Jump to content
Jaller

Project A

Recommended Posts

On 3/6/2020 at 5:44 AM, faz said:

Šeit būs mani subjektīvie divi centi pusseptiņos no rīta (īsāk sakot, nav svarīgi, ko es domāju) :

1. Riot games - zinot pēc tā kā tika handlots league, kad es vēl viņu spēlēju, tad developeri komjunitijā basically neklausījās, nezinu gan kā ir tagad.
Ko es ar to domāju - balanss un tjūnings. Tizli iedomāties role-based FPS riot games stilā, kur viable ir 30% no character poola, tad labāk ir vienkārši spēlēt pliku shooteri, bez nekādiem class-specific prikoliem. Bez tā, atceros, cik pirdienisks bija interfeiss viņu vecajā launcherī, kurš stāvēja nemainīts vismaz 3 gadus.

3. Free to play + izsmalcināts anticheats? HA! Kādus pagraba kviepļus tad riots ir noalgojuši, kuri strādās pie vislabākā anti-čīta un nesaņems par to naudu? Šaubos, ka šādus solījumus būs viegli paturēt, ja pat Blizzards vienā brīdī sāk atlaist savu staffu, kad spēle neienes pietiekami lielus līdzekļus, lai maksātu saviem darbiniekiem. Īsāk sakot, noteikti varēs nopirkt kaut ko trakāku par skiniem. Un vispār, kurš idiots vēl tic, ka ir iespējams anti-cheats, kuru nav iespējams apiet? Ne velti pentagons noalgo hackerus, kuri katru gadu uzlauž viņu security, lai to vēlāk savestu kārtībā.

4. Šitāda spēle jau ir un viņu sauc Paladins a.k.a. Overwatch padjobka, tikai bez tā ratiņkrēsla, kurš jāstumj. Nezinu vai ir baigi vērts iespringt, jo haips par spēli nekad nav veselīgs, līdz neesam baudījuši patieso produktu (for example : fcking Fallout 76).

 

Kā overwatch spēlētājs, es saku to ka šī spēle nav kā overwatch un vertibas tiek liktas pavisam kur citur. 

Es piekrītu par grafiku faz, bet pārējais gan ir aplami. Un es mazliet pastāstīšu kāpēc šis izskatās labāk par overwatchu.
1. Riotgames to spēli grib laist fully competitive un tādejādi izkost no marketa visus citus, viņiem nekas cits neatliks kā klausīties pro spēlētāju ieteikumos lai nobalansētu spēli.


Overwatch puse - gamedevi grib izpatikt visām pusēm, gan casual plebiem, gan pro playeriem tādejādi tiek ieklausīts abos viedokļos kas noved pie tā, ka spēle augstākajā līmenī ir mēsls un nav apmierināta ne viena ne otra puse.

3. Faz bro tev jāsaprot, ka F2p spēles pelna lielāku ciparu nekā spēle par kuru tu samaksā dēļ micro transactioniem. 
CS tagad pelna daudz lielāku piķi caur kastēm skiniem misijām etc, nekā tas bija tajā laikā kad tu pa viņu maksāji 20euro. Tādejādi RIOTam nevajadzētu būt problēmai ar naudiņu lai sapiķotu cilvēkiem kas rūpējas par anticheatu. Lai gan par anticheatu es vienmer esmu bijis skeptisks, jo vienmēr atradīs kāds, kādu veidu kā čītot.

4. Te tu bro iemauc hardcore auzās.

Kas ir overwatch main lietas
- Teamworks, viss tiek balstīts uz teamworku un solo izkerijot spēles nevar, ja vien tu neessi 9000% labāks (piem. top 5% player vs 30% player) 


 šeit tu ielaid lodi pierē un viss balīte ir galā, līdzīgi kā csā, so solo carry potenciāls ir mizlīgs un tu vari clutchot, overwatchā tādas lietas kā clutch ir nereāli grūti paveicamas.


- ļoti interesants punkts ir ka vari mainīt savu hero jebkurā mapes laikā, tādejādi pielāgojoties tam ko spēlē pretinieki un ir svarīga hero synergy un kā tos ULTUs var kombinēt.

šeit neliekas, ka tu raunda vidū vari izvilkt citu čali raunda laikā

- Overwatch spēle visu laiku ir kustībā, tu nomirsti atdzimsti un mauc tālāk, kā viens milzīgs TDM 

šijā game tu nomirsit un gaidi, tā pat kā CSā, vismaz cik es sapratu.

Project A ir tīri cool game no mana skatpunkta, redzēs kas tur iznāks, bet daudzi EX cspro, piem SWAG un overwatch pro mauks uz viņu un Overwatch mirs. :)


Link to comment
Share on other sites

On 3/6/2020 at 6:44 AM, faz said:

Šeit būs mani subjektīvie divi centi pusseptiņos no rīta (īsāk sakot, nav svarīgi, ko es domāju) :

1. Riot games - zinot pēc tā kā tika handlots league, kad es vēl viņu spēlēju, tad developeri komjunitijā basically neklausījās, nezinu gan kā ir tagad.
Ko es ar to domāju - balanss un tjūnings.

