Jump to content
Dižpisāns

Zinātnisks pētījums

Kā jūs slaukat dibuā pēc kupāta sutināšanas?  

20 members have voted

  1. 1. Kā jūs slaukat dibuā pēc kupāta sutināšanas?

    • Stāvus
      7
    • Sēdus
      13

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Labvakar, cienījamā Identy tauta!

 

Mani kādu laiciņu ir nomocījis viens jautājums. Bāros šo jautājumu mēdzu uzdot citiem cilvēkiem, kas tajā brīdī ir Dionīsa meklējumos un nekad nav bijis tā, ka visas atbildes ir vienādas. Šis ir tāds jautājums, uz kuru ir tikai 2 atbildes. Un cilvēki, paužot savu viedokli, nekādīgi nevar saprast otru pusi.

 

Tātad, jautājums, kas ir nomocījis mūsu eksistenci n-tos gadus. Kā jūs slaukat savu pēcpusi pēc konteinera palaišanas peldē - stāvus vai sēžot?

Jāatzīst, ka daiļā dzimuma pārstāves gan visas pārsvarā izpilda šo darbību sēžot, bet ar vīriešiem ir 50/50. Es vēlētos zināt jūsu nostāju šajā jautājumā.

 

Iesākšu strīdu ar savu atbildi - es to daru stāvus.

Link to comment
Share on other sites

Un kur ir atbildes variants - par citu cilvēku tualetes apmeklējumiem nedomāju, un nejūtu nepieciešamību apspriest savējos? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, skaruu said:

Tu laikam caur pakaļgalu smadzenes būsi izslaucījis, naktīs slikti guli, nezinot, kā citi slauka dupsi?

 

44 minutes ago, Arcca said:

Un kur ir atbildes variants - par citu cilvēku tualetes apmeklējumiem nedomāju, un nejūtu nepieciešamību apspriest savējos? 

čuvaki cepjās jo visu uztver tik nopietni ka acis ārā sprāgst.

reāli čhill, tas ir humors , ja tu nesaproti to tad stfu un sutinies tālāk savā nopietnībā da fukk?!?!

@Dižpisānsu made my night boi. Tā norēcos ar čomiem tsā paldies čuvak .

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, barovsky said:

 

čuvaki cepjās jo visu uztver tik nopietni ka acis ārā sprāgst.

reāli čhill, tas ir humors , ja tu nesaproti to tad stfu un sutinies tālāk savā nopietnībā da fukk?!?!

@Dižpisānsu made my night boi. Tā norēcos ar čomiem tsā paldies čuvak .

nu jā, ar seklu humoru šādi joki tieši prīmā :))

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, barovsky said:

 

čuvaki cepjās jo visu uztver tik nopietni ka acis ārā sprāgst.

reāli čhill, tas ir humors , ja tu nesaproti to tad stfu un sutinies tālāk savā nopietnībā da fukk?!?!

@Dižpisānsu made my night boi. Tā norēcos ar čomiem tsā paldies čuvak .

Es nezinu, kas tev galvā notiek, ja šo uzskati par humoru. Pārāk immature un childish humors es teikšu. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, re1 said:

Es nezinu, kas tev galvā notiek, ja šo uzskati par humoru. Pārāk immature un childish humors es teikšu. 

es jūtu līdz taviem draugiem. Tu esi tik sad iekšēji noteikti .

izej ar čomiem arā, uzsmoko weedu un stāsti politiskus jokus un viens pats smejies par tiem ? 

čuvaks piedūrās, like kas tur immature , neuztraucies puiss tikko 19 Tev palika, paspēsi izaugt. ; *

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, barovsky said:

es jūtu līdz taviem draugiem. Tu esi tik sad iekšēji noteikti .

izej ar čomiem arā, uzsmoko weedu un stāsti politiskus jokus un viens pats smejies par tiem ? 

čuvaks piedūrās, like kas tur immature , neuztraucies puiss tikko 19 Tev palika, paspēsi izaugt. ; *

Tas, kad man nav bērnišķīga humoru izjūta nozīmē, kad esmu iekšēji sad? :D

Tu vēlies teikt, kad, ja man neliekas smieklīgi, ka ir izveidots topiks par to kā kurš dirsu slauka nozīmē, kad man nekas cits nebūs smieklīgs, tikai politiski joki?

Man tikko palika 19, jā, bet gadi neizsaka tavu intelektu to this extent, tev ir 21 or smth, bet uzvedies kā pilnīgs bērns un parādi visiem cik ļoti degradējies esi ar savām negudrībām. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×