Jump to content
Feilinjsh

Ček zis aut

Recommended Posts

Sveiki, vēlējos nošeirot vakardien oficiāli publicētu video klipu dziesmai, kuru producējis mans čomaks un kolēģis ar solisti Dhany (Ja kāds atpazīst, tā ir Benassi Bros soliste, viņa izpildīja vienu no Benassi Bros populārākajiem ja ne pat pašu populārāko singlu Every Single Day) 
Parcik pašam hobijs producēšanā, rociņu biju pielicis šīs dziesmas tapšanā, praktiski ar ieteikumiem utt. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stenlijs said:

es domaju, ka nakamreiz vinai ta kamera vel tuvak purnam japiebaz.

tas tikai manas domas :)

Ok, šis man lika sasmieties :D well done

To be fair, man ļoooti nepatīk tas filtrs, kas uzlikts, jo izskatās pēc kaut kā līdzīga tam prikolam, kad taisi selfiju uz androīda un viņš tev piedāvā "smukāku seju" uztaisīt, bet īstenībā izskatās max nedabiski un citplanētiski. Nesapratu īsti arī to domu tiem čaļiem ar speedo saulesbrillēm pie jūras, jo ārā taču apmācies! Sākumā domāju, ka viņa čomi nāk mierināt viņu, bet viņš no viņiem pēkšņi aizbēga un vēl nozaga lietussargu, wtf? Un tās sarkanās botas arī kādam nozaga, jo pie jūras viņam nu čista viņas nebija kājās. Bet nu, vismaz paspēja uz to Rīga - Saulkrasti vilcienu un tad viņi bučojās laimīgi četras dienas no vietas (vismaz tā izskatījās pēc n-tajiem kadriem). 
Bet ja bez jokiem, tad priekš mazbudžeta vidjika nav nemaz tik slikti! Props!

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, faz said:

Ok, šis man lika sasmieties :D well done

To be fair, man ļoooti nepatīk tas filtrs, kas uzlikts, jo izskatās pēc kaut kā līdzīga tam prikolam, kad taisi selfiju uz androīda un viņš tev piedāvā "smukāku seju" uztaisīt, bet īstenībā izskatās max nedabiski un citplanētiski. Nesapratu īsti arī to domu tiem čaļiem ar speedo saulesbrillēm pie jūras, jo ārā taču apmācies! Sākumā domāju, ka viņa čomi nāk mierināt viņu, bet viņš no viņiem pēkšņi aizbēga un vēl nozaga lietussargu, wtf? Un tās sarkanās botas arī kādam nozaga, jo pie jūras viņam nu čista viņas nebija kājās. Bet nu, vismaz paspēja uz to Rīga - Saulkrasti vilcienu un tad viņi bučojās laimīgi četras dienas no vietas (vismaz tā izskatījās pēc n-tajiem kadriem). 
Bet ja bez jokiem, tad priekš mazbudžeta vidjika nav nemaz tik slikti! Props!

Personīgi, es tēmēju ne gluži pa video, bet par dziesmu, prieks protams ka čaļiem izdevās video uzbombīt, bet nu kāds tas sanācis to es nevērtēju, runa vairāk par pašu mūziku, jo īsti neesmu tieši šī stila cienītājs, bet vnk pacēla gaisā mani tas, ka pirmssākumos viņš man atsūtīja demo, un es ieteicu biš ko pamainīt un šeku reku dziesma ir iedziedāta ar populāru solisti :) , patika vnk melodija. Video filmēts ir Itālijā no kurienes pate Dhany nāk. Bet nu piekritīšu, video producents nebija tas labākais izvēlēts, uz 90fps 4k HD filmēts tā izskatās, tas baig kaitina, zinu to ka video uzņemšanai bija dots ļoti šaurs un īss grafiks... 

Edited by Feilinjsh
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Feilinjsh said:

Personīgi, es tēmēju ne gluži pa video, bet par dziesmu, prieks protams ka čaļiem izdevās video uzbombīt, bet nu kāds tas sanācis to es nevērtēju, runa vairāk par pašu mūziku, jo īsti neesmu tieši šī stila cienītājs, bet vnk pacēla gaisā mani tas, ka pirmssākumos viņš man atsūtīja demo, un es ieteicu biš ko pamainīt un šeku reku dziesma ir iedziedāta ar populāru solisti :) , patika vnk melodija. Video filmēts ir Itālijā no kurienes pate Dhany nāk. Bet nu piekritīšu, video producents nebija tas labākais izvēlēts, uz 90fps 4k HD filmēts tā izskatās, tas baig kaitina, zinu to ka video uzņemšanai bija dots ļoti šaurs un īss grafiks... 

Tik augstus FPS izmanto slow motionam parasti, bet nu.... 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Feilinjsh said:

Personīgi, es tēmēju ne gluži pa video, bet par dziesmu, prieks protams ka čaļiem izdevās video uzbombīt, bet nu kāds tas sanācis to es nevērtēju, runa vairāk par pašu mūziku, jo īsti neesmu tieši šī stila cienītājs, bet vnk pacēla gaisā mani tas, ka pirmssākumos viņš man atsūtīja demo, un es ieteicu biš ko pamainīt un šeku reku dziesma ir iedziedāta ar populāru solisti :) , patika vnk melodija. Video filmēts ir Itālijā no kurienes pate Dhany nāk. Bet nu piekritīšu, video producents nebija tas labākais izvēlēts, uz 90fps 4k HD filmēts tā izskatās, tas baig kaitina, zinu to ka video uzņemšanai bija dots ļoti šaurs un īss grafiks... 

Nezinu, ko es vakar biju saēdies, bet no tevis rakstītā nopratu, ka esi palīdzējis video filmēšanā :D Atvainojos, tad mani "asprātīgie" komentāri bija nevietā!
Dziesmai nav ne vainas, ja patīk tāda mūzika. Es, personīgi, neesmu šādas mūzikas cienītājs, tad ko nu es saprotu? Bet noteikti dziesma ir 3x kvalitatīvāka par dziesmas video! Good work!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×