Jump to content
reggiN

PUB VIP

Recommended Posts

Kā jau lielākai daļai zināms pub vips dod tev bruņas, kit ct pusē, visas granātas, vip tagu un papildus dzīvības par katru killu. Pret šo visu man nav pretenziju, jo šis ir lielākais iemesls kāpēc pats iegādājos vip pubā, BET kas man ļoti nepatīk VIP ir tas, ka tu redzi izdarīto damage pirms tevi nošauj, t.i. tu redzi, ja esi izdarījis damage caur sienu vai caur smoku, kas manuprāt, ir diezgan overpowered. 

Mans ieteikums būtu noņemt izdarīto damage, ko izdara caur sienu un smoke un atstāt izdarīto damage, kad tevi nošauj, jo tas ir negodīgi pret citiem tiem, kuriem nav VIP. 

Piemērs, inferno bananā ct pusē, iemet smoku un ar perfektu timing sāc šaut, ja redzi damage, tad tu jau zini, ka kāds iet uz mid vai mēģinās tikt bananā. 

Iespējams esmu neskaidri izteicies, bet ceru, ka domu sapratāt.

 

Link to comment
Share on other sites

jo tas ir negodīgi pret citiem tiem, kuriem nav VIP <- un granātas/armor/kit nav negodīgi? Tad principā damage indikatoru nevar, jo tas ir negodīgi, bet free nades var, bet tas arī ir negodīgi? Tad varbūt vispār nekādus vipus nevajag, jo tas ir negodīgi.

Protams, ka tas ir overpowered, par to jau nav ne runas. Equipment katru raundu kas ir 2500 + 400 arī ir overpowered, bet par to nav tik interesanti sūdzēties kā par damage indicator. That's the whole idea.

Link to comment
Share on other sites

tbh, es tam fujakam piekrītu, feed backs ka trāpa enemyam caur smoke ir lielāks advantage nekā smirdīgs smoke utt, kuru 90% no pub spēlētājiem tā pat nemāk izmantot. 

Ja nēsi pilnīgs ana pauris to smoke + dmg indicatoru vai wallbang + dmg indicatoru var viegli abjusot nekad neesmu sapratis iemeslu kāpēc lai vispār vinjs tur būtu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Arcca said:

jo tas ir negodīgi pret citiem tiem, kuriem nav VIP <- un granātas/armor/kit nav negodīgi? Tad principā damage indikatoru nevar, jo tas ir negodīgi, bet free nades var, bet tas arī ir negodīgi? Tad varbūt vispār nekādus vipus nevajag, jo tas ir negodīgi.

Protams, ka tas ir overpowered, par to jau nav ne runas. Equipment katru raundu kas ir 2500 + 400 arī ir overpowered, bet par to nav tik interesanti sūdzēties kā par damage indicator. That's the whole idea.

granātas un armour ir overpowered, bet kaut kam jau ir jānāk vip komplektā. Kā jau veterans teica, ka daudzi nemaz tās granātas nemaz nemāk izmantot. Paspamot caur smoku vai wallbangable sienu nav vajadzīgs skills. Ja tu redzi, ka ir izdarīts damage, tu jau zini, ka tur 1 vai vairāk pretinieku. 

 

Link to comment
Share on other sites

Un labam spēlētājam, kas nemet nades pa labi un pa kreisi, un zina kā tās izmantot, armor+nades būs vēl jo vairāk overpowered nekā noobam damage indicator, jo tas tāpat nesapratīs kur un kad vajag taisīt yolo spray.

Edited by Arcca
Link to comment
Share on other sites

i mean, to armoru, granātas, visu var nopirkt arī cilvēks, kuram nav vip. indikatoru, kas parāda trāpījumus, no otras puses - nevar, tāpēc to nevar tik ļoti salīdzināt. tāpēc es nesaprotu, kā granātas vai bruņas var būt op, ja viņas var iegādāties un izmantot visi. @Arcca

Edited by wMw
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Arcca said:

Un labam spēlētājam, kas nemet nades pa labi un pa kreisi, un zina kā tās izmantot, armor+nades būs vēl jo vairāk overpowered nekā noobam damage indicator, jo tas tāpat nesapratīs kur un kad vajag taisīt yolo spray.

