Jump to content
Sign in to follow this  
15yr old talent

Jailbreak 15yr old talent pieteikums.

Recommended Posts

Vēlos kļūt par ''Adminu'' iekš jailbreak servera.

Discord: 15yr old talent#4409

Par manim: Mani sauc Ralfs esmu no Bauskas. Esmu aktīvs csgo spēlētājs brīvajā laikā patīk pavadīt laiku pie datora spēlējot spēles. Vasarā vairāk sportoju un daru kautko ārpus datora. Nodarbojos ar futbolu un taekwondo. Esmu diezgan sportisks un atlētisks jaunietis. Iekš spēlēm mani atpazīst kā ''15yr old talent'' galva uz pleciem ir un uz manim var paļauties. Ir brīži kad varbūt izēju ārpus no rāmjiem, bet ja esmu kautkas vairak kā parasts spēlētājs tad sekoju līdzi tam ko daru un kontrolēju sevi. 

Vecums: 15, BET vasarā Augustā paliks 16.

Administrācijas pieredze: Īsti neesmu bijis admins, bet ja ir kāds kurš var paskaidrot lietas sakarīgi tad es tās saprotu ļoti ātri un man tas pielec. 

Kāpēc es? Jo man nepatīk kad ir spēlētāji kuri pārkāpj noteikumus un bieži vien redzu kad citi admini nerīkojas lietas labā. Ir arī gadījumi kad ir kāds admins kurš redz situāciju un pēctam nesoda spēlētāju par noteikumu pārkāpšanu. Cerams kad nevienu adminu neaizskāru un neaizvainoju. <3

Links uz statiem: No pašreizējā acc no kura spēlēju nav pat 10h, bet ir no bijušajiem. Bijušais acc: https://identy.lv/csgo/players/info/76561198858488425 tagadējais: https://identy.lv/csgo/players/info/76561199001973527

2 pārkāpēji: Ir bijuši vairāki gadījumi kad ir kāds nobanots dēļ ''!calladmin'' nēesmu rakstījis sūdzību par kādu forumā.

Vēlos piebilst: Nēesmu rakstijis ''čau topiku'' jo to esmu darijis no pirmā profila un lielākā daļa cilvēku mani pazīst :D 

68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6e6c4d4d433657757553505868673d3d2d3630333635363436332e31353431353135333738626665336663383633383337.gif

Pret, forumā pirmo reizi redzu ( kā arī 1 posts tik), sorry, kaut kas, kaut kad utml. rakstas atsevišķi, bišk trigger tbh :(, Jb neesmu daudz bijis, bet varbūt 1/2x nedēļā ieeju, tevi redzējis neesmu. Pokemon thanks for reading man gandrīz izraisīja epilepsiju

Par to reply : Nu tad pasēdi ilgāk, pakrāj postus, stundas jb, parādi sevi un piesakies, pagaidām būs nē no manis

Edited by sniedzinsh

5 minutes ago, sniedzinsh said:

Pret, forumā pirmo reizi redzu ( kā arī 1 posts tik), sorry, kaut kas, kaut kad utml. rakstas atsevišķi, bišk trigger tbh :(, Jb neesmu daudz bijis, bet varbūt 1/2x nedēļā ieeju, tevi redzējis nēesmu. Pokemon thanks for reading man gandrīz izraisīja epilepsiju

5 minutes ago, sniedzinsh said:

Pret, forumā pirmo reizi redzu ( kā arī 1 posts tik), sorry, kaut kas, kaut kad utml. rakstas atsevišķi, bišk trigger tbh :(, Jb neesmu daudz bijis, bet varbūt 1/2x nedēļā ieeju, tevi redzējis nēesmu. Pokemon thanks for reading man gandrīz izraisīja epilepsiju 

Serveri atsāku spēlēt tikai aizvakar tāpēc ari laikam neredzēji mani pirms 2 nedēļām ;)

Edited by 15yr old talent
Vēlos kļūt par ''Adminu'' iekš jailbreak servera. Discord: 15yr old talent#4409 Par manim: Mani sauc Ralfs esmu no Bauskas. Esmu aktīvs csgo spēlētājs brīvajā laikā patīk pavadīt laiku pie datora spēlējot spēles. Vasarā vairāk sportoju un daru kautko ār

Just now, Ba`Gvel said:

Mīl aiz katra, iespējams katra otrā vārda teikt krievu lamuvārdus. Neesi adekvāts spēlētājs, tādi spēlētāji kā Tu nav adminam piemēroti.

