Jump to content
Nahmaninobanoja?

[Unban] JayB forcedrop.gg

Recommended Posts

Mans niks: JayB forcedrop.gg
Mans steamID: 76561198993159620
Admins: -jlaleler
Admina steamID: 76561198008481785

Serveris: all servers
Iemesls: multi
Laiks kad nobanoja: 2020-05-25 09:03:30
Bana ilgums: mūžīgs (0 minūtes)
Links uz banu: links

Demo: -

Paša paskaidrojums par situāciju:

pasaki man -jlaleler kāpēc tu mani nobanoji paskaidro lūdzu...




Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nahmaninobanoja? said:

Mans niks: JayB forcedrop.gg
Mans steamID: 76561198993159620
Admins: -jlaleler
Admina steamID: 76561198008481785

Serveris: all servers
Iemesls: multi
Laiks kad nobanoja: 2020-05-25 09:03:30
Bana ilgums: mūžīgs (0 minūtes)
Links uz banu: links

Demo: -

Paša paskaidrojums par situāciju:

pasaki man -jlaleler kāpēc tu mani nobanoji paskaidro lūdzu...

 

 

 

 

 

Te pat nav par ko runāt. Lūdzu skatamies demo no 11:50 katru fragu slowmo. Nerunāsim par sienām, jo procentuāli raunda sākumā peeko anglu, kur pretinieks spawnojas, vai tuvāko, lai ja pretinieks insta peekotu, būtu mērķis galvā.

Par to slowmo attiecībā uz fragiem.. šeit varam paskatīties, kā izskatās soft aims... demoui 1/4 režīmā... 3/4 šotiem, kad cross ir pie pleciem, pretīgā trajektorijā mērķis kustās uz galvu.

 

ggwp.

 

EDIT: atvainojos. demo šeit http://194.19.248.121/demo/auto-20200525-0947-am_7ktgaming_redline.dem.bz2

Edited by Jaller
Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars? tu pasties cik man uz šī acc ir stundas tu gribi teikt, ka es 500h prosta cheatoju un neēsmu banots? WDYM? Arī ja tu spawnojies aiz kastes tad pretinieks ar būs aiz kastes tikai pretīm tev ne?  ja cilvēks nepeeko tad chekoshu citas pozīcijas are you dumb stupid or dumb huh? 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Nahmaninobanoja? said:

Kāds sakars? tu pasties cik man uz šī acc ir stundas tu gribi teikt, ka es 500h prosta cheatoju un neēsmu banots? WDYM? Arī ja tu spawnojies aiz kastes tad pretinieks ar būs aiz kastes tikai pretīm tev ne?  ja cilvēks nepeeko tad chekoshu citas pozīcijas are you dumb stupid or dumb huh? 

Kādēļ gan tu atbildi uz vienu argumentu un uz otru ne? Es spēlēju da^uja sen, lai zinātu visādus tell-tailus, kuru dēļ tikai sāku skatīties. Ja lieta būtu tikai par to ko minēji - nekādas problēmas. Man rēāli negribas sākt visus fragus tirzāt pamatojumā, bet lūdzu.. ja kāds ir pret.. un paskatās to aimingu... UN man nepiekritīs. Varam sākt diskutēt. Līdz tam pretenzijas paliek vietā.

 

p.s.

exsup pats apskatījies?

Link to comment
Share on other sites

Neesmu normāli spēlējis csgo aptuveni gadu.
Nekad neesmu bijis biežs viesis aim serverī, jo vienmēr esmu bijis classic pub cienītājs.
Arī neesmu pazīstams ar csgo silent aimiem un pārējiem softiem, ar kuriem tagad cilvēki nodarbojas.
Biju arī aizmirsis, cik broken ir mūsu serverī ierakstītās demkas : skatos 1/4 speedā, mēģinu noteikt kurā brīdī džeks piespiež m1, bet kā mēģinu nopauzēt uz pareizā ticka, tā modelis pārlēc pāris centimetrus no vietas, kur viņam bija jābūt pirms pauzēšanas. Šitas uzreiz liek apšaubīt redzēto un jāsāk domāt vai vispār ir kāds labums no tādas demkas.

