Jump to content
colzz

UNBAN [ARĒNA] WH colzz

Recommended Posts

1. 

SERVER:         ██ [LV] ★ ARENA 1v1 <128 Tick> #IDenty.lv
ADMIN:        -jlaleler
REASON:        wh
TOTAL:        permanent
TIME LEFT:     permanent
 

2. Ko man piebilst šajā gadījumā? Vairāki raud, šodien pirmo reizi uzspēlēju ar adminu kopā. uzreiz bans :D 

kopā sanāca izspēlēt gandrīz 3 karte

http://194.19.248.121/demo/auto-20200610-1317-am_aim_idnew.dem.bz2 (Šeit kādis pāris 10 raundi laikam)

http://194.19.248.121/demo/auto-20200610-1334-am_banana_infernew.dem.bz2 (Te visa bet uzreiz tika nomainīta karte)

http://194.19.248.121/demo/auto-20200610-1335-am_guter.dem.bz2- (full nospēlēta) šite viņš visu mapi spēlēja (Admins) un tad nomainijās karte uz rgb Kad viņa beigsies editošu un pielikšu vēl linku.

 

http://194.19.248.121/demo/auto-20200610-1352-am_rgb64.dem.bz2 - šeit pirmie raundi un bans.

Un nākamā sākās pāris raundi un bans. Links sekos.

Ja vajag manu demo paskaidrojiet kādam jābūt nosaukumam un kurā mapē tas atrodas. Jo nu nav tā kā 1.6 :D

Edited by colzz
Link to comment
Share on other sites

@Jaller

Īsti nesaprotu, par ko bans. 
Atzīšos, ka neskatījos demkas līdz galam, tāpēc ka am_guter pētīt wallhacku ir vnk smieklīgi, jo tur ir fakin 6 kastes pa visu mapi un sajūtas par am_idnew ir ļoti līdzīgas. Tas ko redzēju - vnk replays no aim servera ar klasisko vāvuļošanu pa vidam, neko aizdomīgu nemanīju. Gaidu komentārus! 

Paldies autoram par demo linkiem, vismaz pa tiem nebija jārakņājas!

edit : ņemu nost, lai var uzspēlēt. topiku atstāju vaļā komentāriem

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, faz said:

@Jaller

Īsti nesaprotu, par ko bans. 
Atzīšos, ka neskatījos demkas līdz galam, tāpēc ka am_guter pētīt wallhacku ir vnk smieklīgi, jo tur ir fakin 6 kastes pa visu mapi un sajūtas par am_idnew ir ļoti līdzīgas. Tas ko redzēju - vnk replays no aim servera ar klasisko vāvuļošanu pa vidam, neko aizdomīgu nemanīju. Gaidu komentārus! 

Paldies autoram par demo linkiem, vismaz pa tiem nebija jārakņājas!

edit : ņemu nost, lai var uzspēlēt. topiku atstāju vaļā komentāriem

OH BOY... here we go again.... atkal man aizies pus diena salikt visu. Bet es šoreiz pat paškontrolei lūgšu dazhus savus old lv chomus subjektivi izteikt savu viedokli un iemetīšu viņu responsus.

Jo sākot skatīties pirmo karti, jau bija labs daudzums ar raundiem, kuri nav pieņemami un izskatās, ka triggers arī ir. Es tagad iešu visiem demo no sākuma cauri ar video capture.

 

Kāpēc es likšu citu viedokļus arī? Es palūdzu vienam vai nevar iechekot 3,4 demo kamēr pirmos es skatos. Vnk ietīzošu responsu. Un viņš pāris ned atpakaļ nometa 20 killus pret autimaticu u.c. pro mixu usa faceit hubā. Tākā vēl pāris chomiem paprasīšu, kādēļ viņiem liekas/neliekas, ka tur kautkas ir. Savādāk es jūtu, ka ir disconects šeit cilvēkiem par to kā hakeri hako. Gan jau arī pats kko jaunu uzzināšu.

Tākā gaidiet, ceru līdz vakaram visu salikšu ķopā.

