Jump to content
Keep

Bebucītis

Recommended Posts

                                 Čiv visiem.

 Tātad, jūs domājat, ko es šeit cenšos panākt? Man vajag mazliet Jūsu visu palīdzība, jo vairs pats netieku līdzi. Runa iet par mazo Bebuci (Beāte) Viņa ir 1 gadu un 3 mēnešus Veca. Mums ir viena liela Konkurente, kura šobrīt ir 1 vietā.. Man vajag jūsu palīdzību, lai jūs varat savu Dārgo balsi noziedot, jo iespējams, ka šodien 00:00 viss beigsies un tiks noslēgts uzvarētājs.. Kāda ir balva?  

Uzvarētājus publicēsim MANS MAZAIS  2019. gada novembra numurā. 

Tas būtu ļoti jauki un forši, ja Mēs mazo Beāti redzētu Novembra Numurā.  Kad Beāte vairāk paaugtos, būtu ļoti patīkami parādīt viņai žurnālu, kurā ir bijusi viņas Bilde. Es ļoti ceru, ka spēsim  dabūt 1.  Vietu. Paldies jums, ka jūs varējāt veltīt mazliet laiciņu.  Es nezinu, vai Topiku esmu iebāzis pareizajā vietā..Bet ja nē, Atvainojos par sagādātajām nēertībām. 

Liks kur var nobalsot - https://www.santa.lv/mansmazais/konkursi/?contest=7&p=1#_=_  

 

Bildīte, kāda  izskatās maziņā Beàte.♥️

 Balsot vēl varam, Lapa tomēr vēl nav slēgusies, krājam punktus tālāk, Liels Pāaldies jums, pagaidām vēl esam 2. Vietā par nožēlu, bet nekad nevajag nokārt Degunu

D3E293FE-0563-4C68-B288-354C181D2857.jpeg

Edited by Keep
Laiks vēl nav beidzies
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×