Jump to content
Hazzelis

Identy aim cups aptauja.

Recommended Posts

Par cik ir doma drīzumā uzsākt taisīt identy aim cupus vēlējos uzzināt šādas tādas lietas no jums kā spēlētājiem.

1. Vai jūs vēlaties paid entry? Šis palielinās kopējo balvu fondu un varēs tikt apbalvotas pirmās 3 vietas, nevis kā biju domājis winner takes all type of sheet.

2.Cik jūsu uzskaitījumā būtu liels šis paid entry? (1.5-2.5 no spēlētāja domāju nekas daudz nav)

3.Cikos būtu ideals laiks, lai sāktu šos cup?

4.Vai jūs vēlaties atsevišķu ieroču cupus?(m4a4/ak,awp,deagle,r8. utml.)

5.1v1 cups, single elimination, bo1(lai nevilcinātu laiku)?

6.Laikam ejot, ja viss būs ok vai vēlētos piedalities 2v2 cupos?

7.Ja kautko vēlies piebilst droši...

Lūgums atbildēt bez jēlibām, apkopošu jūsu atbildes un uzrakstīšu update pēc kāda laika pirms vēršu ciet topiku.

 

Edited by Hazzelis
Link to comment
Share on other sites

1. Ja nebūs vairāk par 10eiro, sure fuck it why not, negribu lai kautkāds tal4nts vai kkads kaķis izdrāž pirmājā raundā un bum papists naļiks :D

2. Esmu gatavs no 0 līdz 5 

3. Kautkur pēc 6 būtu ideals laiks i guess

4. awp būtu nice, bet es jau varu redzēt ka visi kampos 

5. 1 karte, bo3

6. Protams 

7. Hz ko piebilst, bet malacis Dāniel par to ka centies kautko šeit organizēt :wub:

 

Link to comment
Share on other sites

1v1 cup, paid entry tik tur jaizdoma, jo piemeram es dzivoju UK un man LV kartes nav, varetu caur paypal..

atseviskus turnirus ak/m4 only, awp / deagle only utt. sesdienas 18:00 pec LV laika butu zbis, visiem butu laiks iesildities utt. 

es noteikti par un noteikti piedalitos sada tipa cupos, butu forsi ja ta butu ari regulara lieta, reizi menesi vismaz. 

Link to comment
Share on other sites

1v1
aim_map
bo3
ak47 (ja ir izšķirošā trešā spēle tad ar usp-s)
laiku sarunā paši spēlētāji kam ir jāspēlē pret viens otru (match jaizspēlē 24h vai 48h laikā)
paid entry domāju 5eur max lai skolnieki ari var piedalities

2v2 laterr on lai var zurkas vinnet

Edited by erners
Link to comment
Share on other sites

1v1 iekš aim_map ar bo3. Paid entry tikai ja ir vajadzība, laiku sarunā spēlētāji (spēle jāizspēlē 2 dienu laikā max), un obligāti veidot turnīru iekš FACEIT un forcot anti-cheatu (lai mazie identy useri nesāk šaut kā s1mple).

Link to comment
Share on other sites

1. Paid entry - yep. Būs uzreiz mazāk cilvēku, viss ātrāk ies, un lielāka interese piedalīties un pacensties pārējiem.

2. Vismaz 2, un up to max of 5.

3. Peak times, ne ātrāk kā 18:00-19:00 noteikti. Jārēķinās, kad cilvēki ir atpakaļ no darba, stuff like that, vai arī brīvdienās.

4. Es drīzāk domāju, ka single cup ar dažādiem weapons varētu būt nice, ja mērķis ir atrast "best player". No otras puses, ja tiktu veidoti šāda veida vairāki turnīri, ar "best deagle", "best AK", etc, tas arī ļoti labi strādātu.

5. Es personīgi esmu par BO3 ar USP/Rifle pēc izvēles/AWP, bet ja tas būs par ilgu, tad BO1 arī derēs.

6. Jāatrod tikai otrais, un pilnīgi noteikti.

Link to comment
Share on other sites

On 1/29/2020 at 10:05 AM, Arcca said:

1. Paid entry - yep. Būs uzreiz mazāk cilvēku, viss ātrāk ies, un lielāka interese piedalīties un pacensties pārējiem.

2. Vismaz 2, un up to max of 5.

3. Peak times, ne ātrāk kā 18:00-19:00 noteikti. Jārēķinās, kad cilvēki ir atpakaļ no darba, stuff like that, vai arī brīvdienās.

