Jump to content
latvianguy

Laiks ieviest RETAKE serverus?

Vai JB un Surf nomainīt pret Retake serveriem uz testu?  

55 members have voted

  1. 1. Vai JB un Surf nomainīt pret Retake serveriem uz testu?



Recommended Posts

Čau, te Sindija! Tā kā simplijs padeva ideju, un Clubsteps ir slinks, viņš man teica lai uzrakstu šo topiku, saistībā ar to kas būtu jāmaina saistībā ar serveriem. Es nezinu kā smuki sataisīt topiku, es uzliku pa vidu tekstu, un ar to nāksies jums sadzīvot šodien.

Tātad visi zin, ka JB serveris ir nomiris jau kādu laiku, arī surfs ir nespēlēts, vai aizvērts (nezinu, jo nespēlēju nevienā no viņiem). Šodien, precīzāk apmēram pirms pusstundas čatā sākās diskusija par retake serveru ieviešanu. Cik zinu, šis topiks jau izrunāts ir bijis, saistībā ar retake serveru ieviešanu. Nebūs profit, pārak maz spēlētāju etc.

Es personīgi nesaprot, kas tur notiek backgroundā. kā tur viss jātaisa un kā var naudu dabūt, bet zinu to, ka kaut ko ieviest JB vietā vajadzētu noteikti. Tie kas nezin kas ir retake, retake ir warmup cs:go mods, vai arī teiksim trenēšanās mods, kur tu trenējies aizsargāt post-plant situācijā saitu kā T, un retakot saitu kā CT. 

 

Simplijs pameta ideju, Clubsteps ir pārak slinks, un man ieteica uzrakstīt, jo neviens cits čatā neko lietas labā negrib darīt. Man personīgi viedoklis ir sekojošs - 2 retake serveri, jo vienā retake severī parasti ir 9 līdz 10 max sloti. Es nezinu, vai tieši Retake vai adminiem ir kas cits padomā. Cik zinu VIP nebūtu labi pievienot šādā serverī kā Retake, bet nu varbūt kaut ko ar slotiem var sadomāt.

 

Es nezinu, vai šis topiks palīdzēs. Es neesmu nekāds baigais topiku rakstītājs, bet gan jau komentāros varat balsot, un rakstīt. Ieteicams tieši par šo modu, kaut kādus ieteikumus vai tipus lai administrācijai vieglāk izdomāt.

 

Paldies. Laikam? Labi, atā.

Edited by latvianguy
Link to comment
Share on other sites

Tā vien liekas, ka game modes, kas ir ar actual šaušanu ir populārākas, nekā movement-based vai RPG-style. Es pilnīgi noteikti būtu par, bet rodas jautājumi par reālo izpildījumu. Jo retake serveri ir pēc būtības 2v2 vai 3v3. Kas nozīmē, ka serveris ir vai nu pilns, vai tukšs, nothing in between. Un ja vien nav opcijas to veidot līdzīgi kā arēnā, par ko es stipri šaubos, tad atliek tikai uzreiz cept augšā vairākus tādus serverus, kas atkal rada citas problēmas.

Un vai nebūs atkal piemērs ar mēnesi aktīvu serveri, un visiem apniks?

Mana balss par jā - vajag.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Arcca said:

Tā vien liekas, ka game modes, kas ir ar actual šaušanu ir populārākas, nekā movement-based vai RPG-style. Es pilnīgi noteikti būtu par, bet rodas jautājumi par reālo izpildījumu. Jo retake serveri ir pēc būtības 2v2 vai 3v3. Kas nozīmē, ka serveris ir vai nu pilns, vai tukšs, nothing in between. Un ja vien nav opcijas to veidot līdzīgi kā arēnā, par ko es stipri šaubos, tad atliek tikai uzreiz cept augšā vairākus tādus serverus, kas atkal rada citas problēmas.

Un vai nebūs atkal piemērs ar mēnesi aktīvu serveri, un visiem apniks?

Mana balss par jā - vajag.

