Jump to content
Mr.NobodyX

UNBAN [JB/allservers] Cheats InsaneCamper/Bukijs"

Recommended Posts

1. Pilnais bana info izraksts no konsoles

Disconnect: You have been banned from the server
 
SERVER:         ██ [LV] ★ PUBLIC <128 Tickrate> #IDenty.lv !WS !KNIFE
ADMIN:        Ba`Gvel
REASON:        cheats
TOTAL:        permanent
TIME LEFT:     permanent
 

2. Paša paskaidrojums par situāciju

Vispār es nezinu kāpēc man dotu banu par čitošan, ja pat es nemāku čitot. Bet nu ja BaGvel a kungs uzskata ka es čitoju tad lai paskaidro kur?

-Ja tu uzskati BaGvel, ka tev Nošāvu kad tu skrēji uz kameru un izšāvu caur sienu.

-Ja tu vēl uzskati,kad  nošāvu Sniedziņu tad es uztaisīju slay, jo Anakingo atlava join 1 sek pirms vinu nošavu.


3*. Demo fails no tavas csgo mapītes vai GOTV Šeit

4. Aptuvens laiks / rounds kad saņēmi banu.

Nezinu kurā raundā ADMIN saskatīja kad čitoju. Jo pajautā jeb kuram spēlētājam PUBā/JB kad nečitoju un neizmantoju palīgprogrammas, just LUCKY.

Link to comment
Share on other sites

11:3 raunda sākums, 1/4x speed, šauj pavisam citur, bet ievelk galvā divas reizes pēc kārtas.

12:3 raunds, kaut ko skaties apkārt, līderis saka nekustās un tu pēkšņi sāc tēmēt un šaut pa līderi, kas sāka parādīties kadrā, īsti nesapratu kāpēc. Pēc neilga laika, es mūku prom, un tu mani prosta izdefoji ("izrektoji joblī") un tava atbilde bija - mani laikam tūlīt nobanos. Tava reakcija uz to bija pilnīga 0, tā kā būtu trenējies, kur hitot to shotu un tā  būtu ikdiena. 

Iespējams, ka šis viss ir luck un kaut kāda sakritība, bet kas to lai zin.

Link to comment
Share on other sites

nezinu tāpat vai baigi esi uzlabojies, jo šauj tāpat kā bots, bet čīti tur čista nav, ja arī ir tad tas 1.5raunds ir diezgan par maz. īpaši kur tevi caur sienu randomā nošāva, sajūta ka nekad neesi nošauts caur sienu, un demo šāvieni ir delayed, tāpēc 1/4 speedā tie 16tick demo shoti vēl traģiskāk nav syncoti.

nezinu vai baigi forši ir banot, kad pat specos īsti neesi iegājis lai paskatītos, tīri randomā izbano..

 

unbanots..

:tc:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×