4. Es drīzāk domāju, ka single cup ar dažādiem weapons varētu būt nice, ja mērķis ir atrast "best player". No otras puses, ja tiktu veidoti šāda veida vairāki turnīri, ar "best deagle", "best AK", etc, tas arī ļoti labi strādātu.

5. Es personīgi esmu par BO3 ar USP/Rifle pēc izvēles/AWP, bet ja tas būs par ilgu, tad BO1 arī derēs.

6. Jāatrod tikai otrais, un pilnīgi noteikti.

Principā visu to ko es varētu teikt ir @Arccapateicis tik cik man vēl neliekas slikta @ernersideja par cilvēku spēlēšanu pašu sarunātos laikos. Kā jau cilvēks citā laika zonā dzīvojot es varbūt nespētu būt konkrētā stundā on, bet varbūt es varu būt stundu pirms vai pēc un mans pretinieks ir ar mieru tajā pašā laikā maukt.

Link to comment
Share on other sites

1. Paid entry

2. Domāju optimālā dalības cena varētu būt 5 eiro

3. Vakarpusē pēc 19 būtu ideālais laiks

4. un 5. Manuprāt, būtu labi bo1 aim_map, tā, lai turnīrs baigi neievelkas līdz vēlam vakaram.

6. yeah sure, why not

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dalības maksa varētu būt tie paši pieci eiro.

Labāk rīkot brīvdienā, tad lielākai dalai ir brīvs, vakari katram savādāki un laiks ierobežotāks.

Link to comment
Share on other sites

Ja figurē dalības maksa, tad prasītos kkādu drošību ac formā.

Par laikiem un formātu - atkarīgs vai ideja cup'am tīri, lai cilvēki paspēlē - vai iespējams ir kādas idejas kko strīmot?

Pēdējais variants piespiež to rīkot  vienā dienā, kā turnīru. Pēc prakses tos online aim turnīrus, kurus es esmu spēlējis vēsturē - vienmēr pretinieki sarunā laiku,

kad spēlēs (kaut kādās zināmās robežās) Un vnk nodod demo kā pierādījumu.

Iesaku sākumā uztaisīt pāris test versijas tam cup'am, bez dalības maksas. Lai papētītu kādi formāti labāk strādā, pirms dalības maksu iesaistīt turnīra formātā, kuram būtu kādas nepilnības.

Personīgi vēlētos, lai dalītos cups ar rifle(bez sg un auga) un awp atsevišķi. Pistoles nezinu vai ir jēga vēl likt papildus. Secīgi pēc organizētiem cup'iem var mainīt formātu un atļaut visus ieročus, vai ieviest stadijas, kad kas jālieto.

 

Pavisam nopietns jautājums ir kartes, kuras tiktu šim turnīram atlasītas. Man pašam galvā ir vadlīnijas, kam vajadzētu būt/nebūt šādās kartēs, tākā tuvāk tam jautājumam, es arī labprāt pieķertos, kad būs aktuāli.

 

EDIT: Atcerējos, par leģendāriem nostāstiem, ka boomix esot kkādu prototipu AC ķimerējis, nonākot pie slēdzieniem, ka kautko sakarīgāku par vac, nav tik nereāli uztaisīt. Ir kādam detalizētāks info par ko viņš tajā visā epopejā darīja savulaik? :D

Edited by Jaller
atcerējos kautko
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jaller said:

cups ar rifle(bez sg un auga)

Vari argumentēt, kāpēc gribi izslēgt SG/aug? Kāpēc jāuzspiež lietot AK/M4, ja ir objektīvi labāki ieroči, kas tiek lietoti nepārtraukti?
Piemēram spēlējot matchmaking es mēdzu ar AK vairs vispār nespēlēt jau nezin cik ilgi, sāku lietot SG vēl pirms viņs bija buffed, so gribi teikt, ka šādā turnīrā man tiek uzspiests disadvantage? 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Arcca said:

Vari argumentēt, kāpēc gribi izslēgt SG/aug? Kāpēc jāuzspiež lietot AK/M4, ja ir objektīvi labāki ieroči, kas tiek lietoti nepārtraukti?
Piemēram spēlējot matchmaking es mēdzu ar AK vairs vispār nespēlēt jau nezin cik ilgi, sāku lietot SG vēl pirms viņs bija buffed, so gribi teikt, ka šādā turnīrā man tiek uzspiests disadvantage? 