Šo visu ņemot vērā, šeit mani divi centi par redzēto : 

Sākšu ar angles, ko Jaller minēja  - čalis vienmēr čeko vienu un to pašu vietu, atkarībā, kurā vietā pats spawnojas. Spawnojas vidū, čeko labās puses kasti pirmo, spawnojas tālāk no rampas, čeko kreiso pusi un rampu utt. Realitātē tur ir seši spoti, no kurienes pretinieku fujaks varētu līst ārā, tāpēc pat ja viņš prefairotu vienu no tiem sešiem spotiem, es to neņemtu vērā kā kaut ko svarīgu.
Par movementu - jēzus santa marija, man šķiet, ka es dzērumā kustos koordinētāk. Tie tourettes lēcieni pa vidu kastēm lika iebindot "quit" uz w taustiņa.
Par aimingu iz demkas : 
] 10:50 - skatos full speed, neizskataas gluzhi, ka abiem m1 buutu jaatraapa. taa pat izskataas arii 1/4 speedaa, demo gljuks?
] 13:14 tas pats, kas ieprieksh
] 14:51 otrais shaaviens - wtf? realtime izskataas, ka buutu jaatraapa kastee, nevis modelii
Neko profesionālu no crosshair placement puses tur nevar redzēt, tā pat arī ar pašu aimu. Par tām trim epizodēm varu teikt tikai to, ka iespējams viņš pirms šāviena agresīvi pavelk crosshairu uz pareizo pusi, taču tas īsti man neslēdzas kopā ar demo redzēto.

Visā visumā tur ir trīs epizodes, kuras piesaistīja manu uzmanību, pārējais viss liekas normāli.
Vai es 100% banotu kādu par šādu demku? - Nē, jo man noteikti prasās kādu epizodi, kur es simts procenti varētu teikt : "Jā, šitas čumārs spēlē ar vīrusu kompī", jo es noteikti neuzticos tik trashy demkai, kur īsti neko nevar saprast.

Neesmu admins, esmu fake banteam, tāpēc rakstu šo, lai aicinātu komentētu citus un gribētu arī palasīt, kas @erners par šito sakāms!
Peace out, prieks bija atkal novilkt kādu demku ;]

Link to comment
Share on other sites

 

Cilvēki galvenokārt aimo taisnā trajektorijā, nevis liek pricelu uz modeli un tad skudras mērvienībās aimo galvās. Pietam softam ir tendences nodot sevi.

Es jau sataisīju visus klipus no demo, gaidīšu, ja šito kāds nosauks par fluke, un vajadzēs mocīties, lai uploadotu. Pagaidām katrs var apskatīties visus tos fragus pats iekš demo.

Ja neviens nav redzējis soft aimu dzīvē un pēc kā tas izskatās regulārā pielietojumā un kā to atpazīt - viģiks sākumam :

 

 

P.S. faz pateicos par laiku pachekojot visu. Savādāk, te viss gliemeža gaitā pēdējā laikā.

Edited by Jaller
Link to comment
Share on other sites

14:50, ljoti ruuuupigi meklē pretinieku, kad "atrodi" tu esi lecienā un redzi ka pretinieks ir kustībā uz labo pusi, loģiskākais ko darīt pretiniekam būtu reepekot to pašu angle(jo tu redzi kā viņš skrien pa labi lai tiktu coverā) bet pretinieks nav tas gudrākais un aizskrien peekot otru pusi (šo pieminu jo parasti ir jāpiedomā kāds būs pretinieka nākamais gājiens), TIKMĒR tu sac peekot pirmo angle, līdz tu *mr.4MovesAhead* "redzi" kā pretinieks skrien uz otru pusi uz ko tu atbildi velkot cauri kastei (diezgan tuvu pretiniekam) uz otru angle, kur tu nolažo shotu jo taja brīdi kad jāšauj liktenīgais šāviens tu esi pietupies un redzi tikai mazu daļu no pretinieka galvas.
 

raunds 15:30'ish - ieraugi tikai pretinieka galvu, jo pretinieks ir lecienā, bet no leciena tu vari izspriest ka viņš (no tavas puses) lec uz labo pusi, protams tu kā apzinīgs 500 stundu spēlētājs ar doto informāciju vari spriest ka pretinieks peekos labo pusi (uz kuru viņš leca) so tu sāc preaimot labo pusi, tikai tavs preaims, uz kasti ko tu sekundi atpakaļ redzēji ir galigi off, kas man liekas diezgan dīvaini, ka spēlētājs vēlas preaimot kasti nevis leņķi. UN pēctam jūsu nākamajā "kontaktā" notiek almost tieši tāda pati situācija, tu redzi ka viņš lec uz labo pusi - tu sāc preaimot labo pusi - "redzi" kā viņš iet uz kreiso - centies laicīgi noflickot - netrāpi ar flicku uz preaimu - tevi izsmērē. bet saproti šo var argumentēt ļoti viegli. ja tu redzi ka pretinieks, skrien vai lec uz vienu pusi - tu sāc preaimot to angle/pusi - ja viņš nepeeko obviously viņš peeko otru pusi un ja tu vēl līdz tam neesi beigts tad tu sac preaimot otru pusi. TIKAI tu esi arenas dievs savās 500 stundās un knapi, bet tomēr laicīgi nocalloji pretinieka "bluffu" un preaimoji otru pusi.

