Jump to content
AlienTheGoat

[jailbreak] erners

Recommended Posts

erners (gan ingame, gan forumā)

serveris - jailbreak, mape - jb_garden_v1, datums - 2020, 26 novembris. pulkstens 01:24

1. Pārkāpums - Vada simon says spēli 3ajā dienā (4 raunds (0-3 score)), kad vēl nav izmantot neviena kartes privilēģija un tas nav atļauts pēc raundu skaita.

2. Pārkāpums - Vārdu spēlē šauj nost uzvarētāju bez iepriekšēja brīdinājuma, ka spēles noteikumi ir savādāki kā parasti. (freekill?) (Raunds 11 (4-6 score))

auto-20201126-0124-jb_garden_v1.dem.bz2

Link to comment
Share on other sites

"viss labi, lai erners izbauda savu pedejo dienu kaa CT"

tā diena pienākusi

 

btw palasiju tavu chat history un tu sauc jb adminus par striktiem un too serious?? :DD
J4odU2G.png

es tevi šāvu nost jo tu biji vienīgais kam es neuzticējos, pārējiem es varēju skriet blakus ar nazi rokās, bet tu biji tas vienigais, kas šāva mani nost un pēctam vēl vienīgais ņirdzi. es tevi nošāvu 1 reizi tajā vārdu spēlē, cik atceros bez tevis ar pārējiem 6 cilvēkiem bija ļoti fun raunds. :)

Link to comment
Share on other sites

nevienā brīdi neteicu, ka tas attaisno kaut ko un nevienā brīdi neteicu, ka es drīkstēju tevi šaut nost. sakars ar chat history ir tas, ka tu paliki salty, kamēr neviens cits nesūdzējās un sāki piesieties par mazākajām lietām. neesi "too serious, tas ir fkn jailbreak"

Link to comment
Share on other sites

Guest

Nezinu kāpēc krūmam toreiz nepievienojies uz krēsla, gnjau saproti par ko runāju.

 

Bet anyway ctunbanu gnjau dabūsi ātrāk nekā viņš, jo nekas tur tāds nebija, bet esejas noteikumi, ir noteikumi anyway.

Tāpat tev no jb bana ne silts, ne auksts.

:tc: 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×