Jump to content
TheShotty7

[Sūdzība] 15yrs old talent

Recommended Posts


1. 15yrs old talent
2. Šis spēlētājs ir parkāpis vairakus JB noteikumus ,kā piemēram Duel laika scope izmanto kad nedrikst,pret speletaju Martinki.FDM un nehīlo.Toxic.Iet iekš T zonam..Sāk kameru dienu velreiz.. 2 reizes pats taisa kameru dienu...
3. ir demo apaksa
4. Neatceros 1-14 raundu vins bija Ct..

jb_peanut_v3r.bsp.bz2

Link to comment
Share on other sites

ugh, ar ko lai saak? Labi sākšu ar fdmg. Ja esi serverī un spēlē kā T (terrorists) tad ieklausies tajā ko saka līderis un kādas komandas līderis dod. Cik es atceros tad bija dota komanda un manu komandu tu pārkāpi un neieveroji to, tāpēc es tev iešāvu. 

Tagad par ''toxic'': Serverī nevienā brīdī nebiju toxic līdz brīdim kad tu ienāci... Kad tu ienāci uzreiz tev radās iebildumi pret to kā es vadu un tad sāki man teikt, kad nemāku vadīt, jeb pats provacēji.

Par kameru dienu: Es kad panēmu līderi uzreiz sāku vadīt un pateicu ''kameru diena sākusies'' un tik pēc kādām 3-5 sek sapratu kad kameru diena jau bija. <3 

Pirms raksti par kādu sūdzību parliecinies vai viss par ko tu raksti ir patiess un nav aplams.

P.s labāk skaties uz sevīm no sākuma nevis uz citiem. Ja ''Martinkim'' būs kāda problema un nebūs apmierināts ar manu rīcību tad viņš pats var uzrakstit sūdzību. Paldies  <3

Edited by 15yr old talent
Link to comment
Share on other sites

Noskatījos demo, jau 2.raundā pārkāpj noteikumus, nevis izmanto mapi, bet gatavo est līderim.

Tad vēl arī fk bija 7.raundā ~4;23 - Kameru diena, komanda - "pie kameru ieejas/izejas ar skatu pret galējo sienu", gurix ir pie ieejas un viņam kamera iemet nade, dēļ kuras viņš nomirst, lai gan bija pie kameru ieejas/izejas un līderis neredz, skatās viņš uz galējo kameras sienu vai nē.

Par toxic - vienu raundu tik jūs strīdējāties kā kkadi tirliņi "es tavai mammai dildo bāžu", būtu vismaz kko labaku izdomājis...

Par t zonam vispar nekā nebija.

Par FDMG- komanda- "sekot tupus pa riņķiem un nelēkā", tu piecēlies un tevi šauj, fdmg nebija.

Par scopošanu duelī - kā jau es minēju, duelī drīkst šaut kā gribi, ar scope vai bez.

Varbūt tur nekā nav, bet man likās divaina spēlētāja gurix lēkāšana, iespējams skripti.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gaidu demo līdz 22:00.

Neiešu auklēties un katram saistajam iet prasīt vai ir demo, ja uztaisi sūdzību tad arī pabeidz nevis kā bērnudārznieks pat šādas lietas nevari pabeigt. Paldies.

Lasot no nezinkasa posta, izskatās ka pat ziloni no mušas gribi izspiest ar pārkāpumiem kas nav bijuši.

 

E: Nav demo nav sods. Kādreiz arī vajag atgriezties forumā pēc sūdzības izveides. :)

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×