Jump to content
erners

Jauns serveris?

Recommended Posts

Neticu ka atkal rezultāts būs šāda veida topikam, itīpaši pēc boomixa texta čatā "Es labrat kautko tādu veidotu ja zinātu kā viņš strādā un pats būtu viņu spelejis" manliekas toreiz runā bija par surf serveri . Tāpēc vairāk zūd cerība kko sacerēties, ja tiesam bus kkads rezultats tad respect, bet domaju ka esmu kā lielaka daļa kas domā, ka nekas nenotiks. Anyway war3 pliku nedomaju ka csgo būtu cilvēki, jā pirmos mēnešus ofc, pēctam izmirs kā jau katrs serveris, iespējams vajadzētu tiešām jaunā laukā ieiet un izmēģināt piemēram kautkādu rustu, pietiekami rustieši ir forumā katru dienu kas ganjau palīdzētu settupot, bet atkal jautājums vai boomixam ir laiks, redzot kādā progresā attīstās viss pārējais un vispārīgi cik brīvs laiks ir.

 

Sorry,ja kkur nonsense teikums sanāks, rakstu no telefona. :/

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to comment
Share on other sites

1. Uztaisam list ar cilveku velmem;

2. Izskatam idejas (pec kriterijiem: cik izmaksas atvert / cik daudz darba pulu jaiegulda lai atvertu(uzturetu) / vai no X servera bus kads actual labums komunai? (pienemsim tas pats, ka neizmirst pirmajos 2meen);

3. izveidojam vote, lai tauta lemj?

4. profit? 

 

 

-Taisit 10 topikus par to, kadus redz serverus kurais velas ir cool and all, bet tauta jau neredz actual proof, ka kaut dala no visa sita tiek uzklausita un kkas ari notiks.. (just sayin), ja butu nopietna runasana un Sarkanie tiesam nevaretu izlemt par to ko tauta velas, tad atlautos ari veltit 10min uztaisit proper topiku pec rekomendacijam vai ari ar vote par to, kada tipa serveri visi grib (nav uzreiz jabut preciziem variantiem, but atleast something).

 

Bet nu esam tak visi pozitivi cilveki un noteikti, ka viss jau siivi notiek elles liesmam un vergiem fona grabot. Veiksmi tad ar to tautas uzklausisanu!

Link to comment
Share on other sites

CS:GO serveri ar visām vecajām source vai 1.6 mapēm, taču iekš CS:GO. Workshopā tādu dahujā ir, piemēram visi vecie inferno no 1.6, tuscani etc. Kaut kāds oldschool pubs. Retake serveris nav slikta ideja, kā jau augstāk DannyG pieminēja, to var šaut un šaut. Vienīgā problēma ja pievieno Oldschool PUB, būtu tā ka viņš riktīgi splitotu playerbase starp normālo pubu un oldschool mapju pubu, un tad vienā no viņiem nebūtu spēlētaju I'm pretty sure of that.

 

Katrā ziņā var arī iemest to Deathrun, bet nu nav jau īsti jēga.

Edited by latvianguy
Link to comment
Share on other sites

Quote

Teikšu godīgi, ideja ir ĻOTI laba par pub ar neparastām mapēm(mapes kuras nav iekļautas oficiālajā valves ciklā), bet ir liels 'BET', es nezinu vai es, un tauta gribētu spēlēt pokemoniskas mapes kuras nav piemērotas competitive spēlēšanai, runāju par mapēm kā 'Village' un 'de_archives' kuras pašlaik ir workshop topos. Vizuāli, mapes labi izskatās, tas ir fakts, bet šaubos ka viņas ir piemērotas pubam. Tāda tipa mapes Valve liek savās operācijās un vienīgais iemesls kāpēc viņas tiek spēlētas ir jo viņas ir daļa no misijām. Mapēm ir jābūt tīrām un viegli spēlējamām. 

Pats varu ieteikt alternatīvi un izveidot pubu kas ir pamatots uz mapēm kurām ir kaut kāda reputācija, piemēram, tās pašas mapes no 1.6 un source laikiem vai mapes no veidotājiem kā FMPONE. Zemāk piestiprināšu mapes kuras apsveru, noteikti ka esmu izlaidis daudzas, bet ideju sapratāt.

