Jump to content
Don Patreon

[JB] _TnT_ free damage + fk

Recommended Posts

Pārkāpēja profils / steamid / niks: https://steamcommunity.com/profiles/76561198023746366 _TnT_

Mape / Serveris / Datums / - atrast var šeit (piem .): jb.identy.lv jb_vipinthemix_csgo 2020-08-13 13:54 32.0 MB    2/3 raunds free damage, 4/5 raunds fk

Pārkāpums (piem. wallhack,): Free damage, Freekill.

Papildus informācija (Ja pārkāpums ir FK, tad šis punkts ir obligāts, minot konkrētu situācijas aprakstu):
1) Otrā vai trešā raunda sākuma CT nespēja vienoties, kas būs līderis, pēc kameru atvēršanas līdera vēljoprojām nebija un _TnT_ sāka šaut pa ieslodzīto Swag van der Linde bez iemesla. 
2) Ceturtā vai piektā raunda laikā viņš bija līderis un teica sekot pa sarkanajām riņķa līnijām lēnajā gaitā, vienu brīdi viņam tā riņķa līnija pazuda, es turpināju sekot domādams, ka iespējams tā riņķa līnija ir nolikta tālāk aiz sienas. Man priekšā gāja Linceens, es nezināju vai viņu nošāva jo viņš sāka skriet vai uzbruka sargam, bet es speciāli pagriezos pārliecinājos, ka riņķa līnijas nav aiz manis un turpināju sekot, jo riņķa līnijas aiz manis nebīja, par ko _TnT_ mani noblieza.

P.S.
Protams visa cieņa _TnT_, kā adminam, un no hard feelings, bet salīdzinot ar to, kā es atceros, kāds viņš bija agrāk, viņš ir kļuvis ļoti agresīvs un arogants, tikko viņam kaut kas neiepatīkas, tā viņš  slejo/bano, to kas viņam nejaušām trāpa vai ja viņam vienkārši neiepatikās, kā viņu nošauj, lai gan pats bieži taisa free damage ne par ko un uzskata, ka ja viņš to dara tad viss ir ok. Pēc piemēra tālu nav jāiet:

Principā šajā topikā ir arī norādīts, kāda ir _TnT_ attieksme pret spēlētājiem, jo viņš ir admins, nejaušām trāpīji _TnT_, ir bans,bet ja to izdara _TnT_, tad viss ir ok (mapes sākuma bez līdera un citās reizēs, kad viņš free damage taisa) un tikko viņam kaut ko pasaki, tā viņš sāk teikt ka esi noname, ej lasi noteikumus, raksti sūdzību utt. Tāpēc, ņemot vērā visu iepriekš teikto, lūdzu, lai kāds no administrācījas, ko viņš neuzskatīs par noname, viņam pasaka, lai viņš uz spēli skatās objektīvi un neizturās pret citiem aroganti, un nebano/neslejo tikko, kā viņam kaut kas vienkārši neiepatikās, lai gan pats pieļauj tādas pašas kļūdas un sevi nesoda tikai tāpēc, ka viņš ir admins.

Link to comment
Share on other sites

Tā nav sūdzība, kā par admin abuse vai kaut kas tamlīdzīgs, jo kā teicu, cieņa kā adminam, vienkārši, kad kaut kas skar viņu, viņš to nevērtē objektīvi un attieksme pret citiem, tāpēc pieliku to klāt, un rakstīju šeit, nevis pie sūdzibām/apelācijām.

// +warn par dubultpostu, izmanto pogu edit!

Edited by faz
doublepostix
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka Dutcha draugi sarosījušies un cep sūdzību par katru mazāko sīkumu.

Atšķirība starp Dutcha situāciju un manu ir tāda, ka es uzreiz atvainojos cilvēkam, ja izdaru free damage (un to pats apzinos), nevis pasaku viņam, lai 'neraud'. Jāpiemin, ka tavs draugs jau iepriekš no manis bija saņēmis brīdinājumu par free damage un savas bravūrīgās attieksmes dēļ arī izpelnījās CT BAN.

1. FreeDamage - tev pašam nav kauns šo minēt kā pārkāpumu? Es ņēmu līderi ar abiem peles klikšķiem, jo neviens cits to nedarīja un tā sanāca, ka cilvēks uzleca virsū lodēm.

2. FreeKill - apskatījos demo un tiešām riņķa līnija bija pazudusi for some reason. Jā, biju pārliecināts, ka tā tur bija, tādēļ arī reakcija bija tāda kā bija. Tomēr, ieklausoties kārtīgāk, mana pēdējā komanda arī bija sastingt, ko visi, izņemot tevi, ievēroja. Man nav problēmu atvainoties un atzīt savas kļūdas, tādēļ piedod, ja manas komandas šajā konkrētajā roundā  likās maldinošas.

 

Vari droši vēl rakstīt šīs sūdzības par maniem human error pārkāpumiem, bet neaizmirsti paskatīties uz sevi. Ar kādu attieksmi tu izturies pret mani, tādu arī saņem pretī.

 

EDIT for Miskuzi:

1. Iemācies lietot EDIT pogu.

2. Konkrētus piemērus un demo. Ej raksti sūdzību un tevis pieminētie 'noneim, neraudi' nav viens un tas pats. Ja tu nāc serverī un nezini noteikumus, tad loģiski, ka es tev neskaidrošu katru reizi kad iešauju tev. Arī tagad varu pateikt, lai ej izlasi noteikumus kārtīgi!

3. Ja tu liec sūdzību, tad arī paskaties pats to demo, nevis tagad atrunājies, ka redz tu tikai no sava skatupunkta šo situāciju vērtē.

