Jump to content
Field9

[PUB] Vasja BANDITS

Recommended Posts

https://steamcommunity.com/profiles/76561198025898653

steamID: STEAM_0:1:32816462

steamID3: [U:1:65632925]

steamID64: 76561198025898653

 

Mirage / Pub serveris / Vasja BANDITS 

demo: http://194.19.248.121/demo/auto-20200325-1240-de_mirage.dem.bz2

Pārkapums: Wallhack, iespējams triggerbot

Izveidoju mazu videoklipu ar mūsu jaunā censoņa labākajiem momentiem. Lūdzu pievērst uzmanību tam, kur šis jaunietis skatās situācijās, kad pretinieks var būt jebkur citur, bet izvēlas skatīties tur, kur zina, ka ir pretinieks. Vēlos arī pateikties adminiem, kuri pieļauj to, ka šis čalītis skraida jau nedēļām pa serveri (kaut gan vairākas reizes ir veikts !calladmin) un ik pa laikam tāpat vien met 50 fragus. Jūs laikam esat legāli akli/jums ir vienalga.

P.S. atvainojos, ka pirmajā videoklipa pusē xray nav ieslēgts.

 

Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD @Vasja Tu esi labākais, Paldies fieldam par smuko muviku. Ļoti nepatika montāža, bet tie fragi kad vasja 6 reizes šauj ar deagle un trāpa tikai divas lodes ir ļoti aizdomīgi. Field bija labi tikai nākošreiz pacenties mūziku pieskaņot vairāk fragiem. 

p.s Es ceru, ka šis ir kā joks, man patika, pasmējos. Mana mīļākā vieta ir 0:56 - 1:16.

pačekoju demku, waste of time vienīgais kas liekas aizdomīgi ir kāpēc ct ir tādi idoti un nevar nošaut cilvēku kas katru raundu dara vienu un to pašu - iet palace izmet smoke, pīko aiz viņa. 

Otrā lietas kas liekas aizdomīga ir fakts, ka viņa movements ir kā nuubam, bet viņš zin vairāk smoke mirage nekā es. :valts:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, veterans said:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD @Vasja Tu esi labākais, Paldies fieldam par smuko muviku. Ļoti nepatika montāža, bet tie fragi kad vasja 6 reizes šauj ar deagle un trāpa tikai divas lodes ir ļoti aizdomīgi. Field bija labi tikai nākošreiz pacenties mūziku pieskaņot vairāk fragiem. 

p.s Es ceru, ka šis ir kā joks, man patika, pasmējos.

neesmu jau nekāds movie maker star :( gribēju ASAP sataisīt klipu, lai izrēķinas ar šito klaunu 

Link to comment
Share on other sites

1.40 un uz priekšu, manuprāt, tā nopaļijās, caur sienu uzvelk un saprot, ka siena un tad A site box priekšā jau nākamaja epizodē. Vairākumu no klipiem ir grūti saprast, man liekas, ka jāčeko demka pilnā garumā un pat varbūt vairākas. Vai arī šis ir nākošais latvijas top šāvējs, u never know :D

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Defs said:

1.40 un uz priekšu, manuprāt, tā nopaļijās, caur sienu uzvelk un saprot, ka siena un tad A site box priekšā jau nākamaja epizodē. Vairākumu no klipiem ir grūti saprast, man liekas, ka jāčeko demka pilnā garumā un pat varbūt vairākas. Vai arī šis ir nākošais latvijas top šāvējs, u never know :D

Es vairāk gribētu, lai cilvēki neskatas uz crosshairu, bet uz to kā čalītis sevi pozicionē. Viņam tur ir vairākas reizes bijusi riska situācija, kur potenciāli var būt pretinieks, bet viņš vienkārši tur neskatas, jo zina, ka neviena tur nav. Tas ir mans points... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×