EDIT: -pēdējās rindkopas, pēdējo rindu neņem vērā. Tikai vēlāk pamanīju, ka tu neskatījies full demkas. Lai atkal nepārprot te kautko par kasīšanos

cccxzcczxczxcz.PNG.05f7b0b30db3132df620a39426cb9475.PNG

Edited by Jaller
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Jaller said:

OH BOY... here we go again.... atkal man aizies pus diena salikt visu. Bet es šoreiz pat paškontrolei lūgšu dazhus savus old lv chomus subjektivi izteikt savu viedokli un iemetīšu viņu responsus.

Jo sākot skatīties pirmo karti, jau bija labs daudzums ar raundiem, kuri nav pieņemami un izskatās, ka triggers arī ir. Es tagad iešu visiem demo no sākuma cauri ar video capture.

 

Kāpēc es likšu citu viedokļus arī? Es palūdzu vienam vai nevar iechekot 3,4 demo kamēr pirmos es skatos. Vnk ietīzošu responsu. Un viņš pāris ned atpakaļ nometa 20 killus pret autimaticu u.c. pro mixu usa faceit hubā. Tākā vēl pāris chomiem paprasīšu, kādēļ viņiem liekas/neliekas, ka tur kautkas ir. Savādāk es jūtu, ka ir disconects šeit cilvēkiem par to kā hakeri hako. Gan jau arī pats kko jaunu uzzināšu.

Tākā gaidiet, ceru līdz vakaram visu salikšu ķopā.

EDIT: -pēdējās rindkopas, pēdējo rindu neņem vērā. Tikai vēlāk pamanīju, ka tu neskatījies full demkas. Lai atkal nepārprot te kautko par kasīšanos

cccxzcczxczxcz.PNG.05f7b0b30db3132df620a39426cb9475.PNG

Ak dievs :D , Man par tevi goda vārds smiekli nāk. Arēnā ir daudz labāki spēlētāji par mani. Kāds sakars no tā, ka tu te ieliec ka kaut kāds uber skilled čoms skatīsies kaut kādus demo? Manis pēc, lai skatās. vēl kaut kādu skrīnu ar nezin kādu cilvēka rakstu ieliek. Prātiņ nāc mājās kāds trigger :D 

Spēlēju ar tevi serverī cik tur 3 kartes tu nereizi mani neskatījies, tikai pēdējajā kartē pāris raundi. Pēc kā tu secini ka man ir wh pēc replay? :D Ieslēdz skaņu un centies spēlēt nevis noskatoties 3 raundus liec banu, un tagad mēģini kaut ko pierādīt te. 

anyway lūgšu, lai skatās identy biedri nevis kaut kādi ļevie čomi :D

p.s ja tu esi admins un nevari elementāri atšķirt wh ir vai nav un vēl kaut kādu trigger pieraksti nu cool. :D

Edited by colzz
Link to comment
Share on other sites

Kas tie par pilnīgi random cilvēkiem, no kuriem gribi iestūķēt kaut kādu viedokli? Mums tam būtu jārūp, jo viena tante teica, ka viņš ir kruts, iemācīja s1mplam awp mest pār sienu. Ja gribi, lai te kāds liek papildus viedokļus, tad iedod viņam linku uz šo forumu, citādāk vispār nulle vērā ņemšanas, varēji ietaupīt savu rakstīšanu.

Un kas notika ar to, ka cilvēki tiek banoti, kad pierādījumi par hax ir EVIDENT BEYOND REASONABLE DOUBT? Tieši tāpat kā pie overwatch cases, kopš kura laika liekam banus, kur varbūt nevar atšķirt no luckiest day of someones life?

Un nē, es neesmu vēl noskatījies demo, jo faz jau iekomentēja, pieņēmu ka ar to drāma beigusies. God damn it, fine, noskatīšos vakarā un ielikšu update.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Arcca said:

Kas tie par pilnīgi random cilvēkiem, no kuriem gribi iestūķēt kaut kādu viedokli? Mums tam būtu jārūp, jo viena tante teica, ka viņš ir kruts, iemācīja s1mplam awp mest pār sienu. Ja gribi, lai te kāds liek papildus viedokļus, tad iedod viņam linku uz šo forumu, citādāk vispār nulle vērā ņemšanas, varēji ietaupīt savu rakstīšanu.

Un kas notika ar to, ka cilvēki tiek banoti, kad pierādījumi par hax ir EVIDENT BEYOND REASONABLE DOUBT? Tieši tāpat kā pie overwatch cases, kopš kura laika liekam banus, kur varbūt nevar atšķirt no luckiest day of someones life?