4. Es skarbi reaģēju pret citu cilvēku kļūdām tad, ja viņi necienīgi atbild vai ignorē aizrādījumus. Ja atbild adekvāti un/vai atvainojas par kļūdu vai norāda uz manējo, tad ir abpusēja sapratne.

5. Ja tev ir vēlme parunāt, tad droši PM forumā, serverī tam nav vietas.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, _TnT_ said:

Izskatās, ka Dutcha draugi sarosījušies un cep sūdzību par katru mazāko sīkumu.

Atšķirība starp Dutcha situāciju un manu ir tāda, ka es uzreiz atvainojos cilvēkam, ja izdaru free damage (un to pats apzinos), nevis pasaku viņam, lai 'neraud'. Jāpiemin, ka tavs draugs jau iepriekš no manis bija saņēmis brīdinājumu par free damage un savas bravūrīgās attieksmes dēļ arī izpelnījās CT BAN.

1. FreeDamage - tev pašam nav kauns šo minēt kā pārkāpumu? Es ņēmu līderi ar abiem peles klikšķiem, jo neviens cits to nedarīja un tā sanāca, ka cilvēks uzleca virsū lodēm.

2. FreeKill - apskatījos demo un tiešām riņķa līnija bija pazudusi for some reason. Jā, biju pārliecināts, ka tā tur bija, tādēļ arī reakcija bija tāda kā bija. Tomēr, ieklausoties kārtīgāk, mana pēdējā komanda arī bija sastingt, ko visi, izņemot tevi, ievēroja. Man nav problēmu atvainoties un atzīt savas kļūdas, tādēļ piedod, ja manas komandas likās maldinošas.

 

Vari droši vēl rakstīt šīs sūdzības par maniem human error pārkāpumiem, bet neaizmirsti paskatīties uz sevi. Ar kādu attieksmi tu izturies pret mani, tādu arī saņem pretī.

1) Neesmu Dutcha draugs, vienkārši ieraudzīju to postu, kur vismaz tā daļa uz kuru es atsaucos bija taisnība.
2) Tu man esi arī taisījis free damage un neatvainojies, bet esi teicis aizej paraudi, tu vispār esi noname, ej lasi noteikumus un vienkārsi vienmēr agresīvi attcērtis uz dažiem jautājumiem: "Ej raksti sūdzību", lai gan varēji vienkārši atbildēt.
3) Tu vienmēr pats tikai ņem vērā savu skatu punktu nevis objektīvi, tāpēc es ņēmu tikai manu skatu punktu, tu vienkārši sataisīji free damage no tā, ko es redzēju, bet ja ņēmi līderi ok
4) Es nevaru pāskatīties demo, bet man likās, ka tu teici doties uz sarkano riņķa līnīju un tur sastingt, ja nē, tad es vainīgs.
5) Mana attieksme pret tevi bija laba, jo pirms gadiem 2 3 es šeit biju spelējis, bet tu to izmainīji kad pirms kādiem 2 mēnešiem atsāku spēlēt, gan uz parastiem jautājumiem atbildod ļoti skarbi, gan saucot par noname, lai ejot lasīt noteikumus, lai gan es tos zināju un tas, ka, kad tevi nošauj un tev vienkārši, kaut kas neiepatikās kā es tevi nošavu, tu slejo 2 reizes pa 2 mapēm, toreiz padomāju, ka tev bija sūdīga diena, neko nerakstīju, bet redzot, ka turpini līdzīga manierē izturēties sapratu, ka tā nebija vienkārši slikta diena tev, tāpēc arī šī sūdzība.
6) Sūdzību rakstīju, lai tu beidz visu laiku skarbi reaģēt uz citu cilvēku human erroriem pret tevi, un Tu jau nevarēji normāli atbildēt uz jautājumiem un sāki saukt par noname utt, un arī pēc tā es pret tevi neziturējos kaut kā slikti, negodīgi vai centos iegāst, jo nepatīc utt. Es jau teicu ka man no hard feelings pret tevi, tāpēc es nezinu, kurā vietā es pret tevi kaut ko ne tā biju izdarījis(bez pamatojuma), lai tu sāktu tā pret mani un citiem izturēties. Jā, pēc tā dažreiz saku:"Tas tacu TnT, ko tu gribeji", kur ari neka slikta ieksa nav.
Vispār, lai šitās bābu lietas nav janes forumā es biju mēģinājis ar tevi vienkārsi parunāt, pat šodien pirms rakstīju, diemžēl tu neko nenac pretī.

Link to comment
Share on other sites

FDMG - pilnīgs meme, čalis vēl uzhealoja pēc tam uzreiz. Kārtējais fufelis.

 

FK - Abām pusēm varētu teikt taisnība, jo riņķa līnija bija uz sekundi, un pazuda tāpēc "varētu likties ka tā ir aiz sienas or whatever" bet pa to sekundi ko viņa tur stāvēja vajadzēja saprast ka vajag apstāties, nevis vienam pašam doties randomā uz priekšu. Un komanda bija "sastingt tajā". kautvai pilnīgi esmu pārliecināts ka zināji ko dariji, un centies atkal sūdu vārīt ejot uz priekšu nevis darīt ko visi pārējie.

Anyway lai abas puses laimīgas iedošu 50% no "fk bana" kas ir 1h bans manā gadijumā, #boomixafeature Ja kādi pārmetumi droši pm.

 

Par uzmanību, katram ir melnās dienas utt. ,bet ceru ka tnt iespējams secinās kautko , ja tiešām tur ir kautkas vairāk. Un TnT jau sakarīgi arī pastāstija visu posta editā.

 

p.s. paliek nedaudz smieklīgi no visām šīm sūdzībām par 1fk/ minimālu fdmg. Protams tas ir pārkāpums, bet dzīvē viss nenotiek kā gribētos.

Cheers

:tc:

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×