Kā jau teicu - ja es būtu kautkas augstāks par vienkārši spēlētāju tad butu pavisam savādāka attieksme gan pret serveri gan pret spēlētājiem.

Paskatoties uz tavu pieteikumu vien cringu rauj, kā ari redzu ka nespēj pieņemt citu cilvēku viedoklli , kritiku .

spēlē tikai no aizvakardienas un jau skrien pēc admina ? galīgi izslēgts variants.

kaut neesmu aktīvs jb spēlētājs šobrīd, domāju ka galīgi nederi šim amatam dotajā brīdi, paaudzies, pakrāj stundas , pakačā karmu un buss gucci .

Anti .

E:( Kā jau teicu - ja es būtu kaut kas augstāks par vienkārši spēlētāju tad butu pavisam savādāka attieksme gan pret serveri gan pret spēlētājiem. )

ar šo tu vien parādi ka nebūsi spējīgs admins, jo redzies tev vajag būt augstāk stāvošam par citiem, lai attieksme mainītos. galīgi izslēgts variants tu esi .

Edited by barovsky

Tu atsāki aizvakar, nedomāju ka šādā īsā laika sprīdī esi iejuties atpakaļ. Nav izpildītas visas prasības, pieņemsim tās svarīgākās, zem viena nick 120stundas, 30 ieraksti forumā, tad arī vecums. Vēl vēlos piebilst ka adminu pietiek, un nav tā ka netiekam galā, tāpēc pagaidām anti. 

9 minutes ago, sniedzinsh said:

Pret, forumā pirmo reizi redzu ( kā arī 1 posts tik), sorry, kaut kas, kaut kad utml. rakstas atsevišķi, bišk trigger tbh :(, Jb neesmu daudz bijis, bet varbūt 1/2x nedēļā ieeju, tevi redzējis neesmu. Pokemon thanks for reading man gandrīz izraisīja epilepsiju

Par to reply : Nu tad pasēdi ilgāk, pakrāj postus, stundas jb, parādi sevi un piesakies, pagaidām būs nē no manis

Nesaprotu vienu lietu no tā ko tu pateici. Serveri spēlēju jau no 2k18 un stundas man ir vairāk kā vajag. :D Vai tiešām es nedrīkstu atpūsties no jb/csgo? 

Godīgi teikšu nekad neesmu dzirdējis par tevi really.

Jā, neesmu bijis serveŗi tik aktīvs bet tāpat zinu lielāko daļu spēlētāju.

Atbildi uz katru anti jau liecina ka esi par jaunu un šūnas nav kur vajadzētu vēl nostabilzējušās.

ANTI.

Piekrītu linceenam, draudziņ, tu atsāk spēlēt aizvakar un tik ātri raksti pieteikumu? cmonbruh 

tevi redzējis es serveri esmu labi ja 1 reizi pa visu savu mūžu, paspēlē vairāk, iechillo forumā ar mums iepazīstini vairāk sevi un tad jau raksti pieteikumu vēlreiz 

Tu teici ka lielāka daļa tevi pazīst? Kāds tevi vispār pazīst? :D

-rep

Tu atsāki spēlēt, esi spēlējis arī pirmstam un varbūt pat ļoti daudz, bet es tevi neatceros, tāpēc uzskatu, ka 3 dienas ir par maz lai tevi vispār iepazītu kā cilvēku, nevar zināt kas tev galvā darās, manuprāt līdz adminam tev vēl tālu. +kas to lai zin ka tu atkal nebeidz spēlēt pēc nedēļas. Turpini spēlēt, nedari huiņu serverī, labi komunicē ar pārējiem spēlētājiem un varbūt tad sanāks.ANTI

btw nekad nestrīdies admin pieteikumā ar tiem, kas raksta anti vai kko kas tev nepatīk, labi nebeigsies.

kāpēc tev ir f2p akkaunts, kas notika ar iepriekšējo akkauntu ar kuru speleji 2018. ?

Edited by Nezinkas

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Currently viewing topic (0 members, 1 guest):