Jump to content
e56 kompakts

Kura fastfood vieta jums vairāk garšo?

Zabigalkas  

101 members have voted

  1. 1. Kura fastfood vieta jums vairāk patīk?



Recommended Posts

par cik pretī skolai 3gadus izbaudiju hesīti, tad ofic hesīts, bet vienīgais kas man īsti nepatīk viņā ir frī kartupeļi,bet atkal iespējams katrā vietā savādāk taisa, so yeah. Maķītī vismaz friškas consistent labas.

Link to comment
Share on other sites

Nu šeit sanāk 50/50 tbh jo dzīvoju Īrijā so tur nevaru izbaudīt hesīti bet katru reizi kad esmu Latvijā tad es izbaudu hesīša tortiljas. So man dzīvojot ārzemēs hesītis atkrīt, uz maķīti pārāk bieži es neeju bet kad eju tad dodu priekšroku burgerīšiem, vienreiz pamēģināju maķīša tortilju un teikšu godīgi, nebija tik iespaidīgi cik hesītī tā garša. Maķīti ir arī plus kā outpace teica ka friškas ir labākas piem man nereali cepī Curly Fries(tie kas nezin, iegoogle).  Krč ja skatās uz 2 main lietlām kas ir 
Burgeri tad Maķīša burgerīši>Hesīša

Wrapi aka Tortiljas Hesītis> McD

so votebreakers būs friškas jo kurš pasūta kkādus salātus :D no hate

Friškas McD>Hesītis

So laikam tomēr došu priekšroku maķītim jo ngl hesītis pat tuvu nestāv :D also maķītim ir vnk fucking amazing milksheiki like omfg visiem iesaku pamēģināt! 

Maķītis laikam uzvar imo 

Link to comment
Share on other sites

lai cik divaini neizklausas, labak est no kartona kastes neka no papīrīša xdd. Kopumā vienmēr ir bijis "ērtāk" ēst maķīti nekā hesīti.
kebaba burgers un vistas wraps ir vieniga laba lieta par hesiti *PĒC MANĀM DOMĀM*
hesītim ir max 2 labas mērcītes, maķītim visas ir nice.
 

lai cik bēdīgi tā ir teikt, bet maķis liekas higher quality nekā hesis. 

 

aizmirsu pateikt: hesitim ir insane tas mazas garsvielinjas, vienmer viena aiz telefona vāciņa stāv xddd

Link to comment
Share on other sites

Makdonalds viennozīmīgi. Protams, ne Latvijas ēdienkarte, bet tā, kas pieejama, piemēram, Lielbritānijā. 

 

No Hesburgera patīk mērces un vistas tortilja. Burgeri... es nezinu, pēdējo reizi ēdot, palika sūdīgi pie dūšas. :D 

Link to comment
Share on other sites

CityFood, lielā 88 Suši (komplektu plate)!

 

Hesīti eju ēst tikai Tortilju un Maķīt vistas burgeru vai BigTasty

Edited by InsaneCamper Official
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×