Jump to content
Hunterīts

JB, campers still nezin noteikumus.

Recommended Posts

Pārkāpēja profils / steamid / niks InsaneCamper, par cik maina nikus, tad steam profile here - https://steamcommunity.com/id/InsaneCamper/

Mape / Serveris / Datums / - atrast var šeit (piem .) jb_chicken_island 2020-08-04 16:12 rounds 6:2 

Pārkāpums (piem. wallhack,)Pirmais pārkāpums in my opinion ir tad, kad es vadiju, kas bija 4:2 vai kaut kas tāds, es ieslodzītajiem liku iet riņķi, kurā iegāja campers, rezultātā viņu nodūra. Nākošais pārkāpums ir, kad InsaneCampers sāka vadīt ar komandu kamerās sastingst, pēc kā visu pirmo stāvu veda uz sarkano riņķi, bet otro stāvu uz zilo, kad abi stāvi bija savos riņķos, campers vadīja vārdu spēli, vārdu spēles uzvarētājs varēja izvēlēties vienu no ZILĀ RIŅĶA, aka, no otrā stāva, kur viņiem iespēja izdzīvot, un kur iespēja pirmā stāva ieslodzītajiem nomirt?

Papildus informācija (Ja pārkāpums ir FK, tad šis punkts ir obligāts, minot konkrētu situācijas aprakstu)

Link to comment
Share on other sites

1) wow, čalītis uzreiz sāk raundu, kad pat nepaspējam iziet no GR visi CT un uzliek RL tieši pie GR durvīm. ( gaidīju komandas biedru kad izies ārā no tā) saka teikt iet uz RL kad es taja biju  nu max 2sek, T side speletajs man nu nodūra. tas bija totāli neuzmanības gadījums.

Arguments gaidīju lai iziet no GR un neiet kāds GR.

2) bija vārdu spele uzvarētāji bija no Sarkanās RL, nesaskatu problēmu.

Edited by InsaneCamper Official
komentāra papildināšana
Link to comment
Share on other sites

jebaķ, tagad jau laikam čist ja campers uzelpos nepareizi sūdzību rakstīsi, pēc voicechata klausoties.

Tas vārda spēles "pārkāpums" galīgs fufelis.

un par to 4:2 raundu, nezinu ko campers tiešām gribēja tur darīt, bet neteiktu ka baigi tur censtos ieriebt un gunfeedot or whatever. Ja terrori būtu ieskrējuši GR gnajau vēl uztaisītu sūdzību par to ka nepilda pienākumus kā ct.

anyway pārsvarā fufelis, ja tāds "netīšs" gunfeed būs nākošreiz, ņemšu vērā arī šo sūdzību.

gl

 

:tc:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×