Jump to content
Sign in to follow this  
bulletmeister

bulletmeister @ PUB

Recommended Posts

Būtu vēlams, ja tu minētu kurā IDENTY serverī tu vēlies iegūt tiesības. @ PUB

Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml.Tātad sveicināti serverī mani cilvēki zina ar niku bulletM - saīsinājums bulletmeister nikam.
Sauc mani Andis, pats esmu no Jūrmalas, visu savu laiku jau tur esmu nodzīvoji. Strādāju par IT administratoru, bet vairāk tehniskā ziņā, no programmēšanas arī šo to saprotu, PHP, HTML un datu bāzēm, bet tam pieķeros, kad uznāk iedvesmas. Sekoju līdzi jaunajām tehnoloģijām, inovācijām un tādam lietām.

Tavs vecums? ( Ja tev ir mazāk, kā 16 gadi, tad vari nemaz nerakstīt tālāk - vienīgi, ja tu sevi uzskati par lielu izņēmumu! ) – 24 gadi

Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu! Cik pats atceros tad esmu administrējis šādos serveros DOGM.lv(capture the flag mode) , Exs.lv, NyD.lv, Noob.lv, visi bijuši counter-strike 1.6 laikos, esmu arī bijis BANTEAM – Noob.lv.

Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt? – Negribu sevi baigi slavēt un teikt, ka esmu labāks tur par kādu, bet savu darbu ko esmu apņēmies darīt vienmēr izdaru, savādāk kāda jēga apņemties? – Tā principā nebija manos plānos rakstīt admina pieteikumu, bet pa cik bija adminu tīrīšana un @justNiks mani mudināja rakstīt pieteikumu, ka varētu būt labs kandidāts, tā nu es mēģināšu, ja būšu pietiekami labs kandidāts labi, bet ja būs labāks par mani tad droši, lai jau labākam tiek!

Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 100 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) - https://identy.lv/csgo/players/info/STEAM_1:1:146839660

Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu. - Es domāju ar šo nevajadzētu būt problēmai!

Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem. – Šo nosacījumu neesmu izpildījis oficiāli, bet esmu sūdzējies par pārkāpējiem @justNiks

Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli. Ir daudz brīva laika it īpaši vasarā, esmu atsaucīgs, kad neesmu serverī, bet ja esmu steam tad droši mani var bakstīt, lai ienāku sodīt nekārtības cēlājus

Edited by bulletmeister

Manuprāt ļoti atbilstoš kandidāts adminam statusam.

Neesmu dzirdējis nevienu lamuvārdu no viņa puses kā arī ļoti labi šauj, galva uz pleciem ir. 

No manis REC

Edited by snek`

Just now, re1 said:

Šaut prot, galva strādā, vienīgais baigi toxic esi, iedošu tev REC, pierādi, ka vari nervus savaldīt.

Toxic? - Kad čatā EZ ierakstu? :D

1 minute ago, bulletmeister said:

Toxic? - Kad čatā EZ ierakstu? :D

Izlasi pats savu čata vēsturi puišel, bet voicā vairāk toxic esi, katru reizi, kad redzu tu rage quito

Edited by re1

4 minutes ago, re1 said:

Izlasi pats savu čata vēsturi puišel, bet voicā vairāk toxic esi, katru reizi, kad redzu tu rage quito

Amm čata vēsture tur ir par tēmu, tiem kas kempo visu raundu T pusē vienā vietā es uzrakstu pasēdi vēl, tad mēs ar omi viens otram visu laiku kaut ko viens otram uzļečijam.. Nekas tāds tur nav domāts.. Puišel! :D

Edited by bulletmeister

23 minutes ago, bulletmeister said:

Amm čata vēsture tur ir par tēmu, tiem kas kempo visu raundu T pusē vienā vietā es uzrakstu pasēdi vēl, tad mēs ar omi viens otram visu laiku kaut ko viens otram uzļečijam.. Nekas tāds tur nav domāts.. Puišel! :D