Un nē, es neesmu vēl noskatījies demo, jo faz jau iekomentēja, pieņēmu ka ar to drāma beigusies. God damn it, fine, noskatīšos vakarā un ielikšu update.

Kas tie par pilnīgi random cilvēkiem, no kuriem gribi iestūķēt kaut kādu viedokli? - tie nebūs random cilvēki. Došu topiku tad tieši pa taisno. Es aizkrāsoju pirmo skrīnu, jo tas netiks ņemts vērā.  Tie būs cilvēki, ar top3 lan turnīru placementiem LV un/vai Baltijā no back in the day, kas spēlē arī tagad.

Tas nebūs, lai uzspiestu viedokli - rakstīju.. paškontrolei, sevi pārbaudīt, un lai arī būtu vēl cita perspektīva. Varbūt viņi teiks, ka es kļūdos un paskaidros kautko jaunu visiem te.

 

"Un kas notika ar to, ka cilvēki tiek banoti, kad pierādījumi par hax ir EVIDENT BEYOND REASONABLE DOUBT?"

Ir iemesls spriest, ka bija savādāk? Es uz šaru te nebanoju cilvēkus. Vienkārši jāaizmirst ir ka - hako tikai tad, ja instatapo 90 grādu lenķos, vai posī nonstopā caur kastēm.

Šobrīd izgriezu visus momentus no pirmā demo tikai. Kājau teicu, ātrākais tikai viss būs vakarā.

Edited by Jaller
Link to comment
Share on other sites

Sorry šis būs nedaudz out of topic, bet jaller tu neesi viens no tiem fujakiem kas taisa conspiricy teorijas par PRO League spēlētājiem ? xD

tu man liekas ja redzi mazliet augstāku talantu par savu un saviem OLDSCHOOLIEM tad viņs obv čīto . XD 

Link to comment
Share on other sites

Yo, īsi un konkrēti, pirms likšu postu ar materiālu, jo cilvēki taisa balagānu. Es neesmu apgalvojis, ka man būs noteikti taisnība.

Par paziņām - ja problēmas uztvert kontekstu, tam ko rakstu - tad es uzsvēru, ka tas būs neitrāls viedoklis, kurš nebūs jāuzskata par pierādījumu or whatever. Uzrakstīju 3 cilvēkiem. Ja gribēs viņi iepostos, bet ne pa to ir stāsts. Ja mēs sāksim dzīt sviestu par viewmodeļiem vai to ka wh nav jēga pētīt ( kad arēnas banos ir pilnīgi pietiekami bani par to reasonu, bet tas tad ir pa pagali?

Spekulēt un kautko ieņirgt pirms kautkas ir iesniegts, vai personīgi skatītas demkas ir cool prikols. Visiem kā ar magnētu šodien rauj man piesieties par visdažāko figņu, kam laikam vajadzēs citu topiku, lai te nerakstītu referātu. Labākajā gadījumā video un komentāri būs pēc pusnakts.

3 hours ago, barovsky said:

Sorry šis būs nedaudz out of topic, bet jaller tu neesi viens no tiem fujakiem kas taisa conspiricy teorijas par PRO League spēlētājiem ? xD

tu man liekas ja redzi mazliet augstāku talantu par savu un saviem OLDSCHOOLIEM tad viņs obv čīto . XD 

No kādas planētas tu nokriti?

Kas par fujakiem?

Kas taisa kādas conspirācijas par Kādas PRO līgas Kādiem spēlētājiem?

Tu man liekas, kautko spekulē, vispār neko nezinot XD. Ja es aprobežotos tikai ar to ko pats varu nošaut - es jau paspētu pus serveri nobanot.

 

Tākā pēc iepriekšējā topika erners uzsvēra, ka grib dziļāku ieskatu, šādos gadījumos- tas arī tiek gatavots. Man nav laika atbildēt paralēli nesaistītām pretenzijām chatā, vai topikā. Kautkā kad parādās topiks par apelāciju, visi par mani atcerās un sāk pieprasīt diskusijas. Ja gribās vienkārši padirst, var sētā iziet, nevis kolektīvi taisīt preses konferenci, pirms es pat esmu paspējis pirmo lietu izdarīt.

