Jump to content
SiekaluMeerciite

FiveM IDenty?

Vai Tu būtu gatavs spēlēt FiveM serverī, ja tāds būtu pieejams?  

93 members have voted

  1. 1. Vai Tu būtu gatavs spēlēt FiveM serverī, ja tāds būtu pieejams?

    • 27
    • 37
    • Atkarīgs no servera
      29


Recommended Posts

Čau!

Tie, kas tomēr nezin, kas ir Five M - tā ir GTA V blakus/ palīgprogramma, kas ļauj spēlētājiem spēlēt online, cilvēku veidototos serveros.(Līdzīgi kā MTA, SAMP, kas ļava spēlēt online GTA:SA)

Kā jau nojaušat, tad runa būs par to, vai IDenty'am ir nepieciešams šāds serveris un vai IDenty spēlētāji būtu gatavi spēlēt viņā.
Aprunājoties ar Boomix'u, nolēmām, ka varētu uzkalusīt jūsu domas, par to, vai ir būtu vajadzīgs kaut kas šāds vai nē. ( boomix ir gatavs šādu serveri izveidot :D)


Šobrīd Latvijā ir pāris rp serveri, bieži neesmu tur spēlējis, bet par cilvēku daudzumu īpaši nevarētu sūdzēties, it īpaši, tad, ja kāds latviešu strīmeris tur spēlē kappa

Tātad mans ieteikums ir veidot Roleplay( varat ieteikt savus variantus) serveri. Roleplay serveri iedalās divās grupās.

Pirmais: Ar iespēju iegūt naudu( es to nesauktu par rp, bet gan par money grind)

 Iemesls kapēc es nesauktu to par rp, jo viss notiek pa lielam tikai dēļ naudas. Lielākā daļa spēlētāju visu laiku nodarbojas ar laupīšanu, zagšanu. Ir maz cilvēku, kas dara legālu darbu.
Tapēc, mauprāt, tas nav īsti roleplays, ja visi nodarbojas ar nelegālam aktivitātēm.Protams, ka mēs arī varam veidot tādu serveri.(gribētu dzirdēt jūsu domas/pieredzi par šo)


Otrs variants: Roleplays, kura pamatā ir cilvēku iztēle, izdoma un prasmes atveidot dzīves situācijas.(es ieteiktu šo variantu, bet tikai manas domas)
Variants tāds, ka katram spēlētājam ir "mod Menu" , kurā ir iespēja uzspawnot ieročus/mašīnas, customizot characteru utt.
(ŠITĀDS) Mērķis būtu attēlot ikdienas dzīvi maksimāli realistiski
Es domāju, ka šis būtu interesanti un unikāli. Latvijā, manuprāt, šāda tipa rp servera nav. Esmu redzējis tikai pāris serverus Amerikā.
Piemērs: neko jēdzīgu nedarot, braukājot apkārt, ieraugu, ka spēlētājs roleplayo situāciju, ka viņam ir  salūzusi mašīna. Tad es nolēmju, ka būšu mehāniķis, aizbraucu aiz stūra pārģērbjos,uzspawnoju mašīnu un piedāvaju mehāniķa palīdzību(tā tas varētu īsumā izskatīties).
Piemēru ir daudz un dažādu- sākot no bezpajumtnieka, kas diedelē naudu pie veikala līdz prezidentam. Viss ir atkarīgs no cilvēka izdomas.


Ir vajadzīgs kāds feedbacks, lai uzzinātu, vai ir vērts vērt tādu serveri vaļa. Tapēc lūdzu uzspiežat like/dislike, pierakstat kaut ko- ieteikumus, sūdzības, pieredzi u.c.


Serveri būtu jātaisa whitelistā un, lai pieteiktos vajadzētu taisīt sava veida pieteikumu, lai serveris būtu baudāms.

 

 

P.S. ir vēl daudz neizskaidrotas lietas, kuras varētu saprast tikai un vienīgi pieredzes ceļā.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka tas otrais variants varētu būt interesants. Vienīgais, manuprāt, tādos serveros adminam ir jābūt visu laiku, lai lietotājs nepārkāptu noteikumus un nesāktu vienkārši bezjēgā freekillot un skraidīt ne pa ķeksi. Ernests teica, ka varot nosmieties riktīgi.

Link to comment
Share on other sites

Roleplay's man ir tuva tēma jau entos gadus, tieši MTA Roleplay, FiveM roleplay's ir mazliet vieglāks nekā MTA, jo FiveM tas roleplay netiek uztverts tik nopietni, drīzāk tas vairāk skaitās "RPG", bet domāju ka varētu būt diezgan liels potensiāls ja IDenty atvērtu FiveM serveri, tik nevajag sasteigt, jāpieslīpē katrs plugins, resurss lai būtu jau labāks par esošajiem FiveM roleplay serveriem. 

Link to comment
Share on other sites

RP mods ir pilnīgs defaults un domāju, ka tas ir izsmelts variants.

Būtu labāk kaut ko jaunu taisīt izmantojot fivem bibliotēku pašiem samačkāt un veidot.

