Jump to content
gepardC

Sūdzība [Arena] barovsky

Recommended Posts

1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir) - bAROVSKY
2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - Tātad šodien ieeju serverī, pats savā nodabā spēlēju kad sadzirdu kādu spēlētāju runājam nesmuki - mairelj . Sauc cilvēkus sliktos vārdos,nosauc mani par low life un pasaka man lai es kaut ko viņam izēdu. Kā standarta procesu es viņam uzlieku mute, bet burtiski dažas sekundes vēlāk viņa draugs baROVSKY skrien viņu glābt noņemot mute un piekasoties man ka tur nekas neesot bijis. Es kā admins reti mute lieku par to ka cilvēks vienkārši lamājās. Lamuvārdi mani nerausta, bet ja tu sāc citiem braukt virsū un apvainot - mute. Uzskatu ka šajā situācijā barovsky nesaskatīja mute iemeslu jo pieradis kā draugs vai paziņa runā. Es arī netaisījos serverī kasīties jo neuzskatu ka citu priekšā adminiem būtu jārisina domstarpības. Viss ko ar šo topiku vēlos panākt ir izcelt vienu lietu - cita admina darbu lūgums kritizēt forumā nevis arēnā it īpaši vēl svaigs admins. Es saprotu ka viņš varbūt projektā nav jauna seja bet es arēnā esmu admins jau ļoti ilgu laiku un uzskatu to par necieņu pret manu darbu ja tu sāc unmute cilvēku un vēl piekasīties.
3. Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes. - Demo attached.
4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību - Pats mapes sākums ir kad tas mairelj sāk izrunāties, tad seko mute no manis un tad unmute no barovsky.

auto-20200714-1143-am_dust2014_idnew.dem.bz2

Link to comment
Share on other sites

dude ? xd

legit es nesaprotu , tas ka tu esi admins ilgu laiku arēnās liek domāt ka tu nevari kļūdīties or smtn ? :D

darbu nerespektēt ? Tu jūties aizskarts jo tev legit fujaks pateica lowlifes arēnas streamo, tas ir kinda funny un piedūrīgi, bet nu ja tu gribi arēnas uztaisīt par svēto stūrīti tad sorrz boy aint gonna happen . 

i guess man jālien tev dirsā ja es esmu jauns admins un saprotu ka tu ar savu ilglaicīgo adminu uzskati ka esi pārāks par citiem , un dēļ ta ka par tevi pajoko ka tu streamo arēnas un praktiski pus arēnas par to ierēca, tad sheesh dude .XD

ja augstāk stāvošie tur saskata kkādu pārkāpumu fine by me, bet nu legit tur vispār nebija par ko mutēt viņu , un pirms es unmutoju viņu es tev prasiju kādēļ bija mute, tu apmēram atbildēji ar tādu attieksmi es mutoju jo es varu . XDD 

dvj gl dude.

Edited by barovsky
Link to comment
Share on other sites

Varbūt tu ar viņu vari tā runāt, jo jūs čomi or something, bet šī ir blatant necieņas izrādīšana, tur nebija nekādi joki vienkārši konkrēta rupjība, kur mute bija pelnīts. Tev nebija ne mazāko tiesību noņemt viņam mute. Tev jāiemācas izvērtēt situācijas no citu perspektīva. Mute netika uzlikts, jo gepardu nosauca par lowlife arēnas streameri, aizej pats apskaties demo pirms veic savu atbildi, lai neapkaunotu sevi vairāk, tur tika pateikts vairāk. Esam cilvēcīgi viens pret otru, un tas, ka tu domā uzreiz pēc šādas situācijas, ka admins esot uzreiz iedomīgs, nav laba rakstura īpašība.

Mute ir pamatots, barovsky mutisks brīdinājums.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×