam ct 4 roundā vadīt mixday, kur es prasiju viņam'' vai tad vispār drīkst 4 roundā to vadīt un vai tu to vispār drīksti vadīt'' viņs skaidrum gaiš atbildēja ''Es kā admins to drīkstu viņam pārbaudīt'' <---------- šis bija stāsts par citu administratoru, varbūt viņs jums pats atdzīsies, vai varat jūlijai par šo pajautāt, tā kā man pret viņu nekas nav, tad tikai pabrīdinu par ko šadu jūsu administrācijas sastāvā!
3. Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes. Nebūs , bet tas notika  VipInTheMix 30 roundā. Šī mape sākās 20:00 šovakar!
Mans lietotājvārds hedšot

Edited by Bob the builder
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×