Kāpēc gan pubv2 nevarētu taisīt kā casual serveri, nevis competitive? Pārsvarā, tas ko esmu dzirdējis kā argumentu ir bijis : "Random mapes nevar spēlēt competitive, jo cilvēki nezinās callus vietām". Un mana atbilde ir who gives a fck? Kāpēc gan agrāk varējām stundām maukt de_storm - mapi, kuru jaunie dust2 smerdeļi vispār nebija redzējuši 1.6 serverī ar dead-voice un dead-chat enabled, bet tagad nevaram uzspēlēt de_boomixa_dibens (nu, vai jebkādu jaunu mapi, kuru cilvēki nepazīst)? Tāpēc, ka izlepuši esam, that's why! Es daudz labprātāk uzšautu nestandarta mapes casual serverī, ne kā 3x divās stundās spēlētu de_mirage competitive serverī un es domāju, ka neesmu tāds vienīgais.

 

edit for @Clubstep : Puba šī brīža game-mods ir competitive, casual ir kas cits.

Edited by faz
negribu būt spams
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, faz said:

Kāpēc gan pubv2 nevarētu taisīt kā casual serveri, nevis competitive? Pārsvarā, tas ko esmu dzirdējis kā argumentu ir bijis : "Random mapes nevar spēlēt competitive, jo cilvēki nezinās callus vietām". Un mana atbilde ir who gives a fck? Kāpēc gan agrāk varējām stundām maukt de_storm - mapi, kuru jaunie dust2 smerdeļi vispār nebija redzējuši 1.6 serverī ar dead-voice un dead-chat enabled, bet tagad nevaram uzspēlēt de_boomixa_dibens (nu, vai jebkādu jaunu mapi, kuru cilvēki nepazīst)? Tāpēc, ka izlepuši esam, that's why! Es daudz labprātāk uzšautu nestandarta mapes casual serverī, ne kā 3x divās stundās spēlētu de_mirage competitive serverī un es domāju, ka neesmu tāds vienīgais.

Tak pubs pats par sevi ir casual serveris, lel.

Imho, iemesls kāpēc tiek spēlētas noteiktas mapes pa riņķi ir tāpēc, ka ir labi zināmas. Lielai daļai cilvēku nepatīk izmaiņas, jo ir pārāk pierasts pie vecā un kaut kas jauns vnk izmestu no komforta zonas. Ja tā nebūtu, tad pubā biežāk redzētu nuke, cbble, vertigo. But as it is, only dust, mirage, inferno un cache tik iet pa riņķi.

Link to comment
Share on other sites

šis topiks un tā iznākums ir lielisks paraugs neveiksmīgam biznesam, kur piedāvājums neatbilst pieprasījumam.

uzlikts serveri, kurš nepiesaista tautu nav risinājums tautas paceltajai problēmai. Ja gribat, lai serveros ir pienācīgs apmeklējums, izpildiet nosacījumu, ka pieprasījums veido piedāvājumu.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā identy, manuprāt, ir Latvijas labākais community, tāpēc vajadzētu taisīt pazīstamus un populārus gamemodes, piemēram, dm/retakes.

Ja būs kaut kāds zm vai war3, tādi serveri tiešām ātri izmirs, jo sākumā būs lielais hype un pēctam vienkārši cilvēki nenāks un būs velti iztērēti adminu laiki un resursi.

Labāk tomēr ir veidot DM/retake, JO identy ir diezgan liels community, tāpēc tauta vienmēr būs iekš DM/retake/pub,  lai iesildītos pirms savām spēlēm. Zinu, zinu ir jau daudzi citu DM un retake serveri, bet daudzos ir vienkārši sabāzti tik daudz plugini, ka fps vienkārši ir dibenā. Pat ja cilvēku nebūs pietiekami, var ielikt speciāli veidotus botus, kuri spēlē gandrīz vai kā īsti spēlētaji (zinu, ka dažos serveros ir tādi boti). Nekādā gadījumā nevajag veidot war3, zm vai jebkādu citu 1.6 gamemodu, jo kā jau minēju augstāk- ātri izmirs un būs velti iztērēts adminu laiks.

Link to comment
Share on other sites

JEga sim topikam ??? Pie 1.6 vairs nepieversies akka to miljons reizes teicis, MTA ar nebus tik pat reizu teicis! 

 

Tasit csgo serverus kur neveina nav, liela jega . Vienkarsi one last dance ar cs 1.6 JB sagrupejas visi vecie gurkisi un uzspele kadu mapi

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, valca08 said:

JEga sim topikam ??? Pie 1.6 vairs nepieversies akka to miljons reizes teicis, MTA ar nebus tik pat reizu teicis! 

 

Tasit csgo serverus kur neveina nav, liela jega . Vienkarsi one last dance ar cs 1.6 JB sagrupejas visi vecie gurkisi un uzspele kadu mapi

 

Topiks izveidots lai boomix saprot kādu serveri grib cilvēki lai tas būtu pilns. 

+csgo serveri nav dead

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×