Jump to content
Niklavs

CS:GO Montāža

Recommended Posts

5 minutes ago, paradony said:

Būtu labi ja taisītu šos vidakus tikai MM = matchmaking ! Nevis casual vai DM ;) 

Tur nav deathmatchi. Tik un tā, kāda starpība starp casual un deathmatch? Tikai vairāk spēlētāji. Pat nevaig ievērot to :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Niklavs said:

Tur nav deathmatchi. Tik un tā, kāda starpība starp casual un deathmatch? Tikai vairāk spēlētāji. Pat nevaig ievērot to :D

Casualā katrs var tādus klipus uzšaut, bet nu MM 5v5 environmentā jau labāki klipi sanāktu, kur varētu tavu skillu novērtēt.

Link to comment
Share on other sites

Just now, latvianguy said:

Casualā katrs var tādus klipus uzšaut, bet nu MM 5v5 environmentā jau labāki klipi sanāktu, kur varētu tavu skillu novērtēt.

Saprotu, biju par to jau domajis, bet tik un tā spēleju daudz pub un clipi daudzi no turienes nāk. Tad, kur man viņus likt?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Niklavs said:

Saprotu, biju par to jau domajis, bet tik un tā spēleju daudz pub un clipi daudzi no turienes nāk. Tad, kur man viņus likt?

Es nesaku, ka tu nevari taisīt, viss jau forši. Bet shadowplay highlighti no faceit pugiem un mm tagad modē it kā. Ja labi šauj, tev subi nāks kalniem.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Niklavs said:

Saprotu, biju par to jau domajis, bet tik un tā spēleju daudz pub un clipi daudzi no turienes nāk. Tad, kur man viņus likt?

Runa iet par to  kad būtu kaifigāk skatīties ja taisītu MM . 5v5 - ACE utt . ! 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Teksti lielāko tiesu nevajadzīgi. Un jā, casual fragi nav gluži kaut kas uz ko gribās skatīties.

 

Bet nu turpini darīt ko dari un veiksmi tev tajā. Galvenais ir darīt un ar laiku jau taisīsi bombu.

Link to comment
Share on other sites

nice fragi, it īpaši tie kas ar jump shot deagle un pēc bhop ar awiku! :dab::bad:

Jautājums tikai, kur es esmu? - redzēja vienā klipā, bet killfeed nebiju.. :D 
Vai arī esmu tavs kriptonīts? :D

Bet nice fragi! :thumbs_up:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, bulletmeister said:

nice fragi, it īpaši tie kas ar jump shot deagle un pēc bhop ar awiku! :dab::bad:

Jautājums tikai, kur es esmu? - redzēja vienā klipā, bet killfeed nebiju.. :D 
Vai arī esmu tavs kriptonīts? :D

Bet nice fragi! :thumbs_up:

Thanks! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Komentāri, manuprāt, lieki, jo man vienmēr ir licies, ka pubā ir daudz grūtāk šaut ne kā mm. Tikai tāpēc, ka cilvēki ir visur un viņu ir 2x vairāk (vai dažreiz pat vairāk). Nu, vismaz mana loģika strādā tā - tu spēlē pret pieciem apmēram-sava-ranka pretiniekiem un apmēram vari paredzēt, kur viņi nāks/skries, un ko darīs. Daudz grūtāk ir paredzēt, kur skries un ko darīs tie 12 cilvēki, starp kuriem ir visādi wtf džeki. Es ar prieku izbaudītu forši saliktus vidjikus, kur paņem -7 vai -8us purnus pub serverī, kāpēc ne? Pašam agrāk bija prieks eco roundā ieskriet mugurā sešiem džekiem un apšaut viņus ar p250.

Iesaku likt vidjikus, kuri pašam vienkārši patīk un neklausīties baigi mūsos. Ir tiešām okej, tā tik uz priekšu! :)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nezinkas said:

Tev labi sanāk,bet man sķiet ka šitā mūzika neiet klāt frag filmai.

Vari ieteikt kādas tad?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×