Jump to content
Mr.NobodyX

Nepamatots WH bans InsaneCamper

Recommended Posts

Sveiki draugi :D !

1. Pilnais bana info izraksts no konsoles https://identy.lv/csgo/bans/info/3304

SERVER:         [LV] ★ LATVIAN PUBLIC SERVER - IDENTY.LV !WS !KNIFE
ADMIN:        Arcca
REASON:        Wallhack
TOTAL:        permanent
TIME LEFT:     permanent


2.  Grūti būt rakstīt paskaidrojumu, jo šis ir kā pie skolotāja, bet nu okey. Kā jau teicu, šis bans ir nepamatots , jo neprotu hakot. Iemesls

  • spēlēju uz Mac,
  • citi zina , kad pat nemāku spēlēt pietiekami labi, ka pat nemaku hakot
  • esmu lucky cilvēks, kam paveicās dažās situācijās, piemēram 13 raundā zinot ar nojautu , ka kāds krosos mid ct uz b vai otradies. paskatījos MIDā durvīs un redzēju čali kustāmies. šāvu pa lodēm līdz aizķēru un ierāvu galvā. tā vienkārši bija nojauta.
  • lūdzu paskaties, citas spēlēs vai es hakoju vai nē, bet citi teiks to, ka ir dīvainas situācijas, bet nu es nehakotu.

3*. DEMO fails pielikumā vai links:

4. PUB serveris DUST2 mape 13 raunds  1:14 sekunde ( uzliksts laiks) 2020-01-04 20:20:11
________________________________________

P.S Zinot mani esmu random cilvēks, kura main acc tika ar paša rokām izdzēst. Kā arī esmu īpatnēja rakstura cilvēks :D .

auto-20200104-1956-de_dust2.dem.bz2

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd nevaru paskatīties demo vēlreiz, tāpēc komentārs par to, ko atceros no pašas spēles. Rīt ap pusdienlaiku varu editot komentāru pēc demo apskatīšanas, ja nebūs vēl aizvērts.

Nu tātad, viedoklis no manis par to, kāpēc bans:

  • Pirmais shady moments, kad sāku skatīties bija no tuneļiem uz B site, kur crosshair izmainījās precīzi uz head level tieši pirms pretinieks izgāja uz angle.
  • Otrais shady moments ir arī pievienotajā video redzamais - atkal crosshair ir uz head level tieši pirms pretinieks ir redzams, plus arī ļoti suspicious prefire.
  • Pie tā paša ņēmu vērā profilu - noname F2P spēlētājs, Steam profils vispār bez contenta, kas arī parasti ir rādītājs uz throwaway hacking account. 
  • Kā arī bija komentārs no cita decent spēlētāja vēl pirms es sāku pievērst uzmanību par to, ka viņam ir kaut kādi čīti.

Kā jau teicu - rīt uzmetīšu aci pašam demo vēlreiz, ja būs kāds komentārs, tad tas būs zemāk.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arcca said:

Steam profils vispār bez contenta

Steam profilā ir kontents kopš izveidošanas! sry ja neredzi!

1 hour ago, Arcca said:

atkal crosshair ir uz head level tieši pirms pretinieks ir redzams, plus arī ļoti suspicious prefire.

amm ja tu spēlē ikdienā un/vai esi spēlējis agrāk, tad skili nepazūt tik ātri/zināšanās .Kā arī zināms, kādā augstumā jābūt kursoram, tad aiziet un reaction ir jābūt.

1 hour ago, Arcca said:

Pirmais shady moments, kad sāku skatīties bija no tuneļiem uz B site, kur crosshair izmainījās precīzi uz head level tieši pirms pretinieks izgāja uz angle.

iedot momentu kad man bija shady kāda situācija par b tuneli . gribu redzēt

1 hour ago, Arcca said:

Kā arī bija komentārs no cita decent spēlētāja vēl pirms es sāku pievērst uzmanību par to, ka viņam ir kaut kādi čīti.

Mazs hints ar Macros Pelīti nav aizliegts spēlēt ;)

Link to comment
Share on other sites

Arcca ko tu gribi lai es skatos tajā demo, ja bano tad bano ar domu lai ir pietiekami pierādījumi nevis viens raunds, kas ja godīgi pilnīgi varēja būt legit (šitais no pieredzes). Vēl nesaprotu par kādu b tuneļu momentu tu runā ja viņš tajā VIENĀ RAUNDĀ pat tuvu nebija aizgājis uz b pusi un tu viņu fiziski nevarēji sākt specot līdz tam brīdim kad nomiri burkā. 
"Profils bez medaļām" "Free to play profils" ???????????????????? Still tas neko faking nemaina vai free to play vai pay to win identy spēlētājs, tāpat vienmēr ir jābūt pietiekami pierādijumiem.

Lai cik stulbus komentārus varētu uzrakstīt par xhair placement un tāpat skatīties grīdā, vai tikpat kā atzīties ka pelītē cheati, bans noņemts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×