Jump to content
Jkdazoid

Labs rīts.

Recommended Posts

Labs rīts , radās tāda maza doma galvā to kad būtu idēāli / foršāk uzstaisīt vairāk slotu @ pub serveri , kaut via līdzīgi kā Arēnas serverī vai arī ap 24 slotiem ,jo 20 sloti ir itka daudz jā ,bet no otras puses arī mazliet pietrūkst tās vietas priekš mirstīgām personam , jo pārsvara serveri pārvalda vipi un tas ir kinda yeaa! Cerams  un protams kad ir iespēja to īstenot ,bet man liekas to kad kaut kad ir varbūt līdzīgs topiks veidots, tad attvainojos.

Ar cieņu Jk

Link to comment
Share on other sites

Neteikšu ka ir nepieciešams papildināt slotus, jo tādejādi būtu pārāk daudz spēlētāju, kas dažos aspektos ir nesabalansēti, daļēji piekrītu linceenam, bet nevis obligāti ffa, bet kādu citu servera ideju (itkā par to jau bija apspriede, bet laikam tā arī pie vienas apvienotas idejas netika), tādēļ cerams tuvākajā laikā būs kāda nopietna apspriede tautai ar augstākstāvošajiem un nonāksim pie kāda risinājuma. Varbūt tas būs pubs ar community mapēm, varbūt retake serveris, varbūt arī kāda cita opcija.

Link to comment
Share on other sites

Jām nebiju iedomājies par pub2 ,bet nu tāda ideja arī ir forša! Pēc manām domām otrs serveris arī būs pils ,bet protams tas nav jālemj ne man ne mirstīgajiem ,bet gan augstāk stāvošākām personām , redzēsim ko viņu doma un saka par tādu ideju ,bet nu otru serveri atverot būtu baigi labi :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jkdazoid said:

Jām nebiju iedomājies par pub2 ,bet nu tāda ideja arī ir forša! Pēc manām domām otrs serveris arī būs pils ,bet protams tas nav jālemj ne man ne mirstīgajiem ,bet gan augstāk stāvošākām personām , redzēsim ko viņu doma un saka par tādu ideju ,bet nu otru serveri atverot būtu baigi labi :)

vel ir arī iespēja nopirkt vipu

Link to comment
Share on other sites

Nopērc vip un miers.

Pubs ir pilns tikai konkrētos momentos, ja būs 2 serveri - ticu ka otrais reti vai nekad nebūs pilns vienlaicīgi ar pirmo.

Link to comment
Share on other sites

Nu es domāju pa lielam varētu topiku taisīt ciet , jo kā ne kā aktivitātes n shit nekādas nav + gjau ari pub2 nebūs , kā iepriekš minēja gepardC , varbūt kaut kad kaut kas nākotnē cits notiks , jeb kā teikt varbūt arī nākotnētiks attvērts 2 serveris ,bet nu pagaidam es domaju par agru arī ,jo skatoties uz aktivitāti serverī apmēram pēc 20-21 jau serveris ir pustukš.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×