Jump to content
LowSkillL

AWP Serveris?

Recommended Posts

9 hours ago, Outpace said:

Tiki banots no viena komūna, uzreiz dodies uz nākošo lai dabūtu tādu pašu serveri un būt kā nekas nebūtu noticis, diezgan sad if u ask me.

 

Par pašu serveri, nav vērts varbūt pirmās dienas paspēlētu jo būtu kautkas jauns, bet izmirtu pēc laika.

 

Tas jau tā, ka viņu divas reizies nobanoja nepatiesi. :D 
Un admins kurš viņu centās iegāzt ar savu squad, šodien palika bez admina pieejas. :) 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, LowSkillL ☾☜☯☞☽ said:

Serveris neizmirst ja tur būs laba rank sistēma un kautkādas balvas 1,2,3 vietai!

 

 

 

Kurš skaidrā prātā taisīs serveri, un tad vēl liks balvas tikai lai tas serveris būtu dzīvs. Piedod, bet mēs neesam Chill, kas ies un kopēs lietas no citiem komūniem, tikai un vienīgi, jo visur tak tas ir, tapēc mums arī vajag. Tas, ka liki savam draudziņam reģistrēties forumā un ielikt rec par šo ideju nenozīmēs, ka kaut kas strādās. Es varētu pašlaik izklausīties tur noskaņots agresīvi, bet es vienkārši stāstu, kā ir. Mums serveri pietiek, bet tā kā te 85% cilvēku mēnešiem par war3+zm runā, tad jau labāk veidot to. Katrā ziņā awp_lego_2 ar mm ranku sistēmu tu vari ieiet krievu pubos paspēlēt.

Edited by latvianguy
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, shaGGy- said:

Tas jau tā, ka viņu divas reizies nobanoja nepatiesi. :D 
Un admins kurš viņu centās iegāzt ar savu squad, šodien palika bez admina pieejas. :) 

Tad jau var topiku slēgt ciet?

Unbans ir un var atgriesties vecajā dzīvē.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, shaGGy- said:

Tas jau tā, ka viņu divas reizies nobanoja nepatiesi. :D 
Un admins kurš viņu centās iegāzt ar savu squad, šodien palika bez admina pieejas. :) 

#offtopic

-----------------------------------

37 minutes ago, Lenards said:

Kas vispār ir war3? 

izvēlās savu race kuros iekšā ir passive|ultimate

piemēram: 

Undead Scourge:
1. Vampiric Aura
Leech Health
You recieve 20% of your damage dealt as health
2. Unholy Aura
You run 20% faster
3. Levitation
You can jump higher
0.5 less gravity
4. Ultimate: Suicide Bobmer
You explode when you die, can be manually activated via +ultimate
Blast radius: 200-333
Blast damage: 266(CS) 300 (TF2) divided by distance.  + pievienojot Zm uhgg siekalas tek jau

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LowSkillL ☾☜☯☞☽ said:

Ja jūs baigi gribat savus war3 tad rakstat savus ieteikumus nevis manā ieteikuma rakstat ka gribat....:facepalm:

labiņi :PepeSink: nedušmojies 

AWP serveris.. ko tik ļoti bezjēdzīgu kopš piedāvājuma ieviest pub 2 neesmu redzējis.

krievu serveri ir pa pilno kur vari zipat savu awp ar rankiem

Link to comment
Share on other sites

No ieteikuma uz strīdu pārvēršas šis topiks. Es prasīju dažiem par war3, jo es pats nezinu, kas tas ir, jo nekad neesmu tādu spēlējis. AWP serveris izklausās nice. Bet vai tur būs aktīvi spēlētaji? Mūsu komūnā maz cilvēkiem interesē awp serveri, manuprāt. Ja jādomā par to, kādu serveri vajadzētu identyam, tad awp serveris nebūtu viens no tiem, kas ienāk galvā pirmais. Es domāju, ka retake un bhop ir ļoti labs variants, man patiktu ieiet retake pirms mm vai faceit iesildīties,pašaut kādu, vai arī pēc skolas ieiet bhop palēkāt.

