Jump to content
ljoxa

IDENTY 11 gadi!

Recommended Posts

Pirms kāda laiciņa atklāju to ka latviešiem ir csgo serveri, no sākuma biju skeptisks, bet tad izlēmu ieiet un paskatīties, šo lēmumu neesmu nevienā brīdī nožēlojis. Prieks ka šim komūnam ir tik liela vēsture un tik daudz komunikablu, izpalīdzīgu un sakarīgu cilvēku, ikdienā pavadu laiku pļāpājot un šaujot ar satiktajiem cilvēkiem no identy, redzot kā šī komūna attīstās ar Boomix frontes galā, zinu ka identijam vēl daudzi labu izjūtu, komisku sarunu un izdevušos meetapu gadi priekšā.

Link to comment
Share on other sites

Skaisti!

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

Līdz pilngadībai jānovelk. Novēlu - radošus cilvēkus, ar iztēli bagātus un draudzīgus. Viss, kas ir vajadzīgs, lai pastāvētu IDENTY.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by FlukyS
Link to comment
Share on other sites

Gadiem ejot, sajūta, ka viss jau ir izstāstīts.
Vēlos teikt vienu - IDentijs ir un vienmēr būs manas virtuālās mājas! Tiešām prieks, ka vēl ar vien turamies un tiekam lutināti ar jauniem memberiem. Vēl lielāks prieks par tiem, kuri šeit jau ir tos n-tos gadus, jo mūsējie tiešām ir tā labākā kompānija! Cheers!
 

Aizmirsu : 
Identijs beidzot vienā vecumā ar 11neru

Link to comment
Share on other sites

Jāpiekrīt fazijam - ir sajūta, ka viss ir pateikts, bet tomēr nepamet prieka sajūta, ka projekts šo gadu laikā ir tik daudz sasniedzis.

Paldies visiem (gan atbalstītājiem, gan heiterīšiem), ka padarat manu dzīvi krāsaināku. Izskatās, ka neatkarīgi no vecuma gaming vidi es nekad nepametīšu. Protams, iegriežos reti, bet cenšos serverī uzturēt kārtību un tajā pašā laikā ieviest nedaudz jautrības. 

Novēlu Identy projektam šādā pat tempā sasniegt 15 un tad jau arī 20 gadu jubileju, galvenais ir piesaistīt jaunus cilvēkus un idejas. 

 

Congratz. B)

Link to comment
Share on other sites

visi, arī īsākie komentāri dabūja 2 idc, apsveicu!!!! prieks, ka izteicāties, pārņēma tiešām patīkamas emocijas, prieks ka Jūs visi esat ar mums, jo kā jau Jūs zinat, bez Jums nebūtu arī mūsu!

p.s 13 IDC ieguva @linceens APSVEICU!
no @TheZIXISidc iegūst pagaidām neviens, bet kad iegūs, tad editošu postu!!!! 
no @daņilagsteam kartiņu, vai lol rp dabūs arī kāds, bet nav zināms kad un kurš, bet tikko būs - editošu topiku!!!!

vislielākais paldies @fnixe, ka bīda mani uz priekš un neļauj apstāties, arī tad kad esmu tilted un un un un jāā, paldies! :wub:
paldies arī par šo

 

Odmt3Yl.png

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka bez iDentija, @boomix veljoprojām nemācētu pagatavot dipi mērcīti. Ir priekš šeit atrasties, jo katrs no katra varam kaut ko iemācīties. Ilgi un laimīgi. Prieks atrasties starp jaukiem cilvēkiem! Mīlu @faz par to ka viņš mani šeit pasauca. 




P.S. Veljoprojām nedaudz pārdzīvoju, ka iDenty dēļ satiku @Mr.Mercury

Link to comment
Share on other sites

Zbis, tīri vienalga par tiem 11 idc, bet vēlos pateikties visiem projekta sācējiem/tie, kuri to turpināja... jau no bērnības pavadīju savas dienas pie PC( kad bija pieejams, jo tajos laikos ļoti limited bija) tieši identy ddr, kz, jb, dd2 serveros. Sākot ar to, ka Yogijs mani izaudzināja JB serverī, 1PWA mācīja lēkāt iekš kz un vienkārši tā atmosfēra, kura bija kādreiz, ir once in a lifetime. Tiešām liek padomāt, kur jau esat tikuši ar šo projektu, damn. Joprojām atceros, ka pirmais "all-nigheris" bija tieši deathrunā, sākot jau no 11:00 līdz vismaz 6:00, priekš tā, ka man bija ap 11 gadi, likās diezgan impressive xD. Cepure nost, tā turpināt, kā arī laimīgu 11. jubileju! <3 

Link to comment
Share on other sites

Ar identy pirmo reizi sastapos 2017. gadā, kad biju salauzis potīti,un, sēžot mājās, meklēju PUB serverus. Uzdūros Identijam un sāku spēlēt. Pēc laika atklāju JB kur pavadīju daudz laika. Identy man palīdzēja iegūt jaunas paziņas un labi pavadīt laiku brīžos, kad jutos slikti. 

Turpinat turēt servera līmeni un priecīgu 11. jubileju!:PepeHeart:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×