Jump to content
Hazzelis

Identy karaoke konkurss

Recommended Posts

Čau mani mazie gremlini!

Kā jau solīju katru mēnesi norisinās 1 konkurss, šomēnes tas būs karaoke konkurss, kur pārbaudīšu identiešu drosmi uzdrīkstēties nodziedāt kādu latviešu dziesmu ar savām skaistajām balsīm un vēl šis konkurss kalpo kā KTV piemiņas vieta viņa karaoke streamiem.

Neliels intro: 

Kā jau minēts balvas sekojošas:

1. vieta - AK-47 | The Empress FT + 6idc (balva mainīta uz 35 eur uz kontu/steam)

2. vieta - StatTrak™ Glock-18 | Water Elemental MW + 6idc (Balva mainīta uz 25 eur uz kontu/steam)

3. vieta - 10 vai 15 eur uz kontu (to izlems laimes rats kur iespēja dabūt vienu vai otru ir 50-50) +6idc

Kas tev jādara?

Pavisam vienkārši, ieraksti video klipu kā tu dziedi pie kādas latviešu dziesmas fonogrammas aka lyric, esmu pārliecināts, ka daudzām latviešu dziesmām pat ir pieejamas karaoke versijas vietnē "youtube".

Ierakstīt vari ar jebkuru programmu pēc izvēles, iesaku fraps vai obs

obs - https://obsproject.com/download

fraps - https://www.fraps.com/download.php

Konkursa noteikumi:

1. Tavā video nedrīkst būt dzirdama oriģinālā skaņdarba dziedātājs.

2. Nedrīkst izmantot auto-tune or some shit.

3. Par cik konkurss ir kinda based on drosme = atlīdzība un nav vienkārši jaiepirž zem topica, tad nekādi aizliegumi jauniem identy pienācējiem nav.

4. Nedrīksti izmantot citus cilvēkus t.i. profesionālus dziedātājus , lai ierakstītu video klipu tavā vietā. (diskvalifikācija uz mūžu no maniem konkursiem)

5. Dziesmai obligāti jābūt latviešu, nedrīks pat būt kāds translated version (grupa "transleiteris")

6. Ja nu gadījumā konkursā piedalās tikai 1 persona, tad visas balvas automātiski tiek pie viņa.

**daži konkursa noteikumi var tikt vēl pievienoti, ja nu gadījumā esmu kādu aizmirsis.

 

Par cik pastāv iespēja, ka dalībnieki ies steama un lūgsies saviem draugiem, lai nobalsotu par viņiem, konkursa balsošanas laikā, tad izdomāju vēl ielikt pāris bonusa punktus, ja ir izvēlēta kāda dziesmām zemāk:

   +5 bonusa punkti:

- Jebkura Laura Reinika dziesma

- Jebkura grupas "Tumsa" dziesma

- Jebkura Mārtiņa Freimaņa dziesma

- Latvijas Valsts himna

   +7 bonusa punkti:

- Dzintars čīča - Tu esi vasara

   +10 bonusa punkti

- Prego - Melanholiskais valsis

   + 5 bonusa punkti @Nigzpar personīgi izpildītu uzdevumu faceit spēles laikā, par cik apsolīju

Bonusa punktu dziesmu saraksts var tikt papildināts tāpēc lūdzu sekojiet līdzi!

!!! Aicinu idc bagātos !!!

Aicinu arī jūs, bagātos identiešus, kam nav kur likt idc un mest zem topica dziesmas pieprasījumu kopā ar atalgojumu ko dalībnieki var saņemt, ja viņi izpilda jūsu pieprasījumu. (vienkārši iemetat zem topica pieprasījumu un cenu, bet, ja nu kāds atbild uz jūsu pieprasījumu, tad lūdzu privāti) - papildus bonusa punkti par pieprasījumu izpildi dalībniekam nepienākas.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konkursa klipus pieņemu līdz 7.06.2020, klipus iesniegt zem topica.