''Laughs in valve"

 

Nezinu ko tu spēlē, bet es ceru par csgo neesi augstākās domās. Man personīgi daudzas lietas nepatīk attiecībā uz šito spēli, kas iznāks. Bet man csgo ir tik tālu demoralizējis, ka es pamēģināšu pieiet ar pacietību šitam geimam.  Jūs visi laikam neatcaraties/nezinat cik liels nenormāls mēsls bija csgo pirmos gadus - kad meta bija skriet ar p90 un bērt visur jo ieročiem bija randomized spreads, kā arī šaujot stāvēt uz vietas neko nedeva. Tāpat bija gloks, kas bija lāzeris, tad citā momentā dīglam bija ap 80 dmg bodyā ar armoru.... rek9 un cz as pocket ak.     Revolverim parādoties es pēc 20 min beidzu spēlēt uz nedēļu.

Btw kriegs vēljoprojām ir spēlē, bet pēdējā update nonerfo awp.

 

Jā... zini, es domāju riotam sliktāk par valvi balansēt to spēli diezvai sanāks- vismaz ieroču ziņā. Abilityiem noteikti būs kāds sākuma periods tweakošanai, bet hey.... its a new game with borrowed elements from a few games, so lets see how they put it together and all.

Link to comment
Share on other sites

 @veterans@Jaller

Pīrāgsan, šī spēle man atgādināja Paladins, jo tās sienas un smokebumbas izskatās pēc spraitiem no tieši tās pašas spēles. Par overwatchu ieminējos tikai tāpēc, ka Paladins ir totālākā padjobka overwatcham un mēs visi to zinam.
Otrā lieta, par to milzu naudu no skiniem - nav jau nekas slikts, bet vai tad vienā vidjikā viņi neminēja, ka sākumā izvairīsies no weapon skiniem, lai cilvēki nejauktu characterus? Tad jau, vismaz sākumā, viņiem būs jāpaļaujas tikai uz tiem battlepassiem un misijām, ja pati base spēle būs par brīvu (nu labi, noteikti kkādi founder packi and sht like that arī sākumā būs). Un visā visumā, grūti iedomāties successful f2p spēli, kurā visi ir traki uz skiniem, ja tā nav valve, csgo un Steam. Ja viņi neizdomās kā tos skinus ielikt treiding apritē, tad es neredzu baigo jēgu citiem pirkt skinu kastes lielā daudzumā un to varētu salīdzināt ar tiem pašiem RP lolā. Labi, neredzu vispār jēgu kaut ko diskutēt un pareģot, redzēs vienkārši kā būs. Es savu iepriekšējo komentu rakstīju vienkārši sarunas pēc, necentos būt pārāk objektīvs.

Jaller, manuprāt csgo jau sen ir neinteresants gan casual, gan arī competitive variantā un es daudz labāk savāktu draugus 5v5 cs 1.6 lanam vai gatherim. Bet riots arī ir bijis tik pat vainīgs balansa ziņā, ja ņemam vērā vecās sezonas un tos entos bugus, nenerfotus op itemus un vienaldzību uz tiem bugiem, kuri lika disconnectoties visai komandai un netikt atpakaļ spēlē.

Un nav nekas slikts izmēģināt spēli un varbūt tiešām sanāks ideālais fps shooteris no šitā, es vismaz par to priecātos un pats gan jau uzspēlētu! Bet tajā pašā laikā, man kā nba fanam, haips nekad nav licies veselīgs (shoutouts Darko Milicic). 

Cheers, pipši! :jake:

 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, faz said:

 @veterans@Jaller

 

Jaller, manuprāt csgo jau sen ir neinteresants gan casual, gan arī competitive variantā un es daudz labāk savāktu draugus 5v5 cs 1.6 lanam vai gatherim. Bet riots arī ir bijis tik pat vainīgs balansa ziņā, ja ņemam vērā vecās sezonas un tos entos bugus, nenerfotus op itemus un vienaldzību uz tiem bugiem, kuri lika disconnectoties visai komandai un netikt atpakaļ spēlē.

Un nav nekas slikts izmēģināt spēli un varbūt tiešām sanāks ideālais fps shooteris no šitā, es vismaz par to priecātos un pats gan jau uzspēlētu! Bet tajā pašā laikā, man kā nba fanam, haips nekad nav licies veselīgs (shoutouts Darko Milicic). 

Cheers, pipši! :jake:

 

Mana vienīgā perspektīva par riotu bija no sērijas - they stole dota and made money so I guess it worked. Tās arī bija iemesls paskatīties uz to, kas šitas par prikolu būs next.

