Jump to content
smux

[Jb] Butch

Recommended Posts

https://steamcommunity.com/id/maidenhammer/

jb_dust2_final 22020-09-11 17:34   21.4 MB

3:7 | 

butch kkur 1:37 meklē mani kamera, viņš jau visu roundu centās atrast mani, uzleca uz tam malām kas dod 100 dmg

nomira, ak iekrita kamera, pacēlu un nošāvu abus ct | "gunfeeds"

jb_vipinthemix_csgo 2020-09-11 18:08 23.4 MB

tieši next mape 2:16 rounda ka T aizmucis uz pool/bhop, uzlecis uz mapes malas (ara no mapes) aizgājis tālāk pie bhop torņa un sēž  bez prikola aizkavē roundu līdz pēdējam.

tā teikt dj abuso lai tiktu ara no mapes

 

Link to comment
Share on other sites

Tev pašam kauns nav rakstīt kaut kādas absurdas sūdzības?

Dust2 mapē tu apzināti 3 raundus pēc kārtas kavēji laiku (apzināti abusoji un izmantoji iespēju, kamēr adminu nav online) kempjot kamerā visu raundu (3-4 minūtes), kur tevi neviens no CT neredz un netiek klāt. Tāpēc darot savus CT Guarda pienākumus centos saprast vai pie tevis var tikt tā, lai tevi redzu un varu nošaut, bet nejauši (kā demo redzams) pieskāros dzeloņdrātīm. Noteikumu nevienu nepārkāpu, tobišs apzināti nevienam ieroci es nemetu, bet tu to camping spotu kamerā drošivien zināji, un ļoti labi zināji, ka tev neviens netiks klāt un izmantoji iespēju, kad kāds nejauši dzeloņdrātīm pieskarsies. Brīdī, kad tev atgādinu, ka tu pārkāp noteikumus un kavē pārējiem spēlētājiem laiku jau kādu 3. raundu, tu man spamo čatā, lai neraudu un pasniedz to tā, ka tev pajāt viss.

- Aizliegts speciāli slēpties kamerās vai ventā/trubās, novilcinot spēles gaitu. - slay / sperienprojekts

Cik noprotu šo tu raksti, jo šausmīgi apvainojies, ka iepriekšējā mapē tev atgādināju, kāds muļķis tu esi, kempojot katru raundu kamerā pārkāpjot simple noteikumu. Atšķirībā no tevis es nākošajā mapē kā Terrorists biju ar ieroci un uzlecu ar DJ uz torņa gaidot CT, nevis apzināti kavēju spēles gaitu kamerās (kā tu augstāk minēji "aizgājis tālāk pie bhop torņa un sēž  bez prikola aizkavē roundu līdz pēdējam"). Teroristu čatā vienojos ar ja nemaldos spēlētāju Shomozel, kurš bija palicis pēdējais dzīvais T, lai viņš ved CT uz manu pusi, lai man būtu iespēja viņus nošaut. Augšā uzlecu ar DJ jo tur regulāri kāds boostojas augšā, principā uz tiem torņiem ir kāds vismaz 1x katru reiz iekš Vipinthemix, nostājos arī tādā vietā, kur mani var redzēt un kur man nebūtu mistisks advantage šaut caur sienām, kuras ir caurskatāmas tikai caur 1 pusi. Bet nu, whatever, nezinu kā īsti ir tur ar map bug tai mapē, jo esmu redzējis arī adminus tur lecam, kā arī tevi pašu - sūdzības autor. Nepārdzīvošu par sodu, ja BanTeams uzskatīs to kā būtisku pārkāpumu. 

Diezgan smieklīga un nožēlojama sūdzība tbh. Varbūt tagad rakstīsim sūdzību par tevi katru reizi, kad tu nolamājies regulāri izmantojot necenzētu krievu leksiku? Domāju nav nepieciešams, bet paldies tev par humora devu. Žēl Outpace, ka tagad viņam jātērē laiks un jāskatās kā tu kempo 3 raundus kamerā, līdz pēdējam. 

Edited by Butch
Link to comment
Share on other sites

Tu tak esi tāds muļķis, ight lets break it down

9 hours ago, Butch said:

Dust2 mapē tu apzināti 3 raundus pēc kārtas kavēji laiku (apzināti abusoji un izmantoji iespēju, kamēr adminu nav online) kempjot kamerā visu raundu (3-4 minūtes), kur tevi neviens no CT neredz un netiek klāt. Tāpēc darot savus CT Guarda pienākumus centos saprast vai pie tevis var tikt tā, lai tevi redzu un varu nošaut, bet nejauši (kā demo redzams) pieskāros dzeloņdrātīm. Noteikumu nevienu nepārkāpu, tobišs apzināti nevienam ieroci es nemetu, bet tu to camping spotu kamerā drošivien zināji, un ļoti labi zināji, ka tev neviens netiks klāt un izmantoji iespēju, kad kāds nejauši dzeloņdrātīm pieskarsies. Brīdī, kad tev atgādinu, ka tu pārkāp noteikumus un kavē pārējiem spēlētājiem laiku jau kādu 3. raundu, tu man spamo čatā, lai neraudu un pasniedz to tā, ka tev pajāt viss.