 

Ja serveris ir pilns, kas nebūtu grūti dabūt (jo 10 sloti vai 9 max pa serveri), tad parasti ir 5v4 situācijas. Domāju tas pats kas ar arēnu, cilvēki ienāks pasildīties, stabili serverī varētu būt aktivitāte. Parasti retake serveri ir pa 2 vai 3, pagaidām cik saprotu ir 2 sloti serveriem, bet es personīgi nezinu ko viņi domā darīt, divus vai vienu retake likt, ja cilvēki piekritīs, un ja viņi paši piekritīs. Parasti jau apnīk tie serveri kur nav ko šaut. Ja pubā stabili aktivitāte, un arēnā arī viņa nepietrūkst, domāju ka tur nebūs problēma piepildīt 9 cilvēku serveri.

Link to comment
Share on other sites

Ideja nav slikta, bet nu te ir kārtējais jautājums vai īpašnieki vēlās iet šajā virzienā.

Tā slotu fīča varētu būt slidena jo 10 sloti kā jau @Arcca pieminēja. Serveris būs vai nu pilns vai tukšs. Labi var abus serverus par tādiem uztaisīt bet jādomā ir arī par ienākumiem. Vipam būtu prikols? Ko tad viņš dotu? Slots 10 cilvēku serverī būtu krietni bēdīgi tiem kas nepirktu vip tad.

Jo nu neesam bērni un zinam kā lietas strādā, viss projekts nepastāv par baltu velti un kaut kā ir arī jāpelna lai spētu visu pasākumu uzturēt un visiem būtu fun.

Link to comment
Share on other sites

Retake ir labi, bet kā citi piemin tad tā ietilpībā ir kāda ir! Ja grib retake tad jātaisa vairāki, ja nē tad VIP statuss sedēs tikai iekšā un principā uztaisīts serveris tikai dažiem (9-10) izredzētiem ļaudīm!

Edited by Defs
Link to comment
Share on other sites

Man personīgi nepatīk spēlēt 5v5 retakes un tāpēc ņemot vērā identy popularitāti serveris varētu būt 5v5 ļoti bieži. 
parasti retake serveri ir 12 slotu serveri, spelē 5v5 retakes, 2 sēž specos un gaida waiting queue.

Ja jau tehniski ir tie divi serverī free, un "neizmantoti" tad kā testu varētu uztaisīt 2 retake serverus un nodrošināt, ka spēlētāji paliek serverī uz ilgāku laika periodu kas nav viena nedēļa.

Es domāju ka retake servera temats akkam un boomixam ir aprunāts, tāpēc ja ļoti gribat to retake serveri, tad ar šo topiku cenšaties vislabāk pierunāt viņus.

Link to comment
Share on other sites

Ja gribat aizvietot ar aktīvu serveri, tad labāk tomēr būtu DM FFA uztaisīt, jo ar retakes tā ari būs, ka būs jāver vaļā vairāki serveri, kas nebūs izdevīgi. VIP retake serveros būs bezjēdzīgi, jo tādos serveros parasti viss ir iedots attiecīgajos raundos.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, reggiN said:

Ja gribat aizvietot ar aktīvu serveri, tad labāk tomēr būtu DM FFA uztaisīt, jo ar retakes tā ari būs, ka būs jāver vaļā vairāki serveri, kas nebūs izdevīgi. VIP retake serveros būs bezjēdzīgi, jo tādos serveros parasti viss ir iedots attiecīgajos raundos.

Nekur neesmu minējis VIP, teicu ka tur tieši nevajag. DM FFA baigi VIP kaut ko dos, izņemot slotu? Abi ir vienāds variants, pelņu būs grūti nopelnīt bez kaut kādas toplv stratēģijas serveru taisīšanā. Bet nu, kā ir tā ir.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, preacher said:

jums šeit nav ''big picture'', 80% no LV community ir silveri, kas nāk uzspēlēt csu for fun, neviens no tiem 80% neies kko tur tryhardot retake serverī. esat bled reāli un beidzat murgot.

apšaubu tevi vecīt, actually ir daudz latviešī kas ļoti labi spēlē, un iesildās tieši retake, un kapēc kāds mg1 nevarētu arī tur uzspēlēt lai trenētu savu skillu pret augstāka skilla līmeņa spēlētāju ?

un 80% tiešām nav silveri XD

Link to comment
Share on other sites

Ideja man patīk, noteikti iegrieztos serverī, bet šaubos, ka šis būtu ilgtermiņa variants. JB bija vipi, modeļi etc., kas padarīja serveri kaut cik rentablu.

