Jump to content
akka

androi vs ios

android vs ios  

145 members have voted

  1. 1. kuru izmanto Tu?



Recommended Posts

manuprat, nav forši salidzinat telefonus, ja es lietojis piekto aifonu un uzreiz pārej uz kkadu samsung super pro max s20 ultra modeli. Loģiski, ka tas samsungs liksies mega krutaaks neka abols. 
 

pa lielam, katram ir savi plusi un minusi, bet es izvelos IOS :PepeHeart:

Link to comment
Share on other sites

Kad jāmaina telefons, tad es parasti skatos tādu, kam ir laba kamera, procis un atmiņa. Darbā sanāk fotogrāfēt un filmēt kokteiļus priekš sociālajiem portāliem e.t.c. Pirms pusotra gada ieķēru jaunāko Huawei P20 pro. Strādā joprojām lieliski. Android OS man bija pirmais, tāpēc nebūšu kompetents teikt kurš ir labāks. Tā pat kā ar PS4 vai Xbox One. Katram savs. 

Bet tbh, IPhone šķiet pārāk overpriced brendinieks. Draudzenei ir IPhone 11 tho. 

Edited by Dutch van der Linde
Link to comment
Share on other sites

Patīk, ka Andriod lietotāji kliedz, ka iPhone ir overpriced. bet paskatoties uz jaunajiem Samsung modeļiem, tie ir tādā pašā cenā, ja ne dārgāki kā iPhone.

Pats esmu izmantojis gan Android, gan IOS un vienu varu apgalvot droši-nekad vairāk rokās neņemšu kaut ko, kam nav IOS. go on, hate me.

Edited by Butters.
Link to comment
Share on other sites

Lietoju ikdienā gan android (darbam), gan iOS ikdienā. Kā jau minēja, iphone labi saglabā savu vērtību, ja labi uzturi, tad pārdosi par labu ciparu arī pēc 3 gadiem, manuprāt, arī aplikācijas strādā daudz ātrāk, jo vienkārši ir optimizētas iOS''am. Pats build quality man arī patīk daudz labāk, protams, ka tagad jau daudzi telefoni vairs neatpaliek, bet tāpat man patīkami vienmēr svaigu iphone paņemt rokā, jo tiešām var just, ka viss ir kārtīgi sabuildots, visas pogas patīkami spiežas ar ''klikšķīti''. Arī tā skaņas izslēgšanas poga, kas ir fiziski telefonam nevis softa līmeni ir cool, citiem neesmu manījis tādu lietu, nezinu kāpēc. Neteiktu, ka iphone ir way to go un vienīgā labā lieta pasaulē, bet pašam bija gan iphone 6 (neilgu laiku esmu lietojis arī 4s un 5s, tos gan vairs negribas pat tuvumā redzēt), gan tagad XS un esmu apmierināts. Nezinu kur jūs izrakāt, ka aukstumā slēdzas ārā, jo tas man liekas jau kopš iphone 6 (2014? gada) ir sen safixots, ja nemaldos, pat 5s neslēdzās ārā, bet par to 100% neesmu drošs. Androidam atkal savi plusi, ka var cracked softus viegli uzlikt, kādam noteikti ir svarīgi arī to pašu mūziku ielikt telefonā nečakarējoties, youtube vanced ir top lieta, vienmēr mašīnā lietoju. Bet par to atļaušanos gan ir lame arguments, ja nemaldos, jaunais iphone, kas nāks ārā rudenī, maksās sākot no 699$, kamēr tie paši samsung maksā ap ~800 euro sākot. Tas arguments derēja aptuveni tad pat, kad iphone pie -20 slēdzās ārā :D 

Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2020 at 1:07 PM, hugurris said:

Izvēlos un lietoju iOS over Droīdu, jo:

  1. Ir daudz labāka kvalitāte aplikācijām, it īpaši spēlēm.
  2. Aplikācijas strādā daudz labāk un pateicīgāk uz iOS, jo izstrādātāji izveido stabilu versiju uz vienas sistēmas, nekā droīdiem kuriem ir 1000 modeļu variācijas un katra aplikācija praktiski ir jāpielago tam telefonam. #optimizācija #smoothness
  3. Abolīšiem ir lielāks otrreizējais tirgus, savu ābolīti vēl varēsi pārdot par diezgan augstu cenu, salīdzinot ar droīdiem.#vērtība
  4. Apple ekosistēma? #facts
  5. Hardware sekjuritijs, lietotāja privātums un drošība daudz augstāk tiek vērtēta nekā droīdos.
  6. Jaunizveidotās aplikācijas vienmēr vispirms būs uz iOS.
  7. Silence poga. :PepeYes:
  8. AirDrop way to good feature
  9. Apple Pay
  10. Vispār neatceros tādu gadījumu, kad man būtu bijis nepieciešams restartēt ābolīti dēļ tā, ka viņš sāk lagot vai uzkarās. Nekad nav lagojis, jau trešais gads iet.
  11. Nopērkot jaunu iphonu, nebūs preinstalloti kaut kādi sūdu, kurus nevar atinstalēt, piemēram: facebook app. :Pepehappy: #droīdkaite

Androidshiiit

1. Tās aplikācijas, kuras ir veidojušas kaut kādas lielās kompānijas, ir pretty much same uz abām platformām. Jā androidā ir problēma ar to, ka ir daudz hujovu programmu sabāztas, bet visamz deviem nav jāizdod daudz naudas katru reizi, kad jāieliek jauna aplikācija mārketā

2. Šeit problēma var rasties, bet vairāk ar izvadierīcēm (ekrāniem utt.). Pašam android ir vienots API uz katras versijas, un nekas nav jāpielāgo atsevišķām ierīcēm, tad tas būtu neiespējami, un aplikācijas neviens uz android neizstrādātu.

3. Nu jā, ja tu esi piķojis 1k+ par trubu, būtu diezgan žēl pārdot par daudz mazāku cenu.

4. Tavs arguments ir kāds?

5. It īpaši, ja ir noleakots iboot kods jau iepriekš. Šeit atšķiras arī ko ražotāji implementē, bet pats Android ir uzlabojis drošību. Te arī var skatīties uz to, varbūt hardware ir secure, bet nu softā abām platformām ir bijuši daudzi exploiti

6. Atšķirīgs no DEV.

7. Nu, šitais ir labums, nenoliegšu.

8. Kas ir AirDrop? Ķipa transfer failus var starp ierīcēm? Mums ir Google disks.

9. Alo, mums arī ir bezkontakta maksājumi, wdym.

10. Man arī nekas nav bijis nepieciešams restartēt, ja tu pats ktko sapis, nav jau ierīces vaina ka tev šķībi pirskti. "Dators ir tik pat gudrs, cik tā lietotājs" ir attiecināms arī uz telefoniem.

11. Arī ir atšķirīgs no tā, kāds ir ierīces ražotājs.

15 minutes ago, Haijfaiv said:

Lietoju ikdienā gan android (darbam), gan iOS ikdienā. Kā jau minēja, iphone labi saglabā savu vērtību, ja labi uzturi, tad pārdosi par labu ciparu arī pēc 3 gadiem, manuprāt, arī aplikācijas strādā daudz ātrāk, jo vienkārši ir optimizētas iOS''am. Pats build quality man arī patīk daudz labāk, protams, ka tagad jau daudzi telefoni vairs neatpaliek, bet tāpat man patīkami vienmēr svaigu iphone paņemt rokā, jo tiešām var just, ka viss ir kārtīgi sabuildots, visas pogas patīkami spiežas ar ''klikšķīti''. Arī tā skaņas izslēgšanas poga, kas ir fiziski telefonam nevis softa līmeni ir cool, citiem neesmu manījis tādu lietu, nezinu kāpēc. Neteiktu, ka iphone ir way to go un vienīgā labā lieta pasaulē, bet pašam bija gan iphone 6 (neilgu laiku esmu lietojis arī 4s un 5s, tos gan vairs negribas pat tuvumā redzēt), gan tagad XS un esmu apmierināts. Nezinu kur jūs izrakāt, ka aukstumā slēdzas ārā, jo tas man liekas jau kopš iphone 6 (2014? gada) ir sen safixots, ja nemaldos, pat 5s neslēdzās ārā, bet par to 100% neesmu drošs. Androidam atkal savi plusi, ka var cracked softus viegli uzlikt, kādam noteikti ir svarīgi arī to pašu mūziku ielikt telefonā nečakarējoties, youtube vanced ir top lieta, vienmēr mašīnā lietoju. Bet par to atļaušanos gan ir lame arguments, ja nemaldos, jaunais iphone, kas nāks ārā rudenī, maksās sākot no 699$, kamēr tie paši samsung maksā ap ~800 euro sākot. Tas arguments derēja aptuveni tad pat, kad iphone pie -20 slēdzās ārā :D 

