Jump to content
Sn^

Some fy_ maps @ CS:GO Pub

Recommended Posts

Sveiki!

Vēlos ieteikt, uzlikt pie mapcycle vismaz kādu mazu fun karti fy_pool_day vai fy_iceworld2k, lai kad paliek bik mazāk spēlētāju, būtu iespējams jautri paspēlēt. :shoot:

 

P.S. Varat ieteikt arī savas mīļākās kartes! :Latvia2:

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu nākamreiz pasērfot pa foruma dziļajiem nostūriem, izlasīt un saprast, ka šis viss jau ir izrunāts, aprunāts un norunāts, beigās nonākot pie secinājuma, ka tas nenotiks. Jēga pacelt tēmu, kas jau tikusi apspriesta iepriekš? :))

Link to comment
Share on other sites

Just now, skaruu said:

Ieteiktu nākamreiz pasērfot pa foruma dziļajiem nostūriem, izlasīt un saprast, ka šis viss jau ir izrunāts, aprunāts un norunāts, beigās nonākot pie secinājuma, ka tas nenotiks. Jēga pacelt tēmu, kas jau tikusi apspriesta iepriekš? :))

Ok, piedod...



Es vnk domāju ja ir vismaz mazāk par 8 spēlētājiem @ server, tad būtu iespējams, kaut uztaisīt vote uz kādu no fy kartēm vai vismaz mazākām. 

 

 

P.S. Pa lielam tas ir tikai ieteikums... Ja nē, tad vnk var TC, sorry.

Link to comment
Share on other sites

Vispār, būtu ļoti cool ieviest nakts mapciklu.

No plkst. 23:00 līdz 6:00, lai iet mazās kartes, taču tad, ja serverī savācās vismaz, pieņemsim 10 cilvēki, ar rtv iespēju varētu iebalsot lielāku karti. (Lielās kartes rtv parādās tikai tad, ja serverī ir 10 unikāli lietotāji, ja nav, tad parādās tikai mazās).

Līdzīgu principu ieviest arī pa dienu, laika posmā 06:00-23:00, ja serverī ir <10 cilvēki, RTV piedāvā ne tikai lielās, bet arī mazās kartes.

Savulaik pick bija nakts mapcikls, ļoti forša fīča. Protams, ne tik advancēti kā es te aprakstīju, bet domāju, ka mastermind @boomix šis būtu pa spēkam. :) 

Link to comment
Share on other sites

Mans variants atkal būtu ieviest sistēmu, nevis kur uzliek mazu mapi, bet kā 1.6 laikos, mape vienkārši ierobežojas uz vienu bombsite. 
Attiecīgi, ja kādi 6 cilvēki tik online, raunda sākumā parāda, kurā bombsite var bumbu tikai noplantot, otrā fiziski to nebūs iespējams izdarīt. 

Būtu priecīgs, ja vēl kāds varētu izteikt savas domas saistībā ar šo ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir izdarāms, tad perfekti. Jo līdz šim tieši tā arī ir darīts uz goda prāta - norunā, ka spelēs vienu bombsite and go. Bet ik pa brīdim uzrodas gudrelis, kurš tāpat aiziet uz otru, tad tas atrisinātu problēmu. Es ar visām četrām par.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, faz said:

Man, personīgi, jau sen nāk vēmiens no tām mirage, cache un dust2 tekstūrām. Tā doma par pubv2 ar nestandarta mapēm ir jau aizpeldējusi jūriņā?

Reāli jā, vajag pubu ar mazajām mapēm, piem kā awp only, deagle only, ak un m4 only, pistol only, varbūt knife.

Link to comment
Share on other sites

varetu awp serveri uzbliezt (awp lego chist ne :D). agrak revenge bija diezgan populars awp serveris, csgo pirmsakumos to vien drotoju :D un pielikt mazas mapes vakaros, kad cilveku maz. jo default mapcycle jau legit atspelets. nedomaju, ka butu slikta ideja.

Edited by R0DEmental-
Link to comment
Share on other sites

Kāda tā situācija ar otru pubu?

 

man personīgi patīk visādas fy ,aim ,awp , deagle, usp, scoutknivesz u.c visas šitās  mazās, nostaļģiskās un ,varbūt, pat pokemoniskās mapes.  Domāju, ka neesmu vienīgais, kuram patīk šāda veida mapes.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×