Jump to content
Sign in to follow this  
kaziks15

Tiesības uz Public serveri (pub.identy.lv)

Recommended Posts

Vēlos iegūt tiesības uz Public serveri (pub.identy.lv)

Mani sauc Rihards. Nāku no Rēzeknes. nov , bet pašlaik pavadu lielāko daļu Rēzeknē studējot (angļu un vācu val skolotājs)+ programēšanā ir diploms. Pašlaik tieku dēvēts par KaziksS15 niks nāk no skolas iesaukas "kaziks".Ir intrese saistībā ar sportu esmu bijušais Flortbola vārtsargs Rēzeknes BJSS. Patīk programēt un lasīt datorus pa detaļām.

Es esmu 19 gadīgs jaunietis

Pieredze administŗēšanā man ir bijusi krievu serverī ex-site.ru kur biju galvenais atbildīgais lai servers nelagotu un viss strādātu.

Ar ko es atškiros no citiem? Es neeju serverī lai citus čakarētu bet izbaudīt laiku ar draugiem un lai aprunātos par dzīvi. Piedomāju pie tā , ko saku , bet ja mani apvaino par kautko ko nesu darijis vai nosauc par kautko varu pretī (reti). Es cenšos ar nevienu nelamāties , bet būt draudzīgs un ientrisēts viņu stāstos.

Links -- stats https://identy.lv/csgo/players/info/76561198372280472

Manuprāt , ka esmu ieguvis respektu no dažiem adminiem un spēlētājiem , bet ir  pašam grūti spriest , jo citi admini saka ''Ez for Kaziks" citi vienkārši klusē. Pēc maniem uzskatiem ar mani draudzējas daudzi no servera, jo es visulaiku atbalstu citus un pat ziedoju uz ''VIP" privalēģijām.

Es neesmu nodevis nevienu pārkāpēju izmantojot forumu, bet es visulaiku pa manām 450 h , kad ir pārkāpējs rakstu privāti adminam, pēc maniem uzskatiem tas ir ātrāk.

Pirmstam jau devu rec, bet pec noraidijuma tads nekads paliki, palaidi muti utt. neskatoties uz tavu uzvedibu.. aktivitate ir, saut prot. palieku neitrals, ceru - ja pienems,  tad nesakaps galva. 

edit: exca taisniba, anti

Edited by justNiks

26 minutes ago, exca said:

lmao, ja te visi saka, ka attieksme trash, tad kāda jēga dot rec, ja mētās kuili ar visu aksesu?

Jautajums visi? Man paliek dusmas un es izsakos taja momenta kad var redzet ka 100% hax a admins neko nedara.Un pec citiem nav jaskatas ko saka. Un kuri vispar serverī neuzturas.

Edited by kaziks15

REC , daudzas reizes manīts pubā, normāla attieksme, ir laba humora izjūta un labi šauj. Bet ir dažas reizes ,kad aizsvilies, par kaut kādu killu utt. :D , bet par to var pievērt acis, ja dabūs adminu, redzēs, ka vajag paklusēt un neizrādīt tās dusmas Kappa, gl. 

3 hours ago, kaziks15 said:

Jautajums visi? Man paliek dusmas un es izsakos taja momenta kad var redzet ka 100% hax a admins neko nedara.Un pec citiem nav jaskatas ko saka. Un kuri vispar serverī neuzturas.

nekad nav bijis moments, kad kads chito un admins ir serveri, un par to neko nedara. Izdoma labaku attaisnojumu.. Reali bij bridis kad man bij tik daudz laika,ka no rita lidz vakaram sedeju puba, tur labi ja 1-2 cheateri pa 3 dienam ienak.. Te izklausas, ka neatpazisti cheatus no legit speletaja. 

Cik biezi meties visus aizstavet,kad kads norauj gagu/mute tev uzreiz mute ir vala, advokats visiem.. Nebutu muti atveris. 

Rec, liecies sakarīgs, šaut proti, personīgi neuzskatu tevi par toxic cilvēku, dažreiz nav garīgais un tas ir tikai cilvēcīgi, ne reizi neesmu redzējis, ka lamājies vai palaid muti kā citi saka. Gl 

Anti, kaut kāds sīkais uztaisīja pāris komentārus profilā un uztaisīja baigo drāmu. Tas jau redzams, ka nespēj savaldīties, pietiek ar vienu reizi pateikt. Cik skatos tiek pieņemti jau citi admini un ar šo skaitu pagaidām pietiek. anti

Netaisos te diskutet, varēja to izrunat privati, nejau taisīt monologu un nonstopa raudāt. (viņš bija silencots)

Edited by Jake

mazākais ko tev savā pieteikumā vajag ir dirsties ar tiem kuri no tava pieteikuma atkarīgi, 

par pašu pieteikumu, teikšu ANTI, ir daudz labāki kandidāti kuri jau šobrīd ir pieteikušies un arī spēlē serverī, kāds kko nepareizi pateiks/pajokos aizsvilsies tā kā mazais, šajā pieteikumā jau to nedaudz var redzēt ka neciet uzņemt kritiku, kā arī par pašiem čīteriem kurus teici ,ka admini īsti neskatās, tad kapēc netaisi sūdzības par adminu vai pašu čīteri? Pats sevi no labākas malas būtu parādijis nekā tgd dirsies par to.

Sākumā biju par, bet vēlējos sagaidīt, ko saka citi. 

Tagad no pēdējajiem pieteikumiem (ne visiem) ir vērts pagaidīt un tad izteikt REC / ANTI, jo sākās sevis aizstāvēšanas, attaisnojumu raksti un savstarpējas negācijas.,

Manuprāt, rakstot pieteikumu ir jāspēj pieņemt kritiku. Necenšos teikt, ka vienmēr tā ir, kā tev pasaka. Ja tā nav, tad vienkārši nepievērs tam uzmanību un tā būs labāk, nekā celt negācijas. Tomēr ir jāparāda raksturiņš, ka vari arī neko neatbildēt. Serverī arī ir cilvēki, kuri cenšās izprovicēt tieši adminus, lai viņi sāktu drāmas. Uz to nevajag pavilkties un arī severī būs jāspēj paklusēt un saglabāt mieru.

Pagaidām palieku NEITRĀLS. Gaidīšu, kas sekos tālāk.

čiterus atpazīt nemāki , esi izrādijis savu toxicity līmeni, gan rakstot gan voice chat, 90% no savām nāvēm vaino komandas biedrus.

neesi adekvāts savam vecumam. ļoti liels ANTI

E: vel nespēj uzņemt citu adminu/spēlētāju kritiku, ar ko admins saskarās ļoti bieži, tādēļ šis ir velviens mīnuss.

Edited by barovsky

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Currently viewing topic (0 members, 1 guest):