Jump to content
akka

Lāzertags 15.02.20

Recommended Posts

KKPy5Nz.png

Sveiciens visiem šajā aukstajā un vējpilnajā dienā, kad tā vien gribās sēdēt mājās un neko nedarīt, lai gan, daži no Jums tāpat neko nedara, tad kāpēc lai neizkustētos jau pēc mazāk kā mēneša? 

Kad?
15.02.20
Kur?
Mārkalnes iela 10, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga ( spied te, varbūt noder )
Cikos? 
sākas 13:45, vēlams ierasties ~13:15, lai Jūs varētu iepazīstināt ar to visu pasācienu, kas un kā, atrastu īsto aprīkojumu un tad uz tiem 13:45 visi ready, jautājumu nav un ballīte var sākties.
Kas ir lāzertags?
Tas pats kas peintbols, tikai bez sāpēm, vienīgais ko sajutīsi - vibrāciju un kā frogs teiktu - "zaudes garšu" 
Ja tomēr kāds nesaprot kas tas ir, tad lūdzu, maziņš ieskats

Visu pārējo par un ap lāzertagu tur uz vietas izstāstīs, būsim dalīti 2 komandās, cerams, ka manā nebūs boomix, bet nu, manuprāt, galvenais ir labi pavadīt laiku, nevis NEuzvarēt. :shoot:

Vietu skaits ir ierobežots, maksimums 16 cilvēki, respektīvi katrā komandā 8, minimums 6 cilvēki, 3v3, ez life, ja ir vēl kādi jautājumi, tad droši jautājat tepat topikā
 

Kā pieteikties?

 


Aizskaiti 15€ uz šo kontu, lai tiktu apstiprināts 

LV82HABA0551036053538
SANDIS ANDRIANOVS


Maksājuma mērķī ieraksti savu foruma niku, vārdu uzvārdu, tikko būs nauda atnākusi - tiksi pievienots topikā.

Cita noderīga informācija - identijs sponsorēs free picas ( ne visiem, tikai tiem kas pelnījuši, jk )
Vēl tur ir galds ar pinpongu, tāpēc jāāā, ja būs baigi bad, vai pirms / pēc nebūs ko darīt, tad droši to arī varēs uzspēlēt, kaut kā tā! 

 

apstiprinātie dalībnieki
boomix
akka
sokoladee
lollka
dzīvnieks
kay27

Arcca
Lenards
Ieva (mikeri)




 

 

Link to comment
Share on other sites

Biju tur ar boomixu un vēl 2 draugiem, ieteiktu to vietu visiem, reāli jautri , žēl ka netieku bet gribētu,  ieteiktu izskriet kādu labu apli pirms  braucat uz turieni, kājas sāpēs ļoti pēc tas vietas.

Un ņemat ūdens pudeles līdzi , tās var nest iekšā "arena", gribēsies dzert ļoti traki pēc pirmās stundas 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, jeans said:

Es nezinu, kad man bija četrpadsmit, tad man interesēja šādas lietas, bet vairāk diemžēl nevelk, bet nu gan jau daudz čuvaki, kas gatavi izmēģināt cs īstajā dzīvē. 

The fuck? Man drīz būs 27, un es mēģinu saprast vai varēšu sabīdīt kopā ar 14-o, because sieva. 

These things are hella fun. 

Link to comment
Share on other sites

Es piedalos! :)

On 1/23/2020 at 1:57 AM, jeans said:

Es nezinu, kad man bija četrpadsmit, tad man interesēja šādas lietas, bet vairāk diemžēl nevelk, bet nu gan jau daudz čuvaki, kas gatavi izmēģināt cs īstajā dzīvē. 

Nevajadzētu pieminēt vecumu. Mums ģimenē visi labprāt uzspelē, sākot ar mazo māsu, beidzot pat ar opi. Atkarīgs cik pats aktīvs esi, un varbūt kompānija vajadzīga īstā? :)

Link to comment
Share on other sites

bijām tikai 9, bet still was fun.

D0CX4Qq.jpg

kaut kāda statistika
HM8QDnG.png
žēl, ka es labs tikai csā :(
s93kYn2.png

paldies visiem, nezinu ko Jums dot, varbūt kādu idc, varbūt awardu, bet to tuvākajā gadā izdomās, turās un līdz nākošajai reizei. :wub:


p.s serveris lagoja, grūti bija pašaut un mape shit, tas tā, mazam aizbildinājumam kāpēc es tik bad... 
p.s.s tabula jāskatās no otra gala, so ye.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×