Jump to content
TheAlzy

Basebuilder? ;(

Recommended Posts

Dažreiz ir tā, ka jb vispār aktivitātes nav. Dažreiz ir, dažreiz nav. BB ir kaut kas īpašs, ko varētu spēlēt katrs. Ir daudz bb serveru, bet poļu u.t.t, kuros pings ir pāri 100 un aktivitātes vispār nav. Gribētos norm bb serveri, jo priekš mums - identiešiem, tas būtu kaut kas jauns. Daudzi spēlētu - es točna. BB ir kaut kas viegls un patiktu daudziem.

+pievienot xp un levels, par katru lvl dod punktu, par punktu varētu uzlabot savu wep (Gluži kā gungame, novāc - labāks weps), tāpat arī bb. Kā arī pievienot visādus upgrades - DMG% +, Freeze / Fire chance, Zombijam mīnuss damage pa tevi (Arī %), un heal upgrade. 

P.S. Nav nemaz tik daudz bb serveru kā man likās, man atrod tikai 5-8...

 

Edited by TheAlzy
Link to comment
Share on other sites

Varbūt pirmo nedēļu būtu aktīvi spēlētāji, bet pēc tam, manuprāt, izmirtu tas BB. Neesmu daudz ko par šo mode dzirdējis, bet šaubos, ka tas ir tas, ko šobrīd identyjā vajadzētu, par cik ir AWP serveris, kurš atvērts nesen. (tikai mans viedoklis)

Also ja jau ir daudz BB serveru kā saki, var tajos spēlēt.

E: Ja tu saki, ka šo gamemode daudzi nenovētē un nespēlē, kāpēc domā, ka tas ir vajadzīgs kā identy serveris?

Edited by Goofy
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Goofy said:

Varbūt pirmo nedēļu būtu aktīvi spēlētāji, bet pēc tam, manuprāt, izmirtu tas BB. Neesmu daudz ko par šo mode dzirdējis, bet šaubos, ka tas ir tas, ko šobrīd identyjā vajadzētu, par cik ir AWP serveris, kurš atvērts nesen. (tikai mans viedoklis)

Also ja jau ir daudz BB serveru kā saki, var tajos spēlēt.

Bet nav labu, tur pāri 100 pings un nav online vispār (Daudzi nenovērtē šo gamemode)

Link to comment
Share on other sites

I mean... Kur loģika, ja eksistē kaudze ar serveriem, un nav aktivitātes, tad kāda jēga iemest sarakstā vēl 1 serveri, kurā nebūs aktivitātes? Iesi viens pats spēlēt viņā?
 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Arcca said:

I mean... Kur loģika, ja eksistē kaudze ar serveriem, un nav aktivitātes, tad kāda jēga iemest sarakstā vēl 1 serveri, kurā nebūs aktivitātes? Iesi viens pats spēlēt viņā?
 

Kā kuru reizi, ir tukši bb serveri, ir pilni, kur pat vietas nav.

Link to comment
Share on other sites

Pāris mani 0.02€ ko gribēju pateikt. 

  1. Poļiem ir ļoti liela auditorija priekš CS:GO, kaut vai tajā pašā gametracker ir vismaz reizes 50x vairāk serveri nekā LV, tādējādi viņiem serveri nav grūti piepildīt.
  2. Pašreizējais basebuilder ko esmu izveidojis un publiski publicējis ir diezgan nepilnīgs salīdzinoši ar Poļu versijām. Tas nozīmētu, vajadzētu ļoti daudz pārrakstīt kodu un visu jauno izveidot, un ievietot to, kas Poļiem to serveri padara tādu, lai interesanti visu laiku tur spēlēt.

Saliekot šos divus punktus kopā, ir diezgan liels risks ielikt daudz laiku veidojot šādu pasākumu, zinot ka par lielu ieguldītu darbu atlīdzība var būt tuvu nullei. Varbūt var mani arī pārliecināt pretēji, bet interesanti ir iegūt citu cilvēku viedokli šeit.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1.6 laikos basebuilder bija diezgan aktīvs, bet tas jau tomēr bija laiku atpakaļ. Būtu forši uzspēlēt šobrīd tādu pašu tikai latviešu, bet 50/50 vai cilvēki spēlēs un kā ar viņu varētu īsti nopelnīt hz..

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, boomix said:

Pāris mani 0.02€ ko gribēju pateikt. 

  1. Poļiem ir ļoti liela auditorija priekš CS:GO, kaut vai tajā pašā gametracker ir vismaz reizes 50x vairāk serveri nekā LV, tādējādi viņiem serveri nav grūti piepildīt.
  2. Pašreizējais basebuilder ko esmu izveidojis un publiski publicējis ir diezgan nepilnīgs salīdzinoši ar Poļu versijām. Tas nozīmētu, vajadzētu ļoti daudz pārrakstīt kodu un visu jauno izveidot, un ievietot to, kas Poļiem to serveri padara tādu, lai interesanti visu laiku tur spēlēt.

Saliekot šos divus punktus kopā, ir diezgan liels risks ielikt daudz laiku veidojot šādu pasākumu, zinot ka par lielu ieguldītu darbu atlīdzība var būt tuvu nullei. Varbūt var mani arī pārliecināt pretēji, bet interesanti ir iegūt citu cilvēku viedokli šeit.

 

 

Ir projekts "(nerakstīšu nosaukumu)", kurā spēlēju visu vasaru, kurš ir līdzīgs identy, ir vairāki serveri, pubs, surfs utt, viss pārējais. Vislielākā aktivitāte bija ofc BB, un pietam spēlēja vieni un tie paši, dienu pēc dienas, es arī un man patika. Saprotu, ka riski utt, bet pamēģināt varētu, ja ne tagad, tad vēlāk (Poļu projekts tas bija, kurā spēlēju)

Edited by TheAlzy
Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga iegūldīt laiku un enerģiju taisot serveri, kurā būs cilvēki pirmās pāris dienas, lai atsistu savas 1.6 atmiņas?+moš vīrusa laikā esi ieracies zem zemes , bet vismaz man poļu serverī ir 60-65 pings, nav ideāli, bet spēlēt var.

Edited by Nezinkas
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Nezinkas said:

Kāda jēga iegūldīt laiku un enerģiju taisot serveri, kurā būs cilvēki pirmās pāris dienas, lai atsistu savas 1.6 atmiņas?+moš vīrusa laikā esi ieracies zem zemes , bet vismaz man poļu servrrī ir 60-65 pings, nav ideāli, bet spēlēt var.

Ka tik piekasīties pie manis, bb daudzi spēlētu, tas ir kaut kas tāds, īpašs, daži paspēlētu un aizietu, jo patīk kaut kas līdzīgs pubam, arēnām u.t.t. bet lielākā daļa paliktu bb, daudzus "aizķertu" šis režīms.

Link to comment
Share on other sites

tā viss

bb nevaig

iekš identy ir kādi 10-12 cilvēki kas saprot un māk to basebuilder, ienāks kāds f2p, notiltosies jo nemāk tos 2-3 pixel walkus/trap bases/ perfektos *cube basus*

un sanāk alzy tu spēlēsi tur, centīsies no f lista salasīt cilvēkus kas spēlēs viņu kad pēc nedēļas divām izmirs?

+ par basebuilder tika postoti 2+ topiki kad vaig taisīt un darīt jautājums kas to darīs?

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×