Protams, ilgs darbs būtu jāizveido 1) idejai 2) gamemode veidošana 3) kartes pārveidošanai.

Agrāk man bija ideja noportēt dayz modu, bet atspēros pret to, ka tas ir ļoti liels darbs jaiegulda, jo diemžēl gtav mape ir too big for 1 people job.

Tākā uzskatu, ka RP mode ir bullshit tagad.

Vēl var mēģināt uztaisit kautkādu DM, TDM, GangDM serveri, kuri katru pusstundu ir sava konkrēta izolācijas vieta un spēlē uz punktiem kādas 30-60min. Tad notiek rezultātu paziņošana un tad atkal rotācija uz jaunu punktu, kur notiek gang fights ;)

 

RP - Nono!

Link to comment
Share on other sites

Tomēr gribētos dzirdēt vairāk jūsu domas.

Neliels video par to, kā izskatās otrais Roleplay variants, kura pamatā ir iztēle un roleplay prasmes. Ja nu nav ko darīt un ir vēlme paskatīties kā tas notiekās: https://www.youtube.com/watch?v=JpzCZezdCLE (varbūt nav tas labākais piemērs, jo diezgan vecs video, bet nu tomēr)

 

On 4/18/2020 at 1:27 AM, guļiks said:

izklausās pēc Cops 'n' Robbers??

Nezinu, ko Tu domāji ar šo, bet Roleplay ar naudu pa lielam ir līdzīgs Cops and Robbers.

On 4/18/2020 at 12:58 PM, HappyTīģeris said:

RP mods ir pilnīgs defaults un domāju, ka tas ir izsmelts variants.

Būtu labāk kaut ko jaunu taisīt izmantojot fivem bibliotēku pašiem samačkāt un veidot.

Protams, ilgs darbs būtu jāizveido 1) idejai 2) gamemode veidošana 3) kartes pārveidošanai.

Agrāk man bija ideja noportēt dayz modu, bet atspēros pret to, ka tas ir ļoti liels darbs jaiegulda, jo diemžēl gtav mape ir too big for 1 people job.

Tākā uzskatu, ka RP mode ir bullshit tagad.

Vēl var mēģināt uztaisit kautkādu DM, TDM, GangDM serveri, kuri katru pusstundu ir sava konkrēta izolācijas vieta un spēlē uz punktiem kādas 30-60min. Tad notiek rezultātu paziņošana un tad atkal rotācija uz jaunu punktu, kur notiek gang fights ;)

 

RP - Nono!

Tapēc es piedāvāju variantu par Roleplay, kura galvenais mērķis ir, lai būtu interesanti, nevis tas, kuram būs vairāk naudas serverī. Neuzskatu, ka tas būs deafults, ja serveris atšķirsies ar to, ka cilvēki var paši izvēlēties, ko darīs un nav spiesti strādāt, lai varētu izbaudīt serveri. Man personīgi, ir ļoti grūti visu to domu un kā tas viss notiek, izskaidrot rakstiskā veidā. Manuprāt, lai iegūtu šīs zināšanas ir jāpaskatās kādi video vai arī pašam japaspēlē tādā serverī.

 

 

 

 

P.S.  VAIRĀK KOMENTĀRU UN IDEJU LŪDZU

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

No vienas puses variants par izvēles paneli, utt. šķiet labs un interesants, bet tā jautrība varētu beigties ar to, ka cilvēki sāktu to izmantot savā labā, mainītu savus tēlus kad vien ienāk prātā. (Ja esmu līdz galam sapratis to jēgu utt. tam "roleplay" veidam, jo nevēlos tik ļoti iedziļināties). Manuprāt, veicot pārmaiņas parastajā gamemode, kurš ir visiem latviešu "roleplay" serveriem, varētu izveidot tīkamu serveri, kurā ir vērts spēlēt. Pagaidām ar ko atšķiras visi LV-RP serveri ir paint/photoshop zīmēti/nosperti dizaina elementi, kuri tiek nomainīti, lai pievērstu spēlētāju uzmanību ar "uzlabojumiem". 

* Pārdomājot naudas pelnīšanas iespējas un balansējot tās ar tērēšanas iespējām, pastāv varbūtība, ka tavs minētais "money grind" roleplay ir daudz tīkamāks. Parasti cilvēkiem ātri apnīk, kad viņiem viss ir, tas ir tiesa. To arī piedāvā tas izvēles panelis "otrajā variantā'". Līdz ar to vienīgā atšķirība ir laika iztērēšana krājot naudu un to iztērējot nevajadzīgai automašīnai. 

Ja identy var mainīt LVRP un to uzlabot no GTA5 Online ar voice iespējām, tad cilvēki būs un spēlēs. :)  

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu, visiem FiveM normālajiem RP komūniem, kur viss notiek nopietni, ir kaut kāds waitlists, un spēlētāji, kas tiek serveros ir limitēti, un tikai tur tiek ar reģistrācijas procesu. IDENTY tā noteikti nevajadzētu darīt, jo mēs esam gaming komūns, ne specifiski FiveM RP serveris. Katrā ziņā, neesmu pret, ja to visu var smuki saitaisīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×