Tur ir tāda opcija, kā skatīt vairāk. Būtu ņēmis manu rec un klusējis, uz kritiku atbildēt ir pēdējais, kas būtu jādara admina pieteikumā.  Bieži esi kluss, tad kad tev kāds kautko pasaka, tad nevari aizvērties, nevari savaldīt savus nervus un emocijas, definition of manchild. Serverī visu laiku kautko rageo un raudi, varbūt tu tāds neesi vienmēr, bet es tevi tādu tikai esmu redzējis. Mainu balsi uz Anti, raksturs tev nav, aktivitāte tev nav, nervi tev nav, tevi negribu redzēt kolēģu starpā, tas, ka tu labi spēlē nebūs faktors, lai es liktu tev rec, jo nekas cits tev nav. Gribēju jau sākumā likt, taču gribēju iedot iespēju un tu vēl domāji, ka ir laba ideja tagad kautko runāt pretīm. Mēs tevi redzam no malas, tu pats sevi nē!

Edited by re1

13 minutes ago, re1 said:

Tur ir tāda opcija, kā skatīt vairāk. Būtu ņēmis manu rec un klusējis, uz kritiku atbildēt ir pēdējais, kas būtu jādara admina pieteikumā.  Bieži esi kluss, tad kad tev kāds kautko pasaka, tad nevari aizvērties, nevari savaldīt savus nervus un emocijas, definition of manchild. Serverī visu laiku kautko rageo un raudi, varbūt tu tāds neesi vienmēr, bet es tevi tādu tikai esmu redzējis. Mainu balsi uz Anti, tevi negribu redzēt kolēģu starpā. Gribēju jau sākumā likt, taču gribēju iedot iespēju un tu vēl domāji, ka ir laba ideja tagad kautko runāt pretīm. Mēs tevi redzam no malas, tu pats sevi nē!

Es māku uzņemt kritiku, bet taviem argumentiem es varu atbildēt ar savējo, es zinu par čata iespējām, pa lielam pirmajās divās lapās ir tikai tādas lietas par ko var piesieties, kāpēc tās esmu teicis un tas viss ir apelējams!!!
Pusei ko tu tur esi sarakstijis es vispār nepiekrītu... Tu vienīgais kas izteicis, ka man nav ne raksturs, ne bla bla bla... Tavi secinājumi ir kā šekspīram ar pirkstu bakstīt debesīs..

Par aktivitāti- really? - Paskaties kārtīgāk..

definition of manchild - Tu savos 18 gados daudz kam vēl nezini definīciju, nebūtu labāk pieskāries tai tēmai.

Lai citi spriež, tavs viedoklis man skaidrs!

Edited by bulletmeister

4 minutes ago, bulletmeister said:

Es māku uzņemt kritiku, bet taviem argumentiem es varu atbildēt ar savējo, es zinu par čata iespējām, pa lielam pirmajās divās lapās ir tikai tādas lietas par ko var piesieties, kāpēc tās esmu teicis un tas viss ir apelējams!!!

Man īstenība baigi ar tevi negribas argumentēt Tu vēl maziņš esi!

definition of manchild - Tu savos 18 gados daudz kam vēl nezini definīciju, nebūtu labāk pieskāries tai tēmai.

Ko tu nesaproti, runa iet par to kā serverī uzvedies, tu gribi teikt mikrafounu neizmanto? Runā te par argumentiem, viss, ko vari pateikt, ka man 18 un maziņš esmu?Jo vairāk tu atbildi, jo vairāk tu pierādi, cik tups tu esi, aktīvs tu neesi, serverī reti redzu, kad ieraugu, tad vienmēr raudi un sūdzies, kad tevi nošauj. Redzēji admina attīrīšanu un pēkšņi no zila gaisa parādies ar pieteikumu, kārtējais statusņiks. Es vairs neatbildēšu uz taviem ''argumentiem''.

Uj.... Mudinaju tevi uz adminu. Tu esi labs kandidats, esi labs savejs un man liecies sakarigs, bet tagad redzu, ka neesi spejigs uznemt kritiku. Reinis nosauc par biskin toxic,kas ir okay prieks cs un tu uzreiz meties sevi aizstavet, un pedeja vieta kur to darit, ir savs pieteikuma topiks.

Soreiz pieversu acis un dosu tev REC. Zinu, cik sakarigs cilveks tu vari but. 

ps. nelec ara no biksem, tikai del mazas kritikas. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Currently viewing topic (0 members, 1 guest):