Jump to content
ezpez

UNBAN AWP WH ezpez

Recommended Posts

1.SERVER:         ██ [LV/EU] AWP <128 Tickrate> #IDenty.lv
ADMIN:        gurix
REASON:        Wallhack
TOTAL:        permanent
TIME LEFT:     permanent
.
Disconnect: You have been banned from the server

2. Admins nobanoja par wh, jo cilvēki raudāja foruma čatā un braucu pāri ar 72;11 + https://prnt.sc/rrodbq

3. Nav pieejams demo nekur

Link to comment
Share on other sites

Vairākas reizes ienāca ziņas par tevi nevien šodien, bet arī iepriekš, bija vietas kur patiešām likies aizdomīgs. Ja bans ir patiešām nepatiess, tad es atvainojos un pilnīgi noteikti uzņemos vainu, esmu arī ar mieru tikt sodīts.

Bet vai šī visa dēļ bija nepieciešams tik liels skandāls?

Edited by guļiks
Link to comment
Share on other sites

Just now, guļiks said:

Vairākas reizes ienāca ziņas par tevi nevien šodien, bet arī iepriekš, bija vietas kur patiešām likies aizdomīgs. Ja bans ir patiešām nepatiess, tad es atvainojos un pilnīgi noteikti uzņemos vainu, esmu arī ar mieru tikt sodīts.

Bet vai šī visa dēļ bija nepieciešams tik liels skandāls?

Es jau tikai unban pēc rakstu apelāciju nekas pret tevi nav

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ezpez said:

1.SERVER:         ██ [LV/EU] AWP <128 Tickrate> #IDenty.lv
ADMIN:        gurix
REASON:        Wallhack
TOTAL:        permanent
TIME LEFT:     permanent
.
Disconnect: You have been banned from the server

2. Admins nobanoja par wh, jo cilvēki raudāja foruma čatā un braucu pāri ar 72;11 + https://prnt.sc/rrodbq

3. Nav pieejams demo nekur

Forš smurfs... (atvainojos par offtopiku)

Bez demo tāpat te nebūs ko darīt. Kā arī pilnīgi neredzu jēgu tam skrīnam

Edited by Jaller
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ezpez said:

Laikam te lielākā daļa admini gold nova mm playeri 

Laikam tu nezini ko tu muldi ar saviem 3 dažādiem accountiem ielinkotiem yt viģikos, kurus sapisies un pats aizmirsi izņemt.

Kā arī izsitu cauri ar ko tu spēlē un kā. 10 lvl čuvaki ar 100 geimiem, kur fonā viens ir bez balss lūzuma topfragos, un nomirstot saka infu, ko nevar zināt. Pietam reāli tu esi tas kas spēlē kā gold nova ar saviem čomiem, jo vari nošaut tikai kautko uz taiminga.. vnk headless chicken ar prefairiem, kas neko nedod

Tavi čubarasi tādi paši ar alt accountiem un fake infu sabāztu iekšā. Izņemot dažus, bet tie tikai onlainā sēž, kurus esmu redzējis.

uz naudu lanā negribi uzspēlēt 1x1?

Edited by Jaller
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jaller said:

Laikam tu nezini ko tu muldi ar saviem 3 dažādiem accountiem ielinkotiem yt viģikos, kurus sapisies un pats aizmirsi izņemt.

Kā arī izsitu cauri ar ko tu spēlē un kā. 10 lvl čuvaki ar 100 geimiem, kur fonā viens ir bez balss lūzuma topfragos, un nomirstot saka infu, ko nevar zināt. Pietam reāli tu esi tas kas spēlē kā gold nova ar saviem čomiem, jo vari nošaut tikai kautko uz taiminga.. vnk headless chicken ar prefairiem, kas neko nedod

Tavi čubarasi tādi paši ar alt accountiem un fake infu sabāztu iekšā. Izņemot dažus, bet tie tikai onlainā sēž, kurus esmu redzējis.

uz naudu lanā negribi uzspēlēt 1x1?

Kads sakars tur ar kkadam infam, man ir lvl 10 faceita, ka pats mineji. Gold nova = faceita lvl 1-2, ja es varu nošaut tikai taiminga, kapec tad mani bano. Un go 1v1 lanā lmao easy nauda man. Un ja interesē par acc es viņus vnk boostoju uz lvl 10 un pēc tam pārdodu XD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×