Jump to content
Sign in to follow this  
ljoxa

Siržu diena ir klāt!

Recommended Posts

4PjApfK.png

Kas ir mīlestība?

"Kad mans spēļu biedrs iziet ārā no spēles, lai ietu gulēt, es sāku raudāt, jo man viņš nežēlīgi pietrūkst." Andrītis (23)

Vai tev arī ir šāds spēļu kompanjons, kurš liek tavai sirdij skriet ātrāk? Kāds, ar ko tu šauj kopā PUB serverī vai ARĒNĀ? Kāds, kas palīdz tev uzlabot garastāvokli? Mēs dodam iespēju laimēt divus VIPPLUS serverī pēc jūsu izvēles vienam mēnesim - tev un tavam draugam!

Kā piedalīties? Ietago savu draugu (jābūt reģistrētam forumā) un pāris teikumos apraksti, kāpēc tieši jūs esat labākie un saderīgākie spēļu biedri vai apraksti kādu smieklīgu atgadījumu, kas jums abiem ir noticis spēles laikā.

Piemērs:  "Es un @ljoxa kopā spēlējam jau 10 gadus un mums patīk vārīt ziepes. Es bieži traucēju viņam spēlēt, bet viņš netur ļaunu prātu uz mani. Katru raundu metu virsū flash, bet viņš tāpat mani uzbūstos vai nodropos AWP. Mēs abi esam nūbi, bet divi nūbi ir spēks."

Uzvarētājus izvēlēsies sarkanie spēki, balstoties uz oriģinalitāti un citu lietotāju saspaidītajām sirdīm un likes. Lai labākais pāris vinnē!

Uz nopietnākas nots - sirsnīgi sveicieni mīlestības svētkos! Nobučojat savus vecākus, bērnus, suni, kaķi, žurku, balodi, draugu, draudzeni, IDentiju, sievu, vīru, omes un opjus! Mīlestība, protams, būtu jāizrāda katru dienu, ne tikai Valentīndienā. Tā kā cenšaties iepriecināt savus mīļos biežāk, jo dzīve ir īsa un neparedzama!

Ar mīlestību - IDenty.lv administrācija :lovers:

@fazFazījs ir labākais, jo ēd tomāt maizi ar kečupu, normāli liek sargāt dupsi citiem un patīk zaļā krāsa. 

Smieklīga lieta ko varu atcerēties spēlējot gerojus fazijam ļoti patīk drāzt sejā pretiniekus un tāpēc, mēs veidojam nevainojamu komandu, jo visi pretinieki tiek drāzti sejā un tādejādi veidojot lielisku "fuck in the face" biedrus. Fazijs ir ļoti emocionāls geimeris bieži vien dusmojas uz dusmīgu Varianu kas viņu pazemo, bet ja fazijs pazemo pretiniekus, tad bieži vien var dzirdēt "kas tas tāds", ja tiek pateikta šī frāze, tad es zinu, ka fazijs drāž pretiniekus sejā tā kārtīgi. Man ir ļoti jautri spēlēt ar faziju un  viņam manā sirsniņā ir īpaši zaļš iekārtots stūrītis. #nohomo. 

Es ar @♡︎ Akmens ツ spēlējam jau 2 gadus un mums patik lamāt viens otru, bet beigas vienmēr paliekam kopā. Mēs satikāmies jb pirms diviem gadiem un jau no paša sākuma lamājam viens otru, bet dālijāmies priekā. Abi esam toxic un toksiskums padara visu jautrāku. 

@FrogsJo vēljoprojām mēģina nokoļīt manu māsu, bet viņam visu laiku nesaiet. Kā arī baigas tryndamere mains, bet žēl, ka noslēpumains maita.

P.S. Vari mēģināt Lindai nodziedāt šo it īpaši uzcel uzsvaru uz "You gon be my babe, love me like you crazy", bet, ja serenādesi zem mana loga no agra rīta, nokāpšu, iedošu pa galv' un bagāžniekā iekšā.

Edited by Hazzelis

Man nav tikai viens cilvēks ar kuru man patīk spēlēt.

@Sm. @Ba`Gvel @C0Re @Kebabz @_TnT_ @♡︎ Akmens ツ @Memester un vēl daudzi jb spēlētāji.

Ar šiem spēlēju jb, mm, dažreiz faceit, katru dienu diskordā ar sm, akmeni, kebabu, memester un c0re bulijojam akmeni, ļoti forši ar viņiem kko darīt/spēlēt.

Ba' Gvel ļoti smieklīgs cilvēks, mm mani kerijo un izdomā taktikas kā uzvarēt, man parasti patīk kad kāds muld nonstopā kā c0re, bet bagvels māk viņam aizvērt muti, kā arī jb ļoti sakarīgs admins.

Ar TnT mm nesanāk uzspēlēt, jo viņš tādus nespēlē, bet jb serverī ir pavadīts ļoti daudz kopā.

@darkXX šis jaunietis dzīvojas pa manu sirsniņu, dienu dienā runājamies, uzšaujam kādu kompetatīvo maču, pasaucam Zupu lai kerijo mūs, kamēr šaujam jociņus un spociņus. Kopā ar darku pildam misijas neskatoties uz to ka abi šaujam slikti un nākas pildīt guardianu 5h lai dabūtu 20k score. Viņš katru dienu uzlabo manu motivāciju kļūt labākam, jo pārāk bieži un vienkārši viņš nošauj mani.

Neviens jau no jums neticēs, bet satikāmies sen, kādā dienā šķirstot tinder feedu pie džekiem atradu Darku, padomāju ka puisis sakarīgs un mīlīgs, iepazinu viņu un tagad džeks katru vakaru sastāda man kompāniju, brīžos kad ir visgrūtāk, morāli atbalsta kad pazaudēju prātu un kurpi klondaikā, iesmej brīdī kad pasaku ka vairs nedzeršu.

Edited by Nigz
Mazajam pikantajam postinjam

@Nezinkas, jo ar viņu vienmēr būs smieklīgi un interesanti spēlēt. Iepazināmies sen sen atpakaļ spēlējot JB. MM mačos vienmēr ar viņu ir forši spēlēt. Kaut vai es sēžu parasti pēdējā vietā mm viņš nekad nelamāsies un nedusmosies, bet tikai pateiks lai beidzu čīkstēt un tad viss aizies. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Currently viewing topic (0 members, 1 guest):