Domāju, ka, ja ver jaunu serveri, tam ir jābūt custom made ar kādu odziņu, nevis standarta Retake. Pretējā gadījumā, kā jau minēja iepriekš, tas bieži būtu vai nu pilns vai pilnīgi tukšs.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, _TnT_ said:

Ideja man patīk, noteikti iegrieztos serverī, bet šaubos, ka šis būtu ilgtermiņa variants. JB bija vipi, modeļi etc., kas padarīja serveri kaut cik rentablu.

Domāju, ka, ja ver jaunu serveri, tam ir jābūt custom made ar kādu odziņu, nevis standarta Retake. Pretējā gadījumā, kā jau minēja iepriekš, tas bieži būtu vai nu pilns vai pilnīgi tukšs.

CS 1.6 style war3

P.S - Protams ar Custom Mapēm, ne tikai dust2, mirage, cache utm.l

Edited by sniedzinsh
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, sniedzinsh said:

CS 1.6 style war3

P.S - Protams ar Custom Mapēm, ne tikai dust2, mirage, cache utm.l

Neticu ka taisītu, bet + par to post tikai tāpēc ka uzsita man atmiņas :D 1.6 laikā favourite mode.

Link to comment
Share on other sites

Tapat tas surf nekad nav stradajis un ari nekad nestradas jo nekad surf nav stradajis un ari jb nekad neesmu spelejis un ari nespelesu bet isti vienalga kuru nomaina un ja. Tagad kad esmu sakrajis vienu bileti iesu noskrapet to tur.

Link to comment
Share on other sites

Es noteikti, ka nespēlētu un šaubos, ka arī būs profitable - retake jau ir domāts, lai mazliet iemācītos spēlēt, VIP tur būtu ļoti liela meme, imho. JB jau vispār riktīgs fun serveris, kur nekas nopietns nenotiek un PUB jau vienkārši atpūtai. Labāk tad tiešām WAR3

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, reborn said:

Es noteikti, ka nespēlētu un šaubos, ka arī būs profitable - retake jau ir domāts, lai mazliet iemācītos spēlēt, VIP tur būtu ļoti liela meme, imho. JB jau vispār riktīgs fun serveris, kur nekas nopietns nenotiek un PUB jau vienkārši atpūtai. Labāk tad tiešām WAR3

No WAR3 lielāka jēga arī nebūtu. People are just riding the nostalgia train. Jā, bija super fun 1.6 laikos, bet tie laiki ir sen garām.

Vienīgie serveri, kur tauta ir konstanti, ir pubs un arēna. Drīzāk otru pubu/arēnu vai pat abus uzcept augšā. Ik pa laikam ir bijušas runas par otru pubu, bet tā arī viss palicis tikai runas līmenī. No pašas administrācijas ir bijuši topiki par citiem serveriem, pat par 1.6 serveri un joprojām nekas nav noticis.

Jo vairāk topiki par jauniem serveriem tiek uztaisīti un ignorēti, jo vairāk vienalga paliek par to visu. At this point, tik daudz topiku un viedokļu ir izteikti forumā par šo tēmu, ka boomixam jau ir viss nepieciešamais, galvenais ir sākt kaut ko darīt. Ja negrib neko taisīt, tad tā lai arī saka, vismaz būtu mazāk topiku par to un arī neviestu lieku cerību.

 

Edited by Clubstep
Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2020 at 1:53 AM, Defs said:

Retake ir labi, bet kā citi piemin tad tā ietilpībā ir kāda ir! Ja grib retake tad jātaisa vairāki, ja nē tad VIP statuss sedēs tikai iekšā un principā uztaisīts serveris tikai dažiem (9-10) izredzētiem ļaudīm!

VIP priekš Retake serveriem ir bezjēdzīgi es domāju. Ja pastāv Retake serveris , tad es domāju kad VIP uzreiz vajadzētu izņemt no šiem serveriem.

Ideja laba, bet nu hz vai kaut kas notiksies.

Esmu par...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×