Konkursa balsošana 8.06.2020 - 10.06.2020.

Pub top10 spēlētāji tiks fiksēti 31.05.2020 un tiks apbalvoti vienlaikus ar konkursa balvām.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ja nu gadījumā jūs nākotnē vēlētos redzēt vēl karaoke konkursus spiežat like, ja nē droši īkšķīti uz leju.

Jūsu superbingo vadītājs Armands Simsons,

veiksmi mani mazie gremlini un saņematies drosmi krūtīs.

Edited by Hazzelis
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ♡︎ Akmens ツ said:

Maziņs jautājums. Vai var dziedāt duo un trio un sadalīt šo visu attiecīgās daļās ?

Droši.

Link to comment
Share on other sites

Bija doma pievienoties bet izlasīju ka tā ir piemiņa KTV autismam un pārdomāju. 

 

Also, dafuq is this shit?

 

  

8 hours ago, Hazzelis said:

 

   + 5 bonusa punkti @Nigzpar personīgi izpildītu uzdevumu faceit spēles laikā, par cik apsolīju

 

 

Edited by gepardC
Link to comment
Share on other sites

Nostaļģiska iemesla  pēc - im in :> 

+ 5 bonusa punkti @Nigzpar personīgi izpildītu uzdevumu faceit spēles laikā, par cik apsolīju

Kā ir šis jāsaprot ? 

Edited by Obish
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Obish said:

Nostaļģiska iemesla  pēc - im in :> 

+ 5 bonusa punkti @Nigzpar personīgi izpildītu uzdevumu faceit spēles laikā, par cik apsolīju

Kā ir šis jāsaprot ? 

vienkārši pabrīdinu citus iepriekš, ka esmu jau piešķīris papildus punktus 1 personai

To be clear es viņam apsolīju tos punktus par uzdevumu ko uzdevu faceit spēles laikā.

Un lūgums nerakstīt vairāk shit poatus, ja ir jautājumi, tad lūdzu PM.

Edited by Hazzelis
Link to comment
Share on other sites

On 5/27/2020 at 12:23 PM, Hazzelis said:

vienkārši pabrīdinu citus iepriekš, ka esmu jau piešķīris papildus punktus 1 personai

To be clear es viņam apsolīju tos punktus par uzdevumu ko uzdevu faceit spēles laikā.

Un lūgums nerakstīt vairāk shit poatus, ja ir jautājumi, tad lūdzu PM.

I feel like this is rigged

Piemetīšu 2 idc par šo dziesmu - Aija - Kapriza meitene

 

Link to comment
Share on other sites

a ja es piemeram gribu nospelet to dziesmu uz gitaras un caur trubu atsuutiit taa var?

Un vai sejai obligaati jaabut

Edited by DeScript
Link to comment
Share on other sites

spēles nosacījumi būtu skaidri, tikai tās formāts ne līdz galam... Tu vēlies, lai tiek ierakstīts desktop, vai obligāti jābūt redzamai sejai?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fluffy said:

spēles nosacījumi būtu skaidri, tikai tās formāts ne līdz galam... Tu vēlies, lai tiek ierakstīts desktop, vai obligāti jābūt redzamai sejai?

 

1 hour ago, DeScript said:

a ja es piemeram gribu nospelet to dziesmu uz gitaras un caur trubu atsuutiit taa var?

Un vai sejai obligaati jaabut

Desktop pietiks, seja - pēc izvēles, galvenais, lai nav dzirdama oriģinālā mākslinieka balss, simple, fonograma/lyrics

Link to comment
Share on other sites

On 5/26/2020 at 7:36 PM, Hazzelis said:

 +10 bonusa punkti

- Prego - Melanholiskais valsis

15 or leave , dziemsa manuprat gruta , lai neizķēmotu un neaizskartu kadu... Pameginasim, atradisim kadu dziesmin :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×