Jump to content
boomix

CS:GO Dueļu serveris

Recommended Posts

2 hours ago, Clubstep said:

1. Ienāca prātā ideja par Random Weapon raundu, kurā būtu iekļauti visi wepi, smg, pistoles, heavy, rifles, shotguns. Respektīvi, serveris izdomā, ka būs random wep raunds un abiem spēlētājiem piešķir random SMG (tā lai nebūtu, piemēram, smg vs rifle) u.tml. Ja gribētu šo raundu, tad iekš !guns menu būtu jāatķeksē attiecīgi.

2. Izspēlējot vairākas mapes, liekas, ka pistol raundu  ir 90%. Rifle raundi ir nenormāli reti, tā vien liekas. 

3. Protams, arī HS Only raundus/mode. 

@boomix

  1. Random weapons, ir iespējams, bet neesmu pārliecināts vai tā tagad ir prioritāte
  2. Par pistol roundiem ir pašlaik tā, ka viņi ir maksimāla prioritāte. Ja būs iespējams, tad viņš dos pistol round. Man šķiet ka šāds risinājums ir okay, jo ir cilvēki kas tikai ar pistolēm grib spēlēt. Ja attiecīgi negribi tik daudz ar pistolēm spēlēt, tad vienkārši izslēdz viņus ārā. Just my opinion, correct me if I am wrong
  3. Šis ir plānots

 

Link to comment
Share on other sites

fast fast jaunas kartes kamēr cilvēkiem vēl hype par jauno serveri
pieslīpēt visus spawnus
pielikt !challange prikolu no arēnas lai draugus var šaut, bet varbūt uztaisīt lai nav tikai uz 1 raundu, bet uz kādiem 5 for example (jo tie raundi ir ātrāki nekā arēnā)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Arcca said:

Ir opcija izrubīt ieroča izvilkšanas animāciju, lai jau iespawnojot var instantly šaut? Te viss notiek tik ātri, ka jau tā animācija vien no sākuma čakarē.

Zinu ka ir iespējams, to līdz šim neesmu kodējis, ta kā tas aizņems noteikti laiku, jo vajadzēs paspēlēties ar kodu mazliet. Pievienoju to do listā sev.

Link to comment
Share on other sites

On 11/23/2020 at 1:03 PM, boomix said:

Zinu ka ir iespējams, to līdz šim neesmu kodējis, ta kā tas aizņems noteikti laiku, jo vajadzēs paspēlēties ar kodu mazliet. Pievienoju to do listā sev.

nezinu kā pārējiem, bet šitas ir viens no punktiem, kas man noder, izvairīties negaidītās situācijās, kad mainu uz nazi vai pistoli, vai vstrečkā ar kādu tādās situācijās saskrieties, kā izvairīties. Piekritīšu Arčam, bet nu kkādās situācijās šis palīdz, vienīgi tie spawn pointi, ka nu tu parādies pārāk atklāti un tik ieroci velc laukā

 

 

On 11/23/2020 at 9:07 PM, Feilinjsh said:

nezinu kā pārējiem, bet šitas ir viens no punktiem, kas man noder, izvairīties negaidītās situācijās, kad mainu uz nazi vai pistoli, vai vstrečkā ar kādu tādās situācijās saskrieties, kā izvairīties. Piekritīšu Arčam, bet nu kkādās situācijās šis palīdz, vienīgi tie spawn pointi, ka nu tu parādies pārāk atklāti un tik ieroci velc laukā

 

un lūdzams aizvērt publisko voice, pārāk daudzi savā starpā runā un traucē citiem... Es neko nesaku, par killiem vai ko tādu, bet pīļu bazaru apnikās klausīties, kā viens pīkst kko voice čatā tupa mēdās, tiko pie miķa ticis. 

 

On 11/23/2020 at 9:58 PM, Feilinjsh said:

un lūdzams aizvērt publisko voice, pārāk daudzi savā starpā runā un traucē citiem... Es neko nesaku, par killiem vai ko tādu, bet pīļu bazaru apnikās klausīties, kā viens pīkst kko voice čatā tupa mēdās, tiko pie miķa ticis. 

tas bija no pretējās komandas. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Feilinjsh said:

un lūdzams aizvērt publisko voice, pārāk daudzi savā starpā runā un traucē citiem... Es neko nesaku, par killiem vai ko tādu, bet pīļu bazaru apnikās klausīties, kā viens pīkst kko voice čatā tupa mēdās, tiko pie miķa ticis. 

voice_enable 0 

Link to comment
Share on other sites

Man jau kā tipiskam jailbreikerim patiktu, ja tiktu iekļauti arī nažu dueļi, bet tādā gadījumā !kz obligāti ir jāslēdz arā.

Vēl varētu revidēt spawn spotus, daži tiešam spēlētāju nostāda lielā disatvantedžā.

Visādi citādi laba ideja jaunam serverim, good job, boomix.

 

Edit Fluxītim: ja mani iemet stūrī un mani jau pretinieks ar AWP scopo, nezinu vai tādus spotus ir jāatstāj. Nevajag pieņemt, ka visi šajā serverī spēlējošie ir mm droti.

Link to comment
Share on other sites

On 11/24/2020 at 3:25 PM, _TnT_ said:

Man jau kā tipiskam jailbreikerim patiktu, ja tiktu iekļauti arī nažu dueļi, bet tādā gadījumā !kz obligāti ir jāslēdz arā.

Vēl varētu revidēt spawn spotus, daži tiešam spēlētāju nostāda lielā disatvantedžā.

Visādi citādi laba ideja jaunam serverim, good job, boomix.

Duel serveris ir pa lielam tas pats deathmatchs tikai 1v1. Arī ja ir tie disadvantage spawni, tad, lai vini paliek. Un atsaucoties uz pirmo teikumu disadvantage pozīcijas ir ok tāda serveri. Sanchez teiktu, ka tādi excuse ir priekš weak people. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×