Jump to content
krievija

[Unban] dzintar$$

Recommended Posts

Mans niks: dzintar$$
Mans steamID: 76561199062146940
Admins: Naylla
Admina steamID: 76561198885202893

Serveris: all servers
Iemesls: komplekts
Laiks kad nobanoja: 2020-07-13 19:59:34
Bana ilgums: mūžīgs (0 minūtes)
Links uz banu: links

Demo: - PIRMĀ MAPE http://194.19.248.121/demo/auto-20200713-1943-de_train.dem.bz2

OTRĀ MAPE http://194.19.248.121/demo/auto-20200713-2024-de_mirage.dem.bz2


Paša paskaidrojums par situāciju:

Disconnect: You have been banned from the server SERVER: ██ [LV] ★ PUBLIC <128 Tickrate> #IDenty.lv !WS !KNIFE ADMIN: Naylla REASON: komplekts TOTAL: permanent TIME LEFT: permanent . Disconnect: You have been banned from the server

Šaubos, ka admins varētu uzlikt man banu par cheatiem kamēr pats neesmu serverī. Līdz ar to man demkas nav, bet regulāri spēlēju diezgan consistant ar adminiem serverī un nevienam tā nav bijusi problēma līdz spelētājs ar segvārdu ''luis'' sāka raudāt ka es cheatoju un visticamāk gāja pasūdzēties kādam adminam.

 

Piemirsu pateikt, ka esmu diezgan aktīvs spēlētājs identy serveros jau no atvēršanas un bani man nav bijuši :-)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nebiji pubā? Tavu steam id no galvas neizdomāju.

Ja nav demo, ir jaunbano, šis būs uz manis.

edit: blatant caur sienu sāki šaut + vairāki vacoti profili, unbanojat, uznemsos vainu jebkādā ziņā.

 

Edited by Naylla
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Naylla said:

Nebiji pubā? Tavu steam id no galvas neizdomāju.

Ja nav demo, ir jaunbano, šis būs uz manis.

edit: blatant caur sienu sāki šaut + vairāki vacoti profili, unbanojat, uznemsos vainu jebkādā ziņā.'

 

Es nesaprotu pēc kā tad Tu balsties, ja cilvēks nav serverī? Un demo ir jābūt. ''Laiks kad nobanoja: 2020-07-13 19:59:34'' 

Personīgi gribētu redzēt, kur apsūdzētais šauj caur sienām. 

Uzreiz saku, ka nevaram balstīties pēc tā, ko cilvēki iesūta privāti, ka kāds čīto, ja tas nav skaidri redzams, saprotams, ja lietuvietis vai kāds cits ārzemnieks blatanti mauc ar čītiem, bet nejau, ka nav demo un nobano cilvēku, kad viņš pat nav serverī, tāpēc pieņemu, ka ir jābūt demo, ja jau nobanoji viņu, kad nebija serverī. 

Link to comment
Share on other sites

Viņš bija serverī, pubā, ne arēnā. Ja cheato, neviena pub admina nav on, nevar banot caur forumu? Tad kādēļ tāda opcija ir dota. Būšu pie datora, nolādēšu demo, paskatīšos un pierakstīšu laikus. Kur problēma?

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka opcija ir dota, lai arī game admini varētu caur forumu pievienot banus, bet lai nerastos šāda problēma, tad labāk pati ieej serverī un paskaties, jo savādāk ir jāskatās, ka varbūt labāk ir ierobežot šādu opciju. 

Gaidam demo, paldies. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Naylla said:

Nebiji pubā? Tavu steam id no galvas neizdomāju.

Ja nav demo, ir jaunbano, šis būs uz manis.

edit: blatant caur sienu sāki šaut + vairāki vacoti profili, unbanojat, uznemsos vainu jebkādā ziņā.

 

Ja es blatant caur sienu šautu, tad es nemaz negaidītu unbanu.

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu tu esi šis indivīds https://prnt.sc/thohjz , kas lielijās, ka tev ir ahuenie čīti iepriekš kādā sarunā kurā tu pievienojies, tev jau ir vairāki banoti acc cik arī esmu padzirdējis so tā hujna ko tu te raksti, pls. Tēlot nevainīgu, lai gan par tevi outside foruma ir daudz info.

So nepis bobi un sēdi zem bana draugs.

I mean gaidam kad kāds no banteam apskatīs demo, un, tad tev atvainošos, ja nebūsi vainīgs.

Edited by Hazzelis
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Hazzelis said:

Cik saprotu tu esi šis indivīds https://prnt.sc/thohjz , kas lielijās, ka tev ir ahuenie čīti iepriekš kādā sarunā kurā tu pievienojies, tev jau ir vairāki banoti acc cik arī esmu padzirdējis so tā hujna ko tu te raksti, pls. Tēlot nevainīgu, lai gan par tevi outside foruma ir daudz info.

So nepis bobi un sēdi zem bana draugs.

I mean gaidam demo un tad tev atvainošos.

god yall people are bad with jokes.

UN (UN) izlasi vēlreiz, ko es tur rakstīju (meaning ka es necheatoju pubā, bet darkxx domā, ka es to daru līdz ar to es joka pēc teicu ,ka varētu parādīt atšķirību starp abiem.

Literally, tie divi screenshoti izskaidro viens otru, ko tu te pis bobi lmao

Edited by krievija
oof
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×