Par csgo es teiktu.. mehānika ir salabota, spēle strādā. Bet es redzu, tu arī apzinies to pašu ko es un visi citi no tā laika. Matchmakings un feisiti visu sabojāja. Reāli, kad tev ircā bija jāmeklē gatheri, lai paspēlētu 5x5 un kad gandrīz visi raksta +1 known.. tev ir jāpacenšas tikt apritē un tu advancē ne tikai ar gameplayu bet arī starp spēlētājiem, kā cilvēkiem.

Notiek nereāls diskonekts cilvēciskā līmenī.. Ja man zināms čuvaks no back in the day izdomāja noleadot geimu jaunākiem, kuri pirmo reizi brauca uz lanu, dabūja 2. vietu - tas čuvaks pameta cs uzreiz, jo saprata, ka viņam jādara viss tas melnais darbs, ko cilvēki nesaprot, lai izspēlētu raundus pareizi. Rezultātā tu nevari spēlēt, kā tu gribi, jo nav ar ko gribētu/kā gribētu un ar to viss beidzas.

 

Lai vai kā par to Project A (velorāns, velotrons smth smth)   Quake champions man galīgi nelika vilties. Spēlējot quake vēl pat pirms cs būdams īsāks par palodzi - redzu, viņi visu dara diezgan pareizi.. kā arī palīdz, ka comp formāts ir 1v1.  Iemesls, kādēļ es nespēlēju labāk to ir - es mēģināju vairākkārt ielīst competetivā tur, bet pat ar visiem cs gadiem, tas ir nežēlīgi brutāli.

 

Also sad, ka visi tie community project modi csam nomira vienmēr - kā viens no labākajiem ko mēģināju, bija promod.

 

Šeit links visiem pakavēties atmiņās, vai izlasīt par to kas ir bijis promod, lai saprastu, kā tika mēģināts attīstīt cs, kā arī kādēļ, tas nesanāca

- https://www.hltv.org/blog/10946/cspromod-the-dead-dream-of-a-perfect-cs-game

Edited by Jaller
grammar
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Arcca said:

Matchmakings un feisiti visu sabojāja

^

The fuck? 

Tālāk izlasīji, kas rakstīts? Back in the day gateru meklēšana +  esea un esl līgas bija lieta, kas strādāja. Šobrīd, kad lielākā daļa meklē geimus caur servisu, kurš tev palīdz ( un nē, esea princips strādā labāk, jo ir stackā līdz 3 un tevi izēdīs par stulbumu) tu vari darīt visu ko tu gribi. Pat ja tu griefo vai leavo, tu saņem banu uz kkādu brītiņu un vari čakarēt spēli ikvienam citam. Lieta ir tajā, ka apstākļi nekultivē labāku maču, kā tas bija agrāk.

Agrāk, ja tu dari stulbības... vari aizmirst ka 70-80% cilvēku tevi ņems mačā.  Vai arī pat kā ir tagad esea... you get mobbed by katrs kurš zin par to ka tu esi neadekvēts, ja viņš piedalās mačā. Pārējie to čeko.. un ja ir taisnība, tev krīt karma dēļ vērtējumiem... un ja tas aiziet par traku.. aizmirsti spēlēt ko citu kā pug'us, jo neviens tevi neņems stackos priekš līgām.

Link to comment
Share on other sites

1.6 nespēlēju tālāk par parastajiem gatheriem, komjunitiju turnīriem un vienu nožēlojamu (bet rēcīgu) sezonu ESL, tāpēc baigi tālu pašmāju un ārzemju IRC gatherī neesmu pabijis, bet es pavisam noteikti piekrītu, kaut arī par to tā nekad nebiju aizdomājies.
Esmu pārāk daudz ventojis šeit par csgo gamepleju un cik ļoti vecais hl engine bija labāks par šo, tāpēc negribu būt spams.

Varbūt ir vērts kādu vakaru 1.6 novākties? :D

Link to comment
Share on other sites

pirms rakstīšu jēlos palagus, ticēšu sponsorētiem tweetiem un pielīdzināšu mērkaķi gorillām, pagaidīšu kad spēle iznāk un spriedīšu.

atgādina pre-launch ow kur pedāļi līdzināja to pie tf2.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arcca said:

Kas tieši līdzīgs? 2 rokas un lidojošs pričendālis pa vidu?

Laikam jau maz vajag, lai salīdzinātu. :D 

Heal animācija tā pati un jā - pričendālis :D

Negribu izplūst tagad visos Paladins characteros, bet visas smoke bumbas, sienas, shieldi, dashi, orbi utt. ļoooti atgādina to, kas jau ir redzēts iepriekš.
Lai jau ir, varbūt vienkārši esmu ieņēmis šito paurī un nevaru tagad dabūt ārā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×