armors un nades ir vairak del tā lai mazāk nauda jātērē, man bez vipa spēlējot parasti vienā no trīs raundiem nesanāk nopirkt ieroci jo prost nav naudas prieks armors+weps.

nu arī par to indikatoru, nu maaaaybe tas palīdz tev labāk caur smoke izspamot, bet negribu teikt ka tas vnk iedod wh caur smoke, tpt vajag uz timing spamot cauri, un arī ja spamosi tad jau nespamosi pa vienai lodei, bet gan vienā vietā (ja trāpīsi pirmo tad ganjav ari visas pārējās). pat ja spamo cauri tam smokam pa vienai lodei, ja trāpa un sāk sprayot turpat, nu hz vai sanāks, jo uzskatu ka jebkurš domājošs cilvēks paies malā ja viņam caur smoke trāpīs nevis stāvēs taja pašā vietā.

mosk es vnk jelly ka akka nav man vipu uzlicis

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, TheZIXIS said:

cilveki maksa par to naudu - kapec gan lai vini nebutu "overpowered"? (topiks tiri izklausas pec raudasanas, jo kadam redz ir vipins bet tev nav or smthing)

Vips man pašam ir. Esmu cilveks, kuram patīk abusot OP lietas vai bugus, tāpēc es to izmantoju, BET tas man neliedz izteikties par to, ka tas ko izmantoju ir pārāk OP.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, barovsky said:

nu nejau cilvēki 4euriki maksās par 4 granātām un armoru eksdi

Es personīgi pērku vipu dēļ "slota" , lai bez problēmām tiktu iekšā serverī, jo brīžiem, tas nav iespējams un ja tiec bez "slota" , tad tūdaļ pēc dažām minūtēm tiec izsviests dēļ slota rezervācijas. Manuprāt neesmu vienīgais, kas iegādājas vipu dēļ "slota" , jo tās granātas un bruņas vari nopirkt tāpat.

Par izdarīto damage runājot, ir tas tomēr kā otrs wh un serverī, tas spēlē diezgan lielu lomu.

Link to comment
Share on other sites

Par šo jau runājām sen atpakaļ (nevaru atrast topiku) un visi palika pie viedokļa, ka atstājam damage indicator ieročiem, bet ņemam nost granātām kā tas bija sākumā plānots. 
Es teiktu, ka te ir vairāk viedokļa atšķirības, jo neviens pie mums īsti nav sūdzējies par to, ka citu damage indicator viņiem būtu atņēmis spēlētprieku (at least not that I know of), tad jau viss ir čībās, manuprāt! Bet prieks, ka kāds ievēro un ceļ gaismā lietas, kas liekas pārāk op. 
Ja nu vairāk cilvēkiem ir topika autora viedoklis, tad varam taisīt vote un funktierēt iznākumu!

Link to comment
Share on other sites

Pats izmantoju šaujot caur wallbangable sūdiem vai arī smoke. Normāli un gudri cilvēki ies prom no smoke un no tās sienas par kuru uz viņiem sprayo veselu mag ārā nevis stāvēs un gaidīs kamēr viņus nošauj. Tie kas stāv un tiek nošauti tādās situācijās, arī ir tādi paši kas taisa šādus topikus vai runā par to. Neviens normāls cilvēks, nemaksās 4 eiro par granātam un armoru, un slotu var nopirkt atsevišķi. Kaut kam jau jānāk klāt, lai ir worth the price.

Edited by latvianguy
Link to comment
Share on other sites

Neesmu redzējis, ka iekš servera kāds sudzētos, ka z*bal damage indikatori, vai ka VIP''iem ir free nades un armors. Visi gan jau visvairāk cepas par to, ka tiek izmesti, jo VIP'iem ir sloti! Manuprāt, gan damage, gan nade var atstāt. Jāpiekrīt @preacher un @latvianguy , tāpat cilvēki palielam nemāk spēlēt šo spēli un piesienas par visu, kas liekas op! Ja vajag, tad arī bez VIP var nomest 30 killus un tos VIP''us iznest! Daudzi to pērk tikai statusa pēc, jo tas ķip ir kruti! 

 

Visu atstājam un maucam tālāk!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×