Edited by Jaller
Link to comment
Share on other sites

protams gan vareju pacensties kvalitativak, bet nu jau piegrieza. un captionus ar neliku. zemaak tekstaa viss.

 


pirmie 2 klipi ielikti, lai paraditu, ka tu vari  ka normals cilveks visu pa angliem iztirit.

7 sek - situacijas, kad dariji tiesi pretejo.

18 sek - dazas situacijas, kad kross caur sienu iet virsu pretiniekam

23 sek - 2 momenti kur kross parlec uz galvu tikai pec kila

43 sek - viens moments ar 1/2 un 1/4 spiidu, paskatities ka tas cross staiga

55 sek- bik divaina situacija

1:02 - tu redzi silenceri un tad kkur randoma aizskaties?

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Jaller said:

protams gan vareju pacensties kvalitativak, bet nu jau piegrieza. un captionus ar neliku. zemaak tekstaa viss.

 


pirmie 2 klipi ielikti, lai paraditu, ka tu vari  ka normals cilveks visu pa angliem iztirit.

7 sek - situacijas, kad dariji tiesi pretejo.

18 sek - dazas situacijas, kad kross caur sienu iet virsu pretiniekam

23 sek - 2 momenti kur kross parlec uz galvu tikai pec kila

43 sek - viens moments ar 1/2 un 1/4 spiidu, paskatities ka tas cross staiga

55 sek- bik divaina situacija

1:02 - tu redzi silenceri un tad kkur randoma aizskaties?

:D :D :D :D Vecīt

Pirmkārt ko tu esi te veidojis gadu ir pilnīgākais murgs.

Caur sienu kross virsu iet vairākiem un diezgan bieži tas ir def arēnā omg.

kross parlec uz galvu pec killa :DDDDD Nu tas vispār kaut kāds murgs. 

tur kur usp slowmo tā visi šauj 

Nu cik izskatās tajā pēdējajā momentā to pistoles galu es sākumā nepamanīju nu kas tas par momentu 

Nu skataties veči man nav komentāru :D :D :D :D 

p.s tickrate

Edited by colzz
Link to comment
Share on other sites

Jesus fucking christ. 

Ja taisi kaut kādu momentu kompilāciju, for the love of god, neliec viņus kaut kādā grid patternā, citādi sanāk, ka jāskatās uz vienu, pēc tam jāvelk atpakaļ un jāskatās uz otru. Video īsāku tas nepadarīja anyway. 

Vienīgais NEDAUDZ dīvainais moments ir tas pie 17s, bet lielākā daļa no pārējiem klipiem izskatās pēc average spēlētāja un 16tick demo.

Tā it kā nebūtu pirmā reize skatoties demo replay ar flicks, kur izskatās ka izšauts pilnīgi random brīdī, un trāpa galvā. Tas nav pierādījums aim, tas ir garbage demo tickrate. 

Te tak ir japastiepjās, lai vispār izskatītos shady, par kaut kādu EVIDENT BEYOND REASONABLE DOUBT nemaz nerunājot. 

Tak gtfo with this. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Arcca said:

Jesus fucking christ. 

Ja taisi kaut kādu momentu kompilāciju, for the love of god, neliec viņus kaut kādā grid patternā, citādi sanāk, ka jāskatās uz vienu, pēc tam jāvelk atpakaļ un jāskatās uz otru. Video īsāku tas nepadarīja anyway. 

 

Hey, visi man ik pa stundai prasīja kad būs. Nu tad gridā video ir īsāks = ātrāk renderēsies, ātrāk uploadosies. Un es negribu rakstīt viedokli par katru fragu atsevišķi or some shit un tā būtu vieglāk sapisties. Tas video savu funkciju izpilda, un vairāk par minimālu effortu, man vienkārši nav laika ražot.

@colzz Man gribējās dzirdēt vēl tavu atbildi par pirmajām 2 lietām video, uz kurām tu gan neatbildēji. Domāju būtu zīmīgi, jo bans bija pamatā tieši par WH.

 

Edited by Jaller
Link to comment
Share on other sites

Colzz

Bet šis viss tiešam liek skatīties ar greizu aci, pats arēnā speleju un pietiekoši labi zinu leņķus kur skatīties, bet šis čut ir dīvaini tur bazars nav.