Link to comment
Share on other sites

Par war3 ieteikumiem: Izskatās, ka cilvēki galīgi nesaprot, ka darba apjoms, kāds nepieciešams, lai uzbūvētu tādu modu kā war3 - pilnīgi un galīgi nav salīdzināms ar pub,arena,surf,bhop pat saliekot kopā. Tas ir nenormāli liels darbs un ja man kāds nepiekrīt, var iet palasīt info par cs 1.6 war3 moda specifikāciju. Tas vairāk izklausās pēc liela sub-projekta būvēšanas, ja tam vēlas pieiet klāt nopietni. Cilvēkam, kurš viņu veidotu, būtu pilnībā jānovēršas no paša identy un 100% jāpievēršas paša moda būvēšanai. Nemaz nerunāšu par to, cik daudz laika tam vajadzēs.

esi reāls

Link to comment
Share on other sites

Par AWP serveri kā ideju esmu par, taču, vai daudzi no identy komūna to vēlēsies spēlēt, ir cits jautājums. Nav jēgas no servera ja tas stāvēs tukšs.

Un jā, ir ļoti daudz krievu AWP serveri.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, latvianguy said:

Piedod, bet mēs neesam Chill, kas ies un kopēs lietas no citiem komūniem, tikai un vienīgi, jo visur tak tas ir, tapēc mums arī vajag.

Oj bla tāds normāls pisaks chillam.

Izskatās, ka šis ir "kādu serveri labāk gribētu" topiks, tapēc izklāstīsu arī savas domas.

Es, protams, nezinu kas un kā jums ar šitiem serveriem ir, bet būtu forši redzēt combat surf. Pats esmu chillā, un tik bieži identijā neuzturos. Esmu pārliecināts, ka jūs tādu serveri nekačājāt no zila gaisa, un vismaz kāda daļa no komūna vēlējās šo serveri, bet varbūt labāk šito surfu pārtaisīt par combat surf serveri? Vēlētos redzēt veco labot combat surfu bez visiem šiem rpg prikoliem, bet tas moš aizbiedēs spēlētajus, kas 1.6 versijas combat surfu nav spēlējuši. Nu ir tie cilvēki surfā, bet combat surf, vismaz starp latviešiem, ir vienmēr bijis populārāks.

Edited by Stivens lasa book of ra
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Nezinkas said:

No ieteikuma uz strīdu pārvēršas šis topiks. Es prasīju dažiem par war3, jo es pats nezinu, kas tas ir, jo nekad neesmu tādu spēlējis. AWP serveris izklausās nice. Bet vai tur būs aktīvi spēlētaji? Mūsu komūnā maz cilvēkiem interesē awp serveri, manuprāt. Ja jādomā par to, kādu serveri vajadzētu identyam, tad awp serveris nebūtu viens no tiem, kas ienāk galvā pirmais. Es domāju, ka retake un bhop ir ļoti labs variants, man patiktu ieiet retake pirms mm vai faceit iesildīties,pašaut kādu, vai arī pēc skolas ieiet bhop palēkāt.

 

Es protams nesaku, ka doma ir slikta. Es jau uztaisīju main topiku par Retake serveri ar aptauju, kura beidzās 50/50. Ja taisa Retake serverus ar Identy playerbase, tad ir jātaisa tādi vairāki. Bet, tas jau ir runāts, tas būtu tas pats, ja Identijā uztaisītu FFA DM. Ir daudzi labāki Retake serveri, un zināmāki FFA DM serveri, tad kapēc lai kāds spēlētu tiešu mūsu serveros? Katrā ziņā, virzoties vairāk uz off-topic, it kā jau Latvijā ir retake serveris - no Chill. Tajā serverī latviešus neredzēt vispār, pilns ar ārzemniekiem. Cik zinu, Identy mērķauditorija ir latvieši, un šeit domā par izklaidi, un labu laika pavadīšanu. So, cik saprotu viņi warmup serverus taisīt negrib.

Quote

Nu es saprotu ka ir daudz AWP karievu serveri... Bet kāpēc lai neizveidotu latviešu serveri?

@LowSkillL ☾☜☯☞☽Tas, ka tev izbesīja spēlēt Chill AWP serverī, nenozīmē, ka mums viņu pēkšņi vajag.

Edited by latvianguy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×