Jump to content
relods

Bans pub clubsteps

Recommended Posts

1. Disconnect: You have been banned from the server
 
SERVER:         [LV] ★ LATVIAN PUBLIC SERVER - IDENTY.LV !WS !KNIFE
ADMIN:        Clubstep
REASON:        toxic
TOTAL:        2 hours 
TIME LEFT:     2 hours 
2. Nav ne jausmas par ko ir bans, es runāju pa mikrofonu ar chomiem un mani izbanoja par toxic. Nevienu toxic teikumu uz nevienu nepateicu.

3. de_cache mape, nav demo, jo mape nav beigusies - mape sākās ap 17:50 

4. 17:53 apmēram, pirmā vai otrā raunda vidū.

Link to comment
Share on other sites

1.2. Necieņas izrādīšana pret citiem spēlētājiem un/vai servera administratoriem.

Serverī tevi brīdināju par abusive weapon tagiem. Ja netiks nomainīti, sekos bans. Šeit tas pats princips, kas ar niku maiņu vai rakstīšanu admin čatā. Vienīgais risinājums ir bans, jo spēlētājs ignorē aizrādījumu.

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Clubstep said:

1.2. Necieņas izrādīšana pret citiem spēlētājiem un/vai servera administratoriem.

Serverī tevi brīdināju par abusive weapon tagiem. Ja netiks nomainīti, sekos bans. Šeit tas pats princips, kas ar niku maiņu vai rakstīšanu admin čatā. Vienīgais risinājums ir bans, jo spēlētājs ignorē aizrādījumu.

 

Aizvakar arī spēlēju serverī un aizrādīju par seivošanu, kad līdz raunda beigām ir palikušas 40+ sekundes.. Sēdēja un gaidija, kad viņu pušos un beigās 1v3 tapat turpināja seivot.. Bet reload Tu esi tik labs, ka Tu mierīgi varētu nošaut visus 1v6, bet tev ka tik iefragot, vajag topā tak būt pirmajam.

Atbildi dabuju atpakaļ -  lai iepazīstos ar noteikumiem(kurus es nezinu, jo par misijas nepildīšanu jau "nepienākas slay") un "paraudu".

Var redzēt, ka ir pie dibena ko citi saka.. Domā, ka tevi par attieksmi nevar nobanot? - Hold my beer.


Sēdi un izciet sodu tagad.

Edited by bulletmeister
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Clubstep said:

Serverī tevi brīdināju par abusive weapon tagiem. Ja netiks nomainīti, sekos bans. Šeit tas pats princips, kas ar niku maiņu vai rakstīšanu admin čatā. Vienīgais risinājums ir bans, jo spēlētājs ignorē aizrādījumu.



bans beidzies.

nenomainīsi tagus, vai atkārtosies līdzīga attieksme, būs ilgāks bans.

Edited by cryners
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×