Jump to content
e56 kompakts

Snacks

Recommended Posts

Veikalā ir tik liela izvēle, ko ņemt, bet katru reizi, kad eju uz veikalu nevaru izdomāt, ko tieši es vēlos. Stāvu pusstundu, kā lohs līdz apsardze sāk riņkot un skatīties uz manis :D  Tātad man jums jautājums, kādus snakus jūs parasti ieķerat veikalā? Vai jums ir kāds go 2 munchijs, ko jūs nereāli creivojat ik pa laikam?  Kad nākamreiz būšu lv, atvēršu šo topiku un izmēģināšu, katru jūsu snacku. Ja dzīvo ārpus lv, kādā citā valstī, kā piem uk vai tur hz Dānija, tad ierakstat vai iemetat bildīti, kādus snackus jūs ņemat tur. Bez nekādiem takeawayiem, tikai, to ko var iegādāties veikalos. 

Mani go 2 komplektiņš ir ledus tēja, bulciņas, kkāda čipšu paciņa un protams KALMĀRI, cuz kalmāri is the shit. 

Dalamies ar saviem snakiem, go go go

Link to comment
Share on other sites

Mans go 2 snacks atm ir KitKat ar salty caramel.  Vienkārši insanely good snacks. No dzērieniem varu piekrist Dagnija jaunskungam, jo ledus tēja is the shit.
Ik pa laikam ari paņemu kādu čipšu paku, bet ne daily. Vispār cenšos pārāk daudz snacks nepirkt. Pārsvarā ir tāds pats variants kā Ljoxai, jo augļi ir GOAT

Link to comment
Share on other sites

Esmu resns kvieplis, tāpēc man patīk ēst čipsus. Mani favs : 

Estrella Fine Slices Honey Mustard
Estrella Cheese Tortilla
Ādažu Čipsi ar mārrutkiem

Agrāk, kad dzēru daudz aliņu arī vienmēr kādu kaltētu kalmāriņu ņēmu klāt, tagad vairs tas nav aktuāli

Link to comment
Share on other sites

Fuze tea/aloe dzēriens, agrāk dienu dienā aliņu sūknēju, protams čipariki - siera bumbas mans fav, ja nē, tad tomātu vai siera Ādažu čiponi, citrona "kārums" sieriņi, taffel riekstiņi vēlams chilli vai pistācijas, tad vēl ik pa laikam paņemu prost chocolate chip cookies ar pienu iehujariju, no končām - "serenāde" vai prost patīk pasukāt piparmētru ledenes, vēl labs kombo ir ziedkāposts ar dipi mērcīti prost bomba kad skaties kādu filmu, halva ar karstu kakao ziemā, varžu kājiņas bbq mērcē, ledus, neizvārīti spaghetti, dzērvenes pūdercukurā, Centrāltirgus belašķis, kad braucu uz Jelgavu vienmēr ieķeru baterijas Girosinu, ķirši šokolādē, vīnogas, tava mučiņa, marinēti gurķi, karameļu pudiņš, toffifee, @Ilzvux, tosols

Laikam viss itkā, mēnesī ieķeru roltonu, bet tik dēļ garšvielām to kluci parasti izmetu.

Link to comment
Share on other sites

Kaltēti banāni, grauzdēti lazdu rieksti, reizēm pringles. Kādreiz bija ar teriyaki garšu, bet vairs nekur nevar atrast. :( 

Ja iekļaujam arī lietas, kas nav graužamas on the road, tad fuet desa. That shit is the best. 

Link to comment
Share on other sites

Kad sanāk uz pilsētu aizbraukt, tad Ādažu čipši DIEGO (Pikantais Tomāts), jo baigi etiķaini, tad klāt kkāds energy drink, monsterīts, vai ja naudas vairāk tad red bull. Bet ja nesanāk aizbraukt uz pilsētu tad pārsvarā vietējā veicī piciņa (garšīga, ja godīgi) un ledus tēja or smth cold. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×