Jump to content
Outpace

[AWP] Ieteikumu topiks.

Recommended Posts

Kas tajā slikts, ka adminam būtu modelis? Nevajag jau likt kā jb modeli, kuram hitbox broken u.t.t. Vnk norm modeli, lai nedaudz, bet tomēr izceļās, neredzu nekā slikta tajā, ka adminam būtu models...

P.S. Tas ir ieteikums, nevajag uztvert to kā obligāto lietu, bez kuras awp serverī - nekur. Katram savs viedoklis, es tajā neko sliktu neredzu

Edited by TheAlzy
Link to comment
Share on other sites

@TheAlzyTieši tāpēc, lai admini neizceltos no pārējiem spēlētājiem? Ja būs kaut kādi random čīteri serverī, kas spēlēs ar wh vai silent aim, un mēģinās vēl to slēpt +/- veiksmīgi, tad tikko kā ieraudzīs nestandarta modeli, tā loģiski, ka vairs netaisīs shady plays.

Ja baigi gribētu citus modeļus, tad vienīgi vipiem, bet nevis specifiski adminam, tas nekādā veidā nav loģiski.

Link to comment
Share on other sites

Alzy, tev pašam smiekli nenāk no sava ieteikuma?

Awp servers jau sāk izmirt, var redzēt ka safermojis 40 idc un grib kkādu pārmaiņu serverim kur populāciju uztur idcbox

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sm. said:

Alzy, tev pašam smiekli nenāk no sava ieteikuma?

Awp servers jau sāk izmirt, var redzēt ka safermojis 40 idc un grib kkādu pārmaiņu serverim kur populāciju uztur idcbox

 

Tu pats vispar saproti, ko uzrakstiji? Tas ir ieteikums, es iesaku, ja negrib - nepienems, ko tu pie visa piekasies, toxiskais tu...

p.s. Par kuru ieteikumu man smiekliem butu janak? o_O

Edited by TheAlzy
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, TheAlzy said:

p.s. Par kuru ieteikumu man smiekliem butu janak? o_O

Visu ko tu raksti ir stulba ideja, kkadus krievu serverus atspēlējies cenšas pārveidot dead awp serveri

Viss jāver ciet šitas topiks, awp servers dead jo pazuda idcbox

+ tie o_O padara more cringe to read

 

 

Link to comment
Share on other sites

Personīgi, custom modeļi atgādina wosa smirdīgos serverus - nepatīk.
On the other hand, es neatteiktos no tādiem modeļiem, kuri abas komandas padara vienlīdz redzamas uz atšķirīga fona (T sarkani, CT zili?), jo ir mapes, kurās tie modeļi normāli blendojas ar tekstūrām (tie awp azteci and shizzle).

Noņemt freezetime? Šobrīd, šķiet, stāv viena sekunde

Link to comment
Share on other sites

Paliekot 1v1 pret botu, ja pretinieks to paņem ar "E" dueļa laikā, tad viņš uzreiz nomirst. Tagad it īpaši aktuāli, jo serveris samērā dead un, ja spēlē 2 cilvēki, tad viņiem visu laiku būs automātisks suicide. @boomix

Edited by Clubstep
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×