Nu vispār, samsungi sākas no 150e un tie nav vienīgie android telefoni. Jā, iphone agrāk bija tas labums, ka bija nice build kvalitāte, bet tas sen jau vairs nav iphone pluss, jo tagad androīdi nāk jau ar tādiem pašiem materiāliem un kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

BTW, visi tie, kas ir tādā mega sajūsmā par to iPhone silence pogu - OnePlus tieši tāda arī eksistē, un pie tam tai ir ne tikai on/off, bet gan 3 stāvokļi.

Ja neesi tādu redzējis, nenozīmē, ka tāda lieta neeksistē.

Link to comment
Share on other sites

kāda jēga beefot?

 

katrs lieto pēc ieskatiem un iespējām iegādāties to sūda overrated n overpriced shitu.

 

tagad vēl sākat beefot, ka viens ēd gaļu, otrs nē. viens preferro blondīnes, otrs rižos.

 

+rep @akka, uztaisa def aptauju, kas uzvelk uz bīfu. 10050 marketinga eksperts. :D 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, simplijs said:

kāda jēga beefot?

 

katrs lieto pēc ieskatiem un iespējām iegādāties to sūda overrated n overpriced shitu.

 

tagad vēl sākat beefot, ka viens ēd gaļu, otrs nē. viens preferro blondīnes, otrs rižos.

 

+rep @akka, uztaisa def aptauju, kas uzvelk uz bīfu. 10050 marketinga eksperts. :D 

Kāda jēga tad vispār izmantot forumu? Nevaram vairs diskusijas taisīt?

Link to comment
Share on other sites

On 8/5/2020 at 4:55 PM, Butters. said:

Patīk, ka Andriod lietotāji kliedz, ka iPhone ir overpriced. bet paskatoties uz jaunajiem Samsung modeļiem, tie ir tādā pašā cenā, ja ne dārgāki kā iPhone.

Pats esmu izmantojis gan Android, gan IOS un vienu varu apgalvot droši-nekad vairāk rokās neņemšu kaut ko, kam nav IOS. go on, hate me.

1k eur iphone zaudēs šā vai tā perfomance samsungam pa 1k eur., pārspēs tikai iphone pa 1.5k euro samsungu pa 1k euro. :D nu tas visu laiku ir bijis. da pat 700 eur vērts oneplus apsteigs to pašu samsungu ;D

Edited by R0DEmental-
Link to comment
Share on other sites

lietoju iOS, jo pirms 5 gadiem izlēmu beidzot pāriet uz šo sākotnēji un visai tieši arī pašreiz overpriced izstrādājumu.

nav tā, ka neatbalstu andri, bet iOS interfeiss ir tuvāks, liekas ērtāks un veiktspējīgāks. Neapšaubu, ka jaunie andri ir ļoti spēcīgi un tirgū konkurējoši. Patīk iphone kamera, tās krāsas un kvalitāte, neesmu pētījis pēdējā laikā, bet laikam tagad kameras un lēcas apple ražo paši. kaut gan iepriekš to darīja samsungs, iphone kvalitāte apmierināja vairāk kā samsungs. ir nācies strādāt vidē, kur jāzin abus veidus - uzskatu, ka andris ir ļoti labs un konkurētspējošs, bet priekšroku dodu ābolam. :)

Link to comment
Share on other sites

2K20 iPhone SE (2020) šobrīd manā īpašumā. Budget telefons, bet ar jaunākajām iOS iekšām. Nesūdzos ne grama.

Ir bijuši man android telefoni, nav patikuši nekad un esmu vienmēr atgriezies pie ābola. Why? Cuz android sucks a lot. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×