Fragmentos labi redzams kad tu neskatīsies vietās kur čalītis neiznāks, var jau būt sagadīšanās, bet tad neviens zem mikroskopa tevi neliktu.

Dāži momenti tur ir fishy, tas ar usp slow mo , okey tur uz 128 paradzets flicks, bet tu tik cītīgi gaidīji kad crossos kamer laba puse pilnigi vienalga tev, " tu tak zini ka vinš tur nebūs ".

Pēdēja momenta cik aklam , vai tēlot nespējīgam jabūt lai nerēdztu to usp no starta , bet tomēr skaties uz citu mapes pusi ? jezzz

17sec novilki gar dupsi - Ir tāds princips , ja nemāki wallot, tad nemaz nesac, jo agri vai velu nopaļīsies velkot šitā.

Ņemsism vērā ari to ka tas ir community, bez vac /ow ^^.

 

/No hate brazer./

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, KaarumsLV said:

Colzz

Bet šis viss tiešam liek skatīties ar greizu aci, pats arēnā speleju un pietiekoši labi zinu leņķus kur skatīties, bet šis čut ir dīvaini tur bazars nav.

Fragmentos labi redzams kad tu neskatīsies vietās kur čalītis neiznāks, var jau būt sagadīšanās, bet tad neviens zem mikroskopa tevi neliktu.

Dāži momenti tur ir fishy, tas ar usp slow mo , okey tur uz 128 paradzets flicks, bet tu tik cītīgi gaidīji kad crossos kamer laba puse pilnigi vienalga tev, " tu tak zini ka vinš tur nebūs ".

Pēdēja momenta cik aklam , vai tēlot nespējīgam jabūt lai nerēdztu to usp no starta , bet tomēr skaties uz citu mapes pusi ? jezzz

17sec novilki gar dupsi - Ir tāds princips , ja nemāki wallot, tad nemaz nesac, jo agri vai velu nopaļīsies velkot šitā.

Ņemsism vērā ari to ka tas ir community, bez vac /ow ^^.

 

/No hate brazer./

 

 

 

 

Deam. No tevis toč negaidīju :D tu jau parasti spēlē pa pirmai arēnai. Un nu tas moments ar to usp ir tiešām fail ja jau es viņu pamanītu un viņš ir tiešām redzams tad priekš kam man kkur citur skatīties? Par šito tiešām ir jēga runāt? Sanāca nepamanīt vai es tur kko darīju kad to raundu spēlēju tak visādi var gadīties. Es jau neatceroa katru savu arēnas raundu. Par tām pusēm tām pusēm ir kā ir tas ir 2 momenti no 500 vai 1000 un skatoties tak jebkuru demo aim mapēs tā var sanākt katram.

Link to comment
Share on other sites

0:18 - vienīgie momenti, kuri man no vidjika likās aizdomīgi, kur pirmajā screenā pārlēc tēmeklis tieši uz modeļa un arī tajā, kas pa diognāli uz leju. Daru kā gribu, šito man normāli attēlot nav sanācis. Pārējie momenti man liekas normāls gameplejs, labi, tur varbūt tas pēdējais klips vēl tā, bet visiem gadās kaut ko nepamanīt.
 

Pačekoju demkas vēlreiz un līdz galam - sorry, bet banu par wh es tur gribēdams nevaru uzlikt.
Demo mums ir broken, tas gan ir skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Visiem varu atvieglot dienu, vairāk vai mazāk te daudzi ir izteikušies un pilnīgi nekas tajos momentos nav redzams. 18 sekunde, tik pat labi, viņš varēja ļoti lucky uz turieni crosshair uzvilkt, demo mēs redzam vienu, bet tas nenozīmē, ka tiešām tur uzreiz wh. Manuprāt, arēnā vispār ir ļoti grūti pierādīt wh kā tādu, ja nu vienīgi kāds blatanti tur čīto un jau visu paredz, bet arēnas mapes ir tik mazas, ka tur ir 6 kastes un paredzēt, kur ir tavs pretinieks.. nu nav baigi grūti. 

Beidzam šo jezgu, topiks jau cik dienas stāv vaļā, no visiem momentiem pilnīgi neko nevar spriest, pāris momenti lucky, nekas vairāk, var vērt ciet. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×