Jump to content
snek`

Arēnas Ranku Resets.

Recommended Posts

Čau

Tātad šodien parunājos ar arēnas spēlētājiem un manuprāt būtu ļoti jauki ja varētu resetot rankus arēnās? 

Jo es neatceros, kad pedējo reizi ir bijis resets vispār tām arēnām. PepeHands

+ vel dzirdēju pāris cilvēkus kuriem vairāk patika iepriekšējie ranki kas bija arēnās, tur kur bija piemēram tie 1684 rating utt un uz augšu. Būtu labi ja kāds vel izteiktu kādu viedokli par pašreizējās un iepriekšējās arēnas ranku sistēmu.

 

P.S Iemetu savus status, lai saprotat par ko runāju, labs laiciņš jau nokapāts. (Gribās resetiņu, lai vairāk var pasvīst arēnās u know)

 

 

sig_5979_11_2_en.png

Link to comment
Share on other sites

Par kuru veco ranku sistēmu tiek runāts? 

Pašlaik iekš tablist tiek rādīti ranki/stati no gameme. Tie tiek izmantoti, lai būtu ļoti vienkārši atspogulot viņus mājaslapā, jo ir cilvēki, kam tas interesē.
Pārējie ranki tika izņemti, lai nemaisītu galvu un būtu tikai viena ranku sistēma serverī.

Par ranku resetu runājot, domāju uzlikšu, lai būtu resets reizi trīs mēnešos, tikai vajag no sākuma vēl noskaidrot, kas tieši pašreizējajā ranku sistēmā nepatīk, būtu forši, ja izteiktos detalizētāk.

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/9/2020 at 4:55 PM, boomix said:

Par kuru veco ranku sistēmu tiek runāts? 

Par tiem kuri bija pirms šiem kad atver tabu un visiem ķip ranki rādās, bet tie iepriekšējie kuri bija, kad novāci piemēram kādu un apakšējajā kreisajā stūrī rādijās piemēram +4.3 rating or something like that. Man nav nekādu foto no iepriekšējajiem rankiem, tapēc es īsti nemācēšu savādāk izskaidrot. 

 

On 12/9/2020 at 4:55 PM, boomix said:

Pašlaik iekš tablist tiek rādīti ranki/stati no gameme. Tie tiek izmantoti, lai būtu ļoti vienkārši atspogulot viņus mājaslapā, jo ir cilvēki, kam tas interesē.
Pārējie ranki tika izņemti, lai nemaisītu galvu un būtu tikai viena ranku sistēma serverī.

Un es jau nesaku, ka man nepatīk pašreizējie, bet es kad vakar runājos ar cilvēkiem in-game arēnās, tad viņi arī tā izteicās ka vairāk patika vecie. Viss ko es pašlaik vēlos ir tikai ranku resets, jo labu laiku jau nav bijuši. LuL

 

P.S Būtu arī nice ja varētu sabalancēt punktu ieguvumu par nošautajiem pretiniekiem... Savādāk es neesmu redzējis nevienu global ranku arēnās, jo kinda unbalanced, kad kaut kāds random fujaks kas tikko sācis spēlēt arēnās tevi nošauj un viņš iegūst 25punktus, bet kad es viņu nošauju es iegūstu 2 punktus. Lab jūs varat teikt ''nu tad neļauj viņam tevi nošaut'' utt, bet ne jau visu laiku tu varēsi visus nošaut, jo arēnās ir kemperi kā arī sloveri etc.

Edited by snek`
+info
Link to comment
Share on other sites

Labi, sava veida taisnība tur ir, daram tā, pagaidām šo topiku atsāsim vaļā. 
Sākot ar jauno gadu, reizi 3 mēnešos arēnā būs ranku restarts/resets.
Uzlikšu serveros notifikācijas saistībā ar resetu, lai nevienam nebūtu pārsteigums un nesūdzētos par pēkšņu reset.
Punktu sistēma pagaidām paliks šī paša, varbūt tikai minimālus labojumus veikšu.

Ja kādi vēl ieteikumi, droši rakstam.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, boomix said:

Labi, sava veida taisnība tur ir, daram tā, pagaidām šo topiku atsāsim vaļā. 
Sākot ar jauno gadu, reizi 3 mēnešos arēnā būs ranku restarts/resets.
Uzlikšu serveros notifikācijas saistībā ar resetu, lai nevienam nebūtu pārsteigums un nesūdzētos par pēkšņu reset.
Punktu sistēma pagaidām paliks šī paša, varbūt tikai minimālus labojumus veikšu.

Ja kādi vēl ieteikumi, droši rakstam.

Uzrakstot "top", parādās tops ar veco Ranku sistēmu, aka ratings. 

Link to comment
Share on other sites

Es varu piekrist snekam. Manuprātu jaunu ranku sistēmu nevajag, bet būtu labi, ja varētu pamainīt to punktu došanas daudzumu. Spēlēju jau cik ilgi arēnu un neesmu bijis negatīvā rezultātā, bet punktu skaits visu laiku krītās. Ienāk kāds tikko pievienojies jauns spēlētājs, nošauj mani un atņem 25+ punktus. Es nošauju viņu saņemu tikai 2 punktus.

Par ranku/punktu resetu 3 mēnešos varu tikai pielikt +1 no manis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×