tldr; tu esi dievs priekš savām 500 stundām, augstāk teici, "kā es varu būt cheateris ar 500 stundām" pierādot to ka šis ir tavs vienīgais acc (?). prefiro visu checko daudzkārt tikai to ko vajag checkot, pievērs uzmanību kur ir pretinieks caur sienām, nevis skaties kur likt crosshairu kad tēlo kad neredzi pretinieku ekrāna malā.

tas apm ari viss, es varētu rakstīt par katru raundu veselu eseju, bet ja es pat priekš skolas 1 nevaru tad kur nu 10 priekš shitdenty.


un wtf ir jailer kā admins "P.S. faz pateicos par laiku pachekojot visu. Savādāk, te viss gliemeža gaitā pēdējā laikā." - GLIEMEŽA LAIKĀ, pēc demo es varu redzēt kā tu "iegaji" specos 15:20 un musu "varonis" pazuda no servera ap 16:00~. diezgan nice fleimot ka viss notiek gliemeža laikā forumā, kad izbanoji čali attiecīgaja demo mazāk kā minutē?. es biju ļoti ļoti aizņemts ar mācībām šajos grūtajos laikos, piedod ka es neizskatiju tavu sudzibu 5min pēc topika izveides.
Un vēl dažas lietas:
1. Ja tu esi tik ļoti suspicious par kādu kas lieto silent/soft aim, tad iegūsti vairāk pierādījumus nevis 1 minūti (tiešām ļoti ceru, ka biji specojis viņu jau iepriekš)
2. man nevajag video no demo (ko es pats varu paskatīties). 16 tick demo ir tik shitttttttttttttttttttttttt priekš čītiem
3. kāds silent aim wtf xdddd, tas ko tu redzi demo ir mazliet delayed un to arī var redzēt tajā video, lode trāpa galvā ātrāk neka crosshairs tur apstājas, bet pāris milisekundes vēlāk crosshairs pakustās uz TIEŠI TO PAŠU vietu kur lode trāpija. Iesaku meklēt paskaidrojumus kā nomainīt viewmodeli nevis kā strādā silent aim.

bans paliek. atstāšu vaļā topiku lidz ritdienas vakaram ja kads kuram nav dooma viewmodelis vel vēlas izteikties.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, erners said:

un wtf ir jailer kā admins "P.S. faz pateicos par laiku pachekojot visu. Savādāk, te viss gliemeža gaitā pēdējā laikā." - GLIEMEŽA LAIKĀ, pēc demo es varu redzēt kā tu "iegaji" specos 15:20 un musu "varonis" pazuda no servera ap 16:00~. diezgan nice fleimot ka viss notiek gliemeža laikā forumā, kad izbanoji čali attiecīgaja demo mazāk kā minutē?. es biju ļoti ļoti aizņemts ar mācībām šajos grūtajos laikos, piedod ka es neizskatiju tavu sudzibu 5min pēc topika izveides.
 

Atvaino, jo pasniedzu pārprotami, bet šitas bija ar domu (manā galvā) par situāciju, kad reporti par hakeriem stāv forumā vairāk kā nedēļu bez noslēguma.  Te nebija nekas personīgi tēmēts, un arī, lai nebūtu lieki tās situācijas, man piedāvāja alternatīvu, līdz ar to es nemetīšu šādas replikas.... un es to biju domājis vairāk kā uzslavu faz'am, nevis, kā noniecinājumu augstāk stāvošiem. Es priecājos, ka kāds vispāŗ iedziļinās.. Cienu arī tavu laiku  erner..

Es pats rakstīju sprindzī, jo man privātā reporto un cepās, un tad foruma chatā pamet, lai tam pāreju pāri un es daru, ko es varu.

-----------

PAR DEMO : Jā es specoju vairāk kā minūti - GUDRIEM ( var apskatīties manu sessiju tajā laika sprīdī un izgriezt galvā - cik es pavadīju serverī)

Par pašu aimingu - TUR nav nekāda sakara ar delayu vai 16 tickiem un kad landojas šots, bet trajektorijā un kustībā, neminot figņas, kad cross fiksējās pozīcijā un  nonāk vislaik tajā pašā lineupā placementa ziņā īsti pirms tam, kur bija- Tas ir.. .es mērķēju chestā, Tad galvā? TAD atpakaļ ?

 

Edited by Jaller
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×