Jump to content
Sign in to follow this  
Arcca

[PUB] Arcca

Recommended Posts

Pieteikums pēc rekomendācijas.

Serveris: pub.identy.lv

Discord: Arcca#9016

Par mani: Nu tad tā. Iesākumā droši vien ar iepazīšanās topiku - https://identy.lv/forum/topic/25122-nu-ta-čau/ - bet ja slinkums lasīt, tad tl;dr ielikšu arī te. Vārdā Artūrs, dzīvoju Ventspilī (bet oriģināli nāku no Vidzemes puses). Darba dienu pavadu ofisā automatizējot testus, ārpus darba ir dažādas lietas. Tas pats CS, vecais labais Netflix, un kas tikai vēl ne. Lauztās kājas komplikāciju dēļ vēl kādu laiku nevaru atgriezties pie klinšu kāpšanas (sadness intensifies), kas ir mans all-time favorite sport ever. 

Vecums: 26 (topiki paši no sevis neapdeitojas, tāpēc attiecīgais datums  - 1. maijs, 1993)

Administrēšanas pieredze: Nav. 1.6 laikos nebija opciju spēlēt online, par adminēšanu nemaz nedomājot, tad bija pārtraukums, un sākot ar GO tikai maucu MM, līdz piezemējos šeit.

Kāpēc tieši es: Es sākšu ar to, ka atļaušos teikt - nevienam šajā serverī nav tāda pacietība kā man. Man nevelk uz kašķi, un ja kādam ir šķitis, ka esmu bijis aizskarošs - tur es būšu bijis ar kādu pārāk tizlu joku, kas ir bijis nepareizi saprasts. Šaušanas skills man ir kaut kāds viduvējs, bet laikam jau es vienkārši nemāku labāk, ņemot vērā manas gandrīz 2k stundas kopumā. Bet ar to pietiek, lai redzētu spinbotus un acīmredzamos aim/wh. Serverī ienāku, kad ir kāds brīvs brīdis, un nav vēlmes iesākt ko produktīvāku ar savu laiku, tas biežāk ir kādā vakarā pēc darba, un tad jau arī tieši ir vislielākais servera apmeklējums. Ne vienmēr slēdzu iekšā savu mic, jo tomēr nedzīvoju viens pats, un csgo ir sekundārs aiz visa pārējā dzīvē (tieši tā paša iemesla dēļ man varētu nebūt vislielākā aktivitāte no visiem adminiem), bet voice ir vienmēr ieslēgts, ja atrodos serverī. Un vēl biežāk es atrodos tieši forumā, jo arī darbā esot nav grūti atvērt main page un uzrakstīt kādu vārdu čatā. 

Mani statihttps://identy.lv/csgo/players/info/76561198073201158 100h noteikums - easy, kādreiz stabili turējos top10 all-time, nu jau vairs nav tik daudz - šobrīd #15, kas tik un tā nav slikti.

Respekts no citiem: Par šo, protams, izsakās katrs cilvēks pats par sevi. Es jau varu iedomāties vienu otru negatīvu/neitrālu atsauksmi, bet pats personīgi uzskatu, ka ar lielāko daļu pastāvīgo servera un foruma apmeklētāju es esmu visai draudzīgās attiecībās.

Pārkāpēju reporti: Oficiāli, man šķiet, ka nav neviena. Bet neoficiāli čatos ar dažādiem adminiem ir neskaitāmi.

Extra info: Laikam jau vairs nav ko piebilst, esmu iepriekšējos punktos izteicis visu. Grozīšos galvenās lapas čatā, ja kādam ir kas jautājams. 

Viss jau ir jauki, cilvēks sakarīgs, nav parāk emocionāls un spēj sevi kontrolēt, serverī uzvedās labi un nekad neiesaistās konfliktos. Bet vai spētu atpazīt čīterus, tas ir cits jautājums. Neņem pie sirds, bet Tu esi viens no tiem, kas nespeco un bļauj ka aizdomīgs. :D Kā arī pašlaik adminu ir pietiekami, pēdējās dienās katru maču ir bijis pa adminam, mas manuprāt ir pietiekami. 

REC, cerams nebūsi @Clubstepun izmantosi arī mute/gag iespēju zem 2h LuL

beidzot uzrakstiji. stabili rec. biezi vien reporto parkapejus caur chatu. lai to nedaritu, admin pieejas noderes. galvenais, neaizraujies ar privilegijam un neklusti iedomigs. haha, bet nu 100% ka viss safe bus, par to shaubu nav.

Edited by R0DEmental-

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Currently viewing topic (0 members, 1 guest):