Jump to content
erners

Jauns serveris?

Recommended Posts

Vēlamies lai izsakaties ar savām idejām par jauniem serveriem. Vēlams jauniem gamemodiem, un lūdzams paskaidrojam savu atbildi (kāpēc tie būtu interesanti, un kāpec tur cilvēki spēlētu utt.)

pateikšu priekšā, ka ir apspriestas domas par dm/retake/execute serveriem un nolemts ka nav jēgas, bet ja domā ka vari mainīt mūsu domas, tad uz priekšu :)

Link to comment
Share on other sites

retake serveris nebūtu slikti bet tad atkal vajadzētu vairākus tādus. piedāvāju boomixam izmeiģinat zm+war3, tas iespējams būtu fun jo 1.6 bija ļoti liela aktivitāte, nezinu kā tagad būtu. 

vai arī basebuilder bet nu cilvēkiem apniks ar laiku un būs tikpat ded cik surf un bhop. bet nu es par zm+war3

Link to comment
Share on other sites

Lai arī cik tā ideja būtu skaista bet @excalibur jau pateica kā ir. Visi csgo modi aprunāti vairākkārt, te pat ir redzēti topiki par MU Online serveri utt.

Tam kas taisa - pašam ir jānolemj kur viņš savu laiku un darbu grib iegrūzt. Visiem modiem un visām spēlēm būs piekritēji un heiteri. Nevar domāt kas bija labs 3,5 vai 10 gadus atpakaļ jo aiz nostaļģijas cilvēks nespēlēs tur visulaiku.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu tad es atkārtošos vēlreiz par jau aprunāto PUB 2.0. 

Lielos vilcienos - 3-5 populāras workshop maps kā Santorini, Italy, utt. Un ik pa brīdim vismazāk balsotā tiek nomainīta. 

Testa nolūkos būtu nepieciešams mazs resursu ieguldījums, jo viens pubs jau eksistē, un jauns game mode nav jācep augšā. 

 

Why? Jo peak stundās pubs ir pilns, cilvēki netiek iekšā, un 90% gadījumu riņķo 3 mapes, kas daļai no cilvēku jau sāk apnikt. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, DannyG said:

retake serveris nebūtu slikti bet tad atkal vajadzētu vairākus tādus. piedāvāju boomixam izmeiģinat zm+war3, tas iespējams būtu fun jo 1.6 bija ļoti liela aktivitāte, nezinu kā tagad būtu. 

vai arī basebuilder bet nu cilvēkiem apniks ar laiku un būs tikpat ded cik surf un bhop. bet nu es par zm+war3

This /\ :thumbs_up: Tik tiešām varbūt vajadzētu izmēģināt kaut jo nebijušu kā zm+war3 un basebuilder, ko pats arī atbalstu, a ne kāpt uz vecajiem grābekļiem (surf, bhop). Kaut vai to pašu retake, bet tad tiešām, kā minēja @DannyG, vajadzētu vairākus retake serverus, vēlams 2 vai pat 3.

 

4 hours ago, Arcca said:

Nu tad es atkārtošos vēlreiz par jau aprunāto PUB 2.0. 

Lielos vilcienos - 3-5 populāras workshop maps kā Santorini, Italy, utt. Un ik pa brīdim vismazāk balsotā tiek nomainīta. 

Testa nolūkos būtu nepieciešams mazs resursu ieguldījums, jo viens pubs jau eksistē, un jauns game mode nav jācep augšā. 

 

Why? Jo peak stundās pubs ir pilns, cilvēki netiek iekšā, un 90% gadījumu riņķo 3 mapes, kas daļai no cilvēku jau sāk apnikt. 

Teikšu godīgi, ideja ir ĻOTI laba par pub ar neparastām mapēm(mapes kuras nav iekļautas oficiālajā valves ciklā), bet ir liels 'BET', es nezinu vai es, un tauta gribētu spēlēt pokemoniskas mapes kuras nav piemērotas competitive spēlēšanai, runāju par mapēm kā 'Village' un 'de_archives' kuras pašlaik ir workshop topos. Vizuāli, mapes labi izskatās, tas ir fakts, bet šaubos ka viņas ir piemērotas pubam. Tāda tipa mapes Valve liek savās operācijās un vienīgais iemesls kāpēc viņas tiek spēlētas ir jo viņas ir daļa no misijām. Mapēm ir jābūt tīrām un viegli spēlējamām. 

Pats varu ieteikt alternatīvi un izveidot pubu kas ir pamatots uz mapēm kurām ir kaut kāda reputācija, piemēram, tās pašas mapes no 1.6 un source laikiem vai mapes no veidotājiem kā FMPONE. Zemāk piestiprināšu mapes kuras apsveru, noteikti ka esmu izlaidis daudzas, bet ideju sapratāt.

de_mill_ce

de_fire

Tuscan/Toscan

de_season

de_piranesi

de_forge

de_survivor

de_aztec

Un par tiem gadījumiem kad riņķo 3 mapes, tas ir tik pretīgi spēlēt vienu un to pašu mapi jau piekto reizi dienā. Izmēģināt kaut jo jaunu, taču nav tik slikti, tas pat ir jautri, ar pareizo attieksmi. Runāju par mapēm kā Vertigo, Nuke, Cbble kuras tu reti redzēsi pubā.

 

17 hours ago, cryners said:

pateikšu priekšā, ka ir apspriestas domas par dm/retake/execute serveriem un nolemts ka nav jēgas, bet ja domā ka vari mainīt mūsu domas, tad uz priekšu :)

Deathmatch arī būtu ok,  būtu kur iesildīties, un, kā arī, piesaistītu daudz ārzemniekus, kas tikai nāktu par labu komūnam.

 

Būtu jauki, ja pēc iespējas vairāk cilvēku izteiktos šeit, nākotnē būtu vieglāk nonākt pie secinājumiem! :)

Edited by senotajs
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mr.Mercury said:

Nu es ierakstīšu ka gribu surfu tādu kā 1.6 un ko tas dos? 
Boomix ar akku ir gatavi taisīt? Kāda jēga no šitā topika? 
Apspriestas domas? Tu iegāji ar akku un boomixu Ts un piedāvāji viņiem savus variantus? 
Es vienīgais tuvākajā laikā neredzu ka varētu parādīties jauns serveris? 

topiks uztaisīts jo 2 personas nevar izspriest ko vesels community vēlās, tikai lai palīdzētu un varbūt pat pāatrinātu 3 gadu procesu. xd

okey sure topiks jau kkad taisīts, bet tomēr moska cilvēkiem domas mainījušās un jaunas idejas ienākušas.

Link to comment
Share on other sites

ticēt un/vai cerēt, ka būs jauns serveris ir sevi necienīt.

projekta vadītāji saka, ka nevar izprast ko viss komūns vēlas? bļin ir jau n-tie topiki bijuši par to, ko cilvēki grib. taisīt ik pa laikam topikus, prasīt un teikt, ka ir doma kaut ko vērt vaļā ir smieklīgi, tikai cilvēku čakarēšana. cirks gatavais.

war3, ja man jautā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×