Jump to content
Sign in to follow this  
Asterix2k

Atkārtots Admina pieteikums uz Public identy serveri ! Asterix2k

Recommended Posts

Sveiki ! Kā jau iepriekšējā pieteikumā rakstiju mani sauc Nauris ,esmu 17 gadus vecs jaunietis kuram oktobrī paliks 18 gadi dzīvoju Limbažu novadā mācos Rvt - Rīgas Valsts tehnikumā pabeidzu 2 kursu . Spēlēju cs apēram 4 gadus no sākuma man nebija dators tapēc brivdienās spēleju cs go uz manas māsas Pc , bet tagat kad esmu cs go atvēris 'cluch case' kurā dabūju Sport gloves vice field tested pa 800 eur tagat pilnvērtīgi spēlēju cs go un citas aizraujošas spēles . Esmu saskāries ar administrēšanu vienā ļoti mazā Lv serverī kurā biju admins un itkā pamatkomandas zinu . Ir vasara un ir ļoti daudz vairāk spēlētāju gan naktī ,gan arī dienā un admini nespēj visu laiku sēdēt serverī tādēļ es pieteicos par adminu lai būtu vēl lielāka iespēja ka serverī vienmēr būs admins ! Mani stati - https://identy.lv/csgo/players/info/messages/76561198860883423 Discords - Asterix2k#2202 Manuprāt, pēc iepriekšējā pieteikuma esu uzlabojies nelamājos tik daudz, esmu draudzīgāks , kā ari labāk spēlēju ! Ar daudziem adminiem esmu draugos un viņi mani zin - piemēri Jaunie admini Waldo,Har1 un vēl Re1 ,Preacher , bullets , Roberts , un nik1 visi šie admini ir ar mani draugos vismaz man tā liekas , jo esmu viņu friendlist ! Ceru šoreiz vismaz dosiet man iespēju pameiģināt un pierādīt sevi ! Paldies ka lasijāt šo 'sūdu' uzredzēšanos ! 

Galīgi nē.

Esmu spēlējis 2x ar viņu matchmaking (un vajadzēja jau pašam saprast, ka otro reizi nevajag, bet nu), parādīja sevi no sliktās puses - grūti iedomāties kurš vēl būtu tik toxic. Ne viņam ir exceptional game skill, ne arī pacietība, lai varētu strādāt ar cilvēkiem. Neredzu nekādu pievienoto vērtību, ko viņš varētu dot pašreizējai adminu komandai.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Currently viewing topic (0 members, 1 guest):