Jump to content
boomix

Suši, kebabs vai pica?

Kas ir labāks?  

152 members have voted

  1. 1. Kas ir labāks?

    • Sushi
      23
    • Kebabs
      74
    • Pica
      55


Recommended Posts

Es teiktu ka noteikti sushi.

Visiem iespējams negaršo, es kad pirmo reizi ēdu gandrīz izvēmos, jo tās nori lapas apkārt likās vienkārši pretīga.  Kā arī pirmo reizi kad biju Gan Bei, man mamma pateica ka wasabi ir kožļene, un es uzreiz visu ieliku mutē. :) GG

Bet suši ir jāpamēģina vairākas reizes ( ieteikums tiem kam negaršo). Kā arī izmēģināt vairākas ēstuves un vairākus variantus.Siltie suši mvp. 

 Sušī varbūt neiemīl no pirmās reizes, bet laikam ejot nav nekā labāka <3 es big fane sushi, sry 

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka pica. Kebabus ēdu daudzreiz mazāk un manuprāt viņi nav tik labi kā daudzas picas un sušī man vispār negaršo so sušī protams trešajā vietā.

Link to comment
Share on other sites

1. sushi, bet sanāk baigi reti ēst, bet tāpat, anytime ja man piedāvātu kebabu vai sushi, izvēlētos sushi.
2. kebabs, lovīte, diezgan bieži ēdu, varbūt tāpēc arī apnīk un ir tikai 2. vietā.
3. citreiz atkal ir tā, ka kārojās tieši picu, neko citu, tad jā, gimme it

Link to comment
Share on other sites

sushi var pa taisno podā nolaist :)

godīgi sakot ar kebabu nekad nav bijušas problēmas, neesmu ne reizi ēdis negaršīgu kebabu so it's the best option here. 

Pica ir overrated, gluži nekad nav baigi uzrunājusi pica, vienīgais ja tā ir Tukuma Mego pica, tad bazara nav. 

 

Edited by guļiks
Link to comment
Share on other sites

Sushi overrated (ipashi starp chiksem), pica - shad tad, bet kebabs, ipashi ausmena, ka ari bolderaja ir viena laba kebabnica, one love. Ediet fast food ar meru (lai gan sushi nav fastfood, tas vienigi naudas maku aprij)

Edited by R0DEmental-
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×