Jump to content
Arm1s

[Unban] Arm1s

Recommended Posts

Mans niks: Arm1s
Mans steamID: 76561197960287930

Admins: erners
Admina steamID: 76561198115547078
Serveris: all servers
Iemesls: aimlock 
Laiks kad nobanoja: 2020-01-30 23:09:57

Bana ilgums: mūžīgs (0 minūtes)

Links uz banu: https://identy.lv/csgo/bans/info/3356

Demo:  https://failiem.lv/u/wcu4u8kx - tas bija pēdējais laiks, kad biju vakar serverī, jo bana uzlikšanas laikā es tur nebiju. 

Paša paskaidrojums par situāciju: Pats nepiedzīvoju brīdi, kad tiku banots, tā kā baigi daudz nevaru pateikt. 

Link to comment
Share on other sites

viss ko man atsūtija. paskaidro savus playus ar sakarīgu izskaidrojumu.
http://194.19.248.121/demo/auto-20200130-2124-de_inferno.dem.bz2

[22:22]
(labspeletajs):
12:30
raunds.
es tā tīri te atzīmēšu lai nav jaaltabojas

[22:29]
(labspeletajs):
25:00~ pirmais ct raunds.
27:00~
27:00 - possible aimlocks?
28:20~
29:25
29:45
30:30

Link to comment
Share on other sites

@erners  Nezinu kā varu izskaidrot savu aimu, jo es tā vnk šauju, bet ok varu paskaidrot situācijas . 12:30 - awp spēlētāajs pārlādēja aiz kastes, "nobeitoju" ar skaņu, ka eju prom, lai izpīko nekas īpašs, manuprāt, saitā čalis pats nofeiloja + viņa galvu jau varēja redzēt vienā brīdī aiz kastes tpt. 25:00 - gnj domā par , to ka sekoju caur sienu, bet es viņu uz īsu brīdu pamanīju, pārējais it kā nekas baigi nav svarīgs tajā roundā un viens čalis pats izdomāja man ieskriet crosshairā, kurš bija coffinos. 27:00, nekas  tāds baigi, viens aizskrēja uz banānu tātad otrs plantoja un bija kkur saitā, killi tādi parasti. 28:20 dzirdēju čali no cita skrēja pārējais itkā ok. 29:25 -  atkal no ct skrēja, pāreejie ienaaca man crosshairā vnk, 30:30 - normāls kills? 

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos demo un pilnīgi neko aizdomīgu neredzēju, vienkārši parasts skilled spēlētājs, nebija pat īsti sketchy momenti or anything. Esot serverī esmu arī uzmetis acis uz šo spēlētāju un neko aizdomīgu neieraudzīju. Manuprāt, erners vienkārši nezin, kas ir 16tick demo. 16tick demo skatoties var banot tikai tad, ja spēlētājs blatanti cheato ar spinbot vai šauj caur sienām visu laiku, nothing else, savādāk mēs visus identy spēlētājus varētu tagad nobanot. Es galīgi nesaprotu, kur tu pat kautko aizdomīgu esi ievērojis, bezmazvai iedevi timestamps, kur viņš kādu nošauj galvā and that's pretty much it. Vaitad tev faz iepriekš, kad falsely nobanoji @boost neteica, ka jābūt 100% drošam, izskatās, ka pats neesi pārliecināts par savu spriedumu, jo tajos timestamps neko labu neesi ielicis un izskatās, ka nezini kas ir AimLocks.    

Link to comment
Share on other sites

varat nevainot @erners, jo es pateicu, lai viņu nobano, bet mani arī var nevainot, @kntentvainīgs, viņš spēlēja pret viņu mapi, pēc tam noskatījās visu mapi, 100% nebija pārliecināts un jā, tāpēc arī bans, bet izskatās, ka te viss kārtībā un jāāāā, noņēmu banu, ata, lai jaukas brīvdienas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×