Jump to content
skaruu

steam aizgājis ku-ku

Recommended Posts

Labdien, nesen pārinstalēju datoru, jo šķita, ka tas sācis nedaudz bremzēt. Protams, tika izdzēstas visas spēles, tai skaitā pats steams. Okei, ar to nav problēmu, ieinstalēšu no jauna un turpināšu spēlēt kā senāk. Taču šoreiz saskāros ar problēmu, kas mani mulsina nu jau pāris dienas. 

Cenšoties palaist matchmaking, saņemu šādu ziņu:

Quote

Disconnected by VAC: You cannot play on secure servers

Tieši tas pats ir mēģinot tikt jebkurā community serverī, taču tad tā ziņa ir garāka, kas saka iespējamos iemeslus (neviens no iemesliem nav pareizs, jo neizmantoju nekādas palīgprogrammas etc). Ziņai līdzi ir links, kas aizmet uz support lapu ar iespējamajiem problēmas risinājumiem, bet ja reiz esmu šeit, tad neviens no tiem nav palīdzējis. 

Steams ticis pārinstalēts divreiz, cs pat visas trīs, faili ir verify'oti entās reizes.. (Vienīgais, kas palīdzējis problēmu novērst uz neilgu laiku, palaist steam ar administratoru) Varbūt kāds ir saskāries ar šādu pašu problēmu, un viņam ir risinājums. Ceru, ka kāds spēs rast atbildi! 

 

Jauku dienu! :))

Link to comment
Share on other sites

Hey!

Problēma visticamāk ir saistīta ar kādu latest programmu ko esi iekačājis, parasti, tas ir CCleaner or something like that, ta kā ieteiktu to izdzēst ārā.
Vienkāršs fix, kas man un citiem ir palīdzējis https://www.dropbox.com/s/pdnn0qt6pwuk9bf/VAC auth fix.bat?dl=1
Tu viņu palaidīsi, viņš pāris sekundes executos visas komandas, restartēs PC un tad tev vajadzētu tikt gan mm, gan serveros.
 

Ņem vērā to, ja tev vēl uz PC būs attiecīgi tā programma, tad mans fix palīdzēs tev tik uz kādu neilgu laiku, moš arī ilgāk, laiks rādīs :D

 

Cheers

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, boomix said:

Hey!

Problēma visticamāk ir saistīta ar kādu latest programmu ko esi iekačājis, parasti, tas ir CCleaner or something like that.
Vienkāršs fix, kas man un citiem ir palīdzējis https://www.dropbox.com/s/pdnn0qt6pwuk9bf/VAC auth fix.bat?dl=1
Tu viņu palaidīsi, viņš pāris sekundes executos visas komandas, restartēs PC un tad tev vajadzētu tikt gan mm, gan serveros.

 

Cheers

Centos saskatīt ātrumā, kas tur rakstīts, jo programma automātiski aizvērās, bija rakstīts, ka neesot atrasti kaut kādi elementi, un problēma turpina eksistēt! 

Link to comment
Share on other sites

Nesen man kompis sāka bremzēt pēc jaunākā windows update, arī bija šis vac errors šad tad. Palasot internetā atradu tādu variantu kā palaist cmd kā administratoru un tad ierakstīt sfc /scannow atrada kļūmi un salaboja, restartēju datoru un tad viss gāja (iespējams pat parinstalēju csgo pēc šī procesa, neatceros-īsa atmiņa) , varbūt tev palīdz...

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, senotajs said:

UPDATE: Tauta runā ka izvēloties Steam Beta, problēma tika atrisināta, izmēģini, ja augstāk minētās lietas nepalīdzēja.

image.thumb.png.1f4fff42953f0d1f6e51accd76975c56.png

DIEVS! <3

Paldies, protams, visiem pārējiem, kas bija gatavi man palīdzēt! Bučas 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×