kamerā es 1 round nosēdēju - rakstīju kādam cilvēkam / Tavs fascinejošais ct guards Anonīmā vāvere izdarīja to pašu ko tu next rounda, weps iekrit kamera  gandrīz man tieši rokās un tevi nošauju, Pēc tam tu čatā sāc man kkadu huinju rakstīt.

2 rounds  3:7 šoreiz es speciāli nosēdēju tajā pašā vietā, Rounda sākumā pats vel teici paņemt granātas bet tu nebūt baigi gudrs aizmet moli/he kkada stūrī un ka iepriekšējā rounda izdari tā pat kā tavs f2p guards.

pēc taviem chat logiem 2020-09-11 14:57:58 līdz 2020-09-11 15:05:24 no reasona uzdirs man, saprotoši nosauc par kemperi.

Voice chata tavi vārdi bij daudz smukāki. + nevienu reizi tu nepateici ka es pārkāpju noteikumus Beidz te foruma tēlot kkadu labiņo šito rakstot Jailbreika yea sure sāvācis savu follower cultu.

9 hours ago, Butch said:

- Aizliegts speciāli slēpties kamerās vai ventā/trubās, novilcinot spēles gaitu. - slay / sperienprojekts

Cik noprotu šo tu raksti, jo šausmīgi apvainojies, ka iepriekšējā mapē tev atgādināju, kāds muļķis tu esi, kempojot katru raundu kamerā pārkāpjot simple noteikumu. Atšķirībā no tevis es nākošajā mapē kā Terrorists biju ar ieroci un uzlecu ar DJ uz torņa gaidot CT, nevis apzināti kavēju spēles gaitu kamerās (kā tu augstāk minēji "aizgājis tālāk pie bhop torņa un sēž  bez prikola aizkavē roundu līdz pēdējam"). Teroristu čatā vienojos ar ja nemaldos spēlētāju Shomozel, kurš bija palicis pēdējais dzīvais T, lai viņš ved CT uz manu pusi, lai man būtu iespēja viņus nošaut. Augšā uzlecu ar DJ jo tur regulāri kāds boostojas augšā, principā uz tiem torņiem ir kāds vismaz 1x katru reiz iekš Vipinthemix, nostājos arī tādā vietā, kur mani var redzēt un kur man nebūtu mistisks advantage šaut caur sienām, kuras ir caurskatāmas tikai caur 1 pusi. Bet nu, whatever, nezinu kā īsti ir tur ar map bug tai mapē, jo esmu redzējis arī adminus tur lecam, kā arī tevi pašu - sūdzības autor. Nepārdzīvošu par sodu, ja BanTeams uzskatīs to kā būtisku pārkāpumu. 

Diezgan smieklīga un nožēlojama sūdzība tbh. Varbūt tagad rakstīsim sūdzību par tevi katru reizi, kad tu nolamājies regulāri izmantojot necenzētu krievu leksiku? Domāju nav nepieciešams, bet paldies tev par humora devu. Žēl Outpace, ka tagad viņam jātērē laiks un jāskatās kā tu kempo 3 raundus kamerā, līdz pēdējam. 

Uzlecis uz vietas kur tevi nevar aizsniegt  un kur nevar tikt parast jb spēlētājs,  turpini vien abusot savu double jumpu 

Bet kāpēc tu kko pa šito uzdrīkstinies kko rakstīt ( Aizliegts speciāli slēpties kamerās vai ventā/trubās, novilcinot spēles gaitu. - slay / sperienprojekts )

Neskaitāmas reizes Vipinthemix mapē tu iej flashbangos kur tevi pat redzēt nevar un tev neko nevar izdarīt.

Stārp mums ir 2 atšķirības 

                             1:Tu ar mac-10 nosēdi visu roundu tornī/flashbangos  un pat neizšauj lodi

                             2:Es kamerā ar nazi izdarīju vairāk nekā tu 

Link to comment
Share on other sites

Citēju:
-Uzlecis uz vietas kur tevi nevar aizsniegt  un kur nevar tikt parast jb spēlētājs,  turpini vien abusot savu double jumpu
Tas nav abuse, bet DJ privilēģija. Kā jau augstāk minēju, ja BanTeams uzskatīs to, kā būtisku pārkāpumu, nepārdzīvošu.

-no reasona uzdirs man, saprotoši nosauc par kemperi
Ar tevi runāju tieši tādā pašā veidā, kā tu ar mani, kad tevi nosaucot par kemperi tu man atcērt ar vienaldzīgu - paraudi paraudi.

-Bet kāpēc tu kko pa šito uzdrīkstinies kko rakstīt ( Aizliegts speciāli slēpties kamerās vai ventā/trubās, novilcinot spēles gaitu. - slay / sperienprojekts ) Neskaitāmas reizes Vipinthemix mapē tu iej flashbangos kur tevi pat redzēt nevar un tev neko nevar izdarīt.
Lūdzu demo ar pierādījumiem studijā, vai arī bezjēdzīgs trashtalk. Es to rakstu atbildot uz tavu sūdzību, kur tu pārkāp simple kempošanas noteikumu vairākus raundus no vietas. Man nav nekas jāuzdrīkstās.

Nesaprotu ko tu centies ar šo sūdzību panākt. Lai mani nobano uz dienu no servera par to ka tornī uzlecu? Bruh, paskaties uz šo visu no malas, nožēlojami.

Edited by Butch
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Butch said:

Citēju:
-Uzlecis uz vietas kur tevi nevar aizsniegt  un kur nevar tikt parast jb spēlētājs,  turpini vien abusot savu double jumpu
Tas nav abuse, bet DJ privilēģija. Kā jau augstāk minēju, ja BanTeams uzskatīs to, kā būtisku pārkāpumu, nepārdzīvošu.

-no reasona uzdirs man, saprotoši nosauc par kemperi
Ar tevi runāju tieši tādā pašā veidā, kā tu ar mani, kad tevi nosaucot par kemperi tu man atcērt ar vienaldzīgu - paraudi paraudi.

-Bet kāpēc tu kko pa šito uzdrīkstinies kko rakstīt ( Aizliegts speciāli slēpties kamerās vai ventā/trubās, novilcinot spēles gaitu. - slay / sperienprojekts ) Neskaitāmas reizes Vipinthemix mapē tu iej flashbangos kur tevi pat redzēt nevar un tev neko nevar izdarīt.
Lūdzu demo ar pierādījumiem studijā, vai arī bezjēdzīgs trashtalk. Es to rakstu atbildot uz tavu sūdzību, kur tu pārkāp simple kempošanas noteikumu vairākus raundus no vietas. Man nav nekas jāuzdrīkstās.

Nesaprotu ko tu centies ar šo sūdzību panākt. Lai mani nobano uz dienu no servera par to ka tornī uzlecu? Bruh, paskaties uz šo visu no malas, nožēlojami.

Ja tu uzskati ka tā ir dj privilēģija tad pleaseworka ara no mapes ari ir privilēģija

Tev akmens pat pateica "tu sāc dirst viņam ka zaudējāt 1 round?"

Ja es liktu demo ar pierādījumiem tad sorry, visās mapes kur tu esi iekš vipa tad tās arī būtu jāliek.

neatbildēšu vairāk uz tavu stulbumu. visu pateicu kā ir  

 

Link to comment
Share on other sites

Dust2 - nesaprotu, kur CT ir problēma šajā gadijumā paņemt molly no GR un iemest tajā bedrē, ja loģiski tā ir vienīgā vieta pie kuras tu nevari piekļūt un redzēt TS , kā ari diezgan sad no T puses ,ka tiešām tik salīdzinoši mazā spēlētāju skaitā prost sēž kamerās līdz pēdējam, nedomāju ka vajag kārtējo noteikumu kur ir 100x apakšpunkti kuri beigās iedod banu, par kempošanu, vismaz ceru ka tik degradēti neesat. Anyway, banu par to 1x nomiršanu nedošu.

 

 

VIP - nezinu kur jūs izrāvuši ,ka tas nav mapes bugs, jo vēl pārprasiju tikko rebudijam, vai tiešām tas neskaitās, un tikai apliecināja ka tā ir mapes bugošana, kārtējais gājiens kur "viena tante teica" , padomājat loģiski kas skaitās mapes bugs, un nedomāju ka admini tur lēkātu, ja tiešām lēkā tad pierādijumus studijā. Jo reāli tā ir mapes nepilnība, kur jums nevajadzētu vispār atrasties, tas ka tur nav clipping nenozīmē ,ka tā ir vieta kur jūs varat darīt ko gribat.

 

Anyway, banned par mapes buggingu šoreiz, vismaz ceru ka pārējie arī iemācīsies.

Kā jau arī pirms edita rakstiju, nevajag sūdzību topikus pārtaisīt par kkādu čatu, ja vēlaties rakstīties un pierādīt savu taisnību, tad to var izdarīt vienā postā, vai foruma čatā, vai kādā citā platformā. Paldies.

 

:tc:

 

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×