1v1 un 5v5 salīdzināt nav īpaši gudri. Aim turnīrs ir turnīrs uz aim, nevis kur vienam cilvēkam ir lielāks advantage jo viņš skraida ar scoped lāzeri. Domā ko gribi, katram savs viedoklis, bet nu 1v1 turnīrs iekš aim_map viennozīmīgi tikai ar tiem ieročiem kas mētājās tur pat mapē.

Edited by latvianguy
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Arcca said:

Vari argumentēt, kāpēc gribi izslēgt SG/aug? Kāpēc jāuzspiež lietot AK/M4, ja ir objektīvi labāki ieroči, kas tiek lietoti nepārtraukti?
Piemēram spēlējot matchmaking es mēdzu ar AK vairs vispār nespēlēt jau nezin cik ilgi, sāku lietot SG vēl pirms viņs bija buffed, so gribi teikt, ka šādā turnīrā man tiek uzspiests disadvantage? 

Pavisam noteikti, ja runa ir mid to long/long distances, kur galva pretiniekam reprezentē pikseli. Paralēli tam šiem ieročiem ir savādāka modulācija dmg/spreadam. Ja būs teiksim augs ar sg, tad tie, kas arī tāpat būtu potenciālie uzvarētāji, pavisam noteikti lietos sg dēļ priekšrocībām(scope reindžā, scoped spray, lai mazāks spreads un armor pen, lielāks nekā ak). Es uzskatu scopošana un tie wepi šajā gadījumā iet pret aim tūrnīru/karšu ideju.- kas būtu - spēt izcelties ar ieroci visos reindžos, nevis, kad pa tālu, scopot, vai turēt anglu, lai nosprejotu bodyā ar to damage) - tas būtībā samazina skill'a griestus vidējā arītmētiskā indivīda aimingā.

 

+ scopojamie rifle pēc 2014 gada ir tikai buffoti,nerfoti ar cenu. Es jau pirms tam zināju, jo viņi reprezentē, jo arī viņus biju lietojis.

Tiem ieročiem ir labāki stati, tādēļ viņi ir objektīvi labāki. Ja liekam sg/aug vienā maisā ar ak/m4, tad awp arī ir jābūt, kā variantam starp tiem visiem, jo tad kautko vēl dalīt būtu nonsens.

 

 

TL:DR - to ieroču mehānika aim kartēs man neliekas, kā vajadzība vai alternatīva.

Edited by Jaller
Z\
Link to comment
Share on other sites

Bišk iebrauc otrā grāvī, liekot single shot snaiperi ar automatic rifles kopā, bet nu tas tā.

Okey, tad varbūt skatamies no otras puses - kāda mārrutka pēc šaujam ar M4/AK, mošk uzreiz taisam augšā SG/AUG turnīru, ja jau tie ir obviously labāki visos punktos. Tad taču visiem vajadzētu būt OK ar to, jo ieroči būs labāki. Jo pēc Tavas loģikas šobrīd tiktu uzspiesti objektīvi sliktāki ieroči. 

Un kāpēc tad vispār cilvēki spēlē ar AK, ja eksistē SG? Pateikšu priekšā - jo cilvēkiem joprojām ir tas pats AK pieradums un arī savas personīgās preferences izvēlē. 

Tik pat labi varētu arī likt galil/famas only, vai ko tur daudz, liekam mp5.

@latvianguyUn spēlējot 5v5 cik bieži Tu sastopies ar 2+ pretiniekiem reizē, vai tomēr biežāk ir vairākas 1v1 situācijas viena pēc otras, hm?

Edited by Arcca
Can't type for shit.
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Arcca said:

Bišk iebrauc otrā grāvī, liekot single shot snaiperi ar automatic rifles kopā, bet nu tas tā.

Okey, tad varbūt skatamies no otras puses - kāda mārrutka pēc šaujam ar M4/AK, mošk uzreiz taisam augšā SG/AUG turnīru, ja jau tie ir obviously labāki visos punktos. Tad taču visiem vajadzētu būt OK ar to, jo ieroči būs labāki. Jo pēc Tavas loģikas šobrīd tiktu uzspiesti objektīvi sliktāki ieroči. 

Un kāpēc tad vispār cilvēki spēlē ar AK, ja eksistē SG? Pateikšu priekšā - jo cilvēkiem joprojām ir tas pats AK pieradums un arī savas personīgās preferences izvēlē. 

Tik pat labi varētu arī likt galil/famas only, vai ko tur daudz, liekam mp5.

@latvianguyUn spēlējot 5v5 cik bieži Tu sastopies ar 2+ pretiniekiem reizē, vai tomēr biežāk ir vairākas 1v1 situācijas viena pēc otras, hm?

Es saku vēlreiz, personīgi man ir vienalga, kuri ieroči tur figurē.

bottom line - SG pret ak,m4,aug ir vairāk priekšrocību nekā aug pret ak vai m4,  vai jebko citu. Viens šots galvā, kad distance nespēlēs lomu, jo ir zooms - priekš manis ir čīzošana, jo automātiski vajag mazāk prasmes nekā rifle dažādās distancēs. Es nesaku, ka mans viedoklis ir pareizs, kā arī šēit nestrīdos.

Tādēļ - iesaku iet vienkāršu ceļu. ESL u.c. aim turnīri strādāja pēc principa, kur ir noteikts mappools un katrai kartei bija piesaistīti noteikti ieroči. Tādēļ cilvēki paspēj paspēlēt ar katra veida ieroci konkrētās kartēs, jo visa sāls ir tajā, ka visas aim kartes nav paredzētas visiem ieročiem.  Vēl patīkamāk būtu, ja varētu sabīdīt tādu kā multi map, lai serveris uzforco wepu atkarībā no kartes. Tad strādātu bo1 variants un visi paliek laimīgi. for instance pirmie 4 raundi - pistols, 7 rifle, 4 - awp. Pēc change katru raundu cits ierocis.... bet nu te es jau aizrāvos..

p.s.

"Bišk iebrauc otrā grāvī, liekot single shot snaiperi ar automatic rifles kopā"    tiešām? Ar sg tev vajag vienu shotu galvā, kad tev ir mobilitāte zoomā lielāka nekā awp spēlētājam. To es spriežu no visiem awp čuvakiem midā, kas ir atrijuši ntās reizes to mēģinot.

Šitā tu nevari fiziski nolikt čuvakus ar awp identiskā situācijā, cuz u slow and need to reload. (ieliku ar timestampu, kur uzreiz sākas konkrētais moments par ko es runāju)

 

Edited by Jaller
palaboju
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Jaller said:

 

 

Un šeit arī ir jūsu atbilde. Tas ierocis ir joks un viņu nedrīkst salīdzināt ar AK un M4 ja runa iet par 1v1. 

5v5 matčos pie kājas ko tu lieto, bet jautājums - cik bieži 1v1 turnīros tu redzi SG un AUG atļautus? 

 

Es vienmēr esmu bijis no tiem kas saka, ka tiem brīnumiem arī arena serverī nav vietas jo tas nav tas pats it īpaši mapēs kur attālums starp spēlētājiem ir lielāks, bet nu neviens tak neklausās. :D Protams risinājums būtu nevis izņemt pavisam bet likt kā roundu kur abiem ierocis ir tāpat kā AWP vai pistoļu round.

Edited by gepardC
Link to comment
Share on other sites

Esmu nonācis pie secinājuma, ka, ja es spēšu visu pareizi salikt, tad izmantošu faceit turnīru sistēmu, kur būs arī AC.

Pirmajam turnīram ko es plānoju veidot nākamo sestdien ~18:00, dalības maksa būs 1 eur, tas lai jūs mudinātu par kaut ko spēlēt, lai piesaistītu vairāk cilvēku un, lai es redzētu pieprasījumu. Ja man patiks pieprasījums, dalības maksa nākošajos turnīros būs star 2.5-5.

Ja nu gadījumā es nespēšu salikt tā kā esmu ieplānojis, nāksies gaidīt, kad boomix kaut ko uztaisīs.

1v1 Turnīrs, Single bracket, ieroči- Ak, emkas, awp, par kartēm nezinu gan jau def populārākās aim kartes.

 

Negribu jums neko solīt, bet ja man pēc pāris mēnešiem vai pat gada šis viss pasākums patiks, es apsveru domu go big un šajā visā pasākumā iesaistīt savu maku, organizējot 5v5 Lana turnīrus, ja goexanimo pārstāvji vēlēsies sadarboties vai mani apmierinās viņu īres maksas.

Tas īsumā būtu visa no manas puses, jauku jums dienu.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×