Jump to content
Sign in to follow this  
Mercedes

Pirmais pc

Recommended Posts

Esmu diez gan pārliecināts, ka vari ietaupīt ar lētāku korpusu un ramu, un diezin vai Tev vajag arī pro plati.

Varbūt uzraksti kādas spēles plāno spēlēt, kādas ir citas nepieciešamības no kompja, un kāds ir max budžets. Un tad iespējams kopistiski varēsim ieteikt efektīvākās komponentes par Tavu budžetu.

7 minutes ago, Arcca said:

Esmu diez gan pārliecināts, ka vari ietaupīt ar lētāku korpusu un ramu, un diezin vai Tev vajag arī pro plati.

Varbūt uzraksti kādas spēles plāno spēlēt, kādas ir citas nepieciešamības no kompja, un kāds ir max budžets. Un tad iespējams kopistiski varēsim ieteikt efektīvākās komponentes par Tavu budžetu.

Budžets 850 euro, izmantošu tīri spēlēm,  csgo,LOL, gta v, pubg, bf 5, sniper elite 4 , gnjau vel kkādas atradīs ko spēlēt

No savas pieredzes, es tomēr ieteiktu skatīties lietotu videokarti. Pats personīgi brand new karti vēl ne reizi neesmu nopircis, visas ir bijušas lietotas.

Līdz ar to varēsi izvilkt labāku jaudu par savu naudu, un iespējams no ietaupījuma apgreidot cpu uz trešo paaudzi (3600), jo izmaiņas ir pietiekami lielas, ja sistēmu taisa no nulles. Un ja gribi stabili vilkt vismaz 144Hz tajā pašā csgo (spriežot pēc monitora izvēles), tad vajag arī jaudīgu proci. Diemžēl tas nozīmē, ka arī jāapgreido plate, ja nav pieejams kāds cilvēks, kuram ir vecākas paaudzes Ryzen, kuru izmantot, lai atjaunotu bios.

Un papildus es ieteiktu ielikt vismaz 120GB SSD, uz kura primāri uzlikt pašu windows, jo par mazu SSD tie būtu +40-50, bet starpība ir jūtama pamatīgi.

Citādi, varbūt apdomā vai tik ļoti vajag "flashy" case ar stikla sānu, bet nu hey, man kompis stāv zem galda un nekādā veidā neinteresē RGB and anything of the likes, citiem ir arī citas prioritātes.

Bet tā izskatās, ka esi tīri labi sakomplektējis, neredzu nekādus acīmredzamos bottlenecks.

Par pašiem i-veikaliem - 1a.lv nav ne vainas, vēl ir lietots dateks.lv kādreiz bija arī tāds dataleks.lv bet tas izskatās miris. Skaties kur ir izdevīgāk, un viss būs okey. :) 

setups izskatas labi, bet piekritu komentariem virs manis - iemet SSD un ja budzets neatlauj uzreiz panemt HDD (bildem / muzikai / filmam whatever) tad to jau pec tam var pielikt.

@Arcca par to, ka vajag jaudigaku proci - ja un ne - man pasam ir ryzen 2600x un viss iet kaa pa sviestu ar visiem 144hz un max grafikam (blablablaa), saja gadijuma ir vairak jautajums uz cik ilgu laiku tu velies savu sistemu buvet (aka jaunaks procesors ilgak tev var kalpot)

Also here's my first build:

https://uk.pcpartpicker.com/user/TheZIXIS/saved/#view=p9bsZL

Nav slikts setup, bet kā jau minēja @TheZIXISiespējams, ka vari padomāt par jaunāko Ryzen, kas ir 3 paaudzes, ir ekvivalents modelis 2600, viens no jaunajiem(AMD Ryzen 3 3400G), bet tas, ka būs vajadzīga jaunāka plate, vai arī jādod kādam, lai upgreido BIOS, jo vecās plates nav upgreidotas veikalā.
Pats personiski liekot PC skatos +/- vai uz tās cenas ir vērts pirkt to un to, komponenti.. maybe uz kaut ko var ietaupīt un paņemt kaut ko vērtīgāku.

1. Takā nelieto intel K proci tev 100gadus nevajag to sūda 750w psu.(šim psu nav officiāls gold sertifikāts). Priekš 1080p gaming pilnībā pietiks ar klavitatīviem 550-650w gold psu.
2. Labāk paņem 3600 ryzen, ja kas ir normāli interneta veikali, kur var paprasīt upgrade bios :) 
3. Labāk paņemt used 1070, nekā 1660 ar šitādu trash cooleri.(1660 ir pa 20% vājāka).
4.HDD vnk aizstāj ar 500gb ssd(maksās kādi 20 eiro vairāk). @Arcca120gb ssd sen jau maksā zem 20 eiro ;)
5. Es case ar ventilatoriem,kuriem nav izslēdzami ledi personīgi nekad neņemtu, jo ja apriebsies jāatvieno pats ventilators.

Rekur builds ko es gribēju ņemt, bet pārodomāju jo vairs nepavadu laiku pie datora.
https://1a.lv/ru/order/shopping_cart?content=HcnBEcAwCAPBliwJAXH67yuQ384dGKq4eJV5xEE8aHnggzYWDHiXBfFHg5WXA7q2ZHI8%2BAA%3D
1660 vietā gribēju vega 56, bet tomēr nē jo tomēr dzese sliktāka

Iespraust RX 5700 un tas būs labākais ko tagad vispār var salikt ( ņemot vērā budžetu )

What?

Plate nav compatible ar trešo ryzen paaudzi, un es stipri šaubos, ka 1a taisa tos updates, tāpēc pašam jāmeklē vecāks procis.
Viens 8GB ram stick mūsdienās ir par maz. --- edit: tur ir 2x 8GB sticks, kas ir vēl sliktāks padoms, jo tas nav kit, kas ir rūpnīcā pārbaudīts.
Priekš kam atsevišķu kūleri procim, ja ryzen nāk ar tīri normālu stock, un pie budžeta ir jāpiedomā?
2TB HDD + 240GB SSD? Kādreiz nevajadzīgas lietas varētu arī padzēst no kompja ārā, tad nevajadzētu lieki tik lielu storage.

Nē, tas nav labākais, ko var salikt, vajag piedomāt ko liek kopā.

Edited by Arcca
2x sticks =/= kit

6 hours ago, Arcca said:

What?

Plate nav compatible ar trešo ryzen paaudzi, un es stipri šaubos, ka 1a taisa tos updates, tāpēc pašam jāmeklē vecāks procis.
Viens 8GB ram stick mūsdienās ir par maz.
Priekš kam atsevišķu kūleri procim, ja ryzen nāk ar tīri normālu stock, un pie budžeta ir jāpiedomā?
2TB HDD + 240GB SSD? Kādreiz nevajadzīgas lietas varētu arī padzēst no kompja ārā, tad nevajadzētu lieki tik lielu storage.

Nē, tas nav labākais, ko var salikt, vajag piedomāt ko liek kopā.

ja grib uzreiz compatible mobo ar Ryzen 3 paaudzi tad jāņemt X570 mobo... un nebūs jāmeklē, kuri upgreidos BIOS utt! :)
Bet X570 mobo ir jēga ņemt, ja ņem 3800 vai 3900 Ryzen.. 

Edited by bulletmeister

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Currently